Browning Team

Κάποτε είχε γράψει ένας πολυ γνωστός σκοπευτής πρωταθλητής, κοντακας κ οπλουργος, ότι τα Win ειναι space gun έτσι το είχε γράψει , τότε εγώ σαν κλασσικός πονηριδης ειρωνευτηκα , τώρα όμως που ξέρω ποτε δεν ξεχνάω τα λόγια του
Αυτο θελει κακαλα να το παραδεχτεις και να το λες φιλε
 
Εχει κανεις εμπειρία η αποψη για το Β425 waterfowl της Browning;Εχει βγαλει ζημιες και εχει καλες βλητικες αποδοσεις λογω του 18.7 αυλου ;
Πίτερ θα μας μουρλανεις, χωρίς παρεξηγηση παντα, Browning δικαννα ζημιές ;;;;;;; και οι κάνες του 425 απαιχτες, ψάξε να βρεις με 18.8
 
Πίτερ θα μας μουρλανεις, χωρίς παρεξηγηση παντα, Browning δικαννα ζημιές ;;;;;;; και οι κάνες του 425 απαιχτες, ψάξε να βρεις με 18.8
Δημητρη για τις κανες απο εμπειρια το λες η απο αναφορες συναδελφων.Να ρωτησω θα χειαστω τσοκ εξωεργοστασικα για καλιτερα αποτελεσματα η οχι και εαν ναι τι προτείνετε.
 
Δημητρη για τις κανες απο εμπειρια το λες η απο αναφορες συναδελφων.Να ρωτησω θα χειαστω τσοκ εξωεργοστασικα για καλιτερα αποτελεσματα η οχι και εαν ναι τι προτείνετε.
Οτι γράφω το ξερω κ το έχω, έχω 425 waterfowl όπλο στην κατοχή μου με 18.8 αυλους, κυνήγι κ σκοπευτήριο
 
Τζόνυ να είχαμε να λέγαμε κ να έχουμε να πουμε αν πιστεψεις τα περιοδικα κ τα βίντεο, όποιος ψάχνει την τελειότητα ψάχνει την λεπτομέρεια , αυτή είναι η θεωρία μου
 
Ε
Εχω περιπου στα 25 τσοκ για το βρο φίλε, εχω διαγνωστεί με τελευταίο στάδιο τσοκιτιδας
Σε τι τσοκ κατεληξες Δημητρη μια που μπηκες στα έξοδά να επωφεληθούμε και εμεις για να μη πληρωσουμε καμια αστοχια και την κλαιμε μια που ειναι και δυσκολες εποχές. Σε ευχαριστω παντως εκ προτερων για αλλη μια φορα.Το οπλο πιθανον να κατσει στο 1000αρικο θεωρεις ακριβη αγορα ;Εαν σου γινομαι ενοχλητικος ειναι αρκετα στα οσα ειπαμε.
 
Σε τι τσοκ κατεληξες Δημητρη μια που μπηκες στα έξοδά να επωφεληθούμε και εμεις για να μη πληρωσουμε καμια αστοχια και την κλαιμε μια που ειναι και δυσκολες εποχές. Σε ευχαριστω παντως εκ προτερων για αλλη μια φορα.Το οπλο πιθανον να κατσει στο 1000αρικο θεωρεις ακριβη αγορα ;Εαν σου γινομαι ενοχλητικος ειναι αρκετα στα οσα ειπαμε.
Για κυνήγι τα Midas είναι πολυ καλα κ οικονομικά , τα Briley δηλαδή , τα ίδια είναι κ αυτα που γράφουν Browning πάνω τους, αυτά που έρχονται με το όπλο μαζι
 
Τζόνυ να είχαμε να λέγαμε κ να έχουμε να πουμε αν πιστεψεις τα περιοδικα κ τα βίντεο, όποιος ψάχνει την τελειότητα ψάχνει την λεπτομέρεια , αυτή είναι η θεωρία μου
Τα πάντα ρει ...φίλε μου...άπιαστη η λεπτομέρεια της τελειότητας...
 
Back
Top