Browning Team

Ας βγει αυτή σε εικοσαρι και θα πουλήσω θα δω τι θα πουλήσω.. κάτι θα βρω…
Ο οπλαβαστος τραπέζι που έφτιαξα έχει 5 θέσεις τώρα έφτασα τα 6.....μετά λέω της γυναίκας σταμάτα τα ψωνίζεις πως να με ακούσει
 
Ας βγει αυτή σε εικοσαρι και θα πουλήσω θα δω τι θα πουλήσω.. κάτι θα βρω…
Πω ρε φιλε αυτο ειναι και μενα η σπαζοκεφαλια. Τι θα πουλησω. Έχω μια ραπτομηχανη σινγκερ παλια της μανας μου και μου γυριζει στο κεφαλι. Μπορει στην απελπισια να θυσιασω την sx4
 
Έχω μια ραπτομηχανη σινγκερ παλια της μανας μου και μου γυριζει στο κεφαλι.
Εχω μια της γιαγιάς μου σε άριστη κατασταση κατασκευασμένη πριν το 1950 με το κλασσικό ξύλινο βαλιτσάκι της...Δεν την ειχε δει ποτε μάστορας, μόνο καμιά βελόνα άλλαζε...
Μην την δώσεις γιατι κ καλα λεφτά δεν πιάνουν παρολη την ποιοτητα τους κ τα χρόνια τους,Και γιατί δεν έχουν κ καμια σχεση με τις σημερινές πλαστικες ραπτομηχανες.....
Αστην στην άκρη σαν αντικα!topic.
 
Last edited:
Τι διαμέτρου είναι αυτός❓αυτό παρατήρησα κ εγώ ότι με αυτόν κ με τον αποσπώμενο της nobel έχω καλά αποτελέσματα.Δεν θα ξεχάσω ενα 42γρ premium Winchester που έψαχνα τα σκάγια στο χαρτι....(μάλλον στενή ταπα , με ανύπαρκτη διόγκωση για 18.8 , εμφραξη)
Δεν παιζει αυτό Τζόνυ, ακομα κ με υποδιαμετρημα έχουμε ικανοποιητικες αρχικές κ πιεσεις , απλώς οι Gualandi δείχνουν σαν να φτιάχτηκαν ειδικά για διευρυμενους αυλους, δίνουν τα κέντρα που λείπουν από την τουφεκια των διευρυμενων, η δυναμη περισσευει
 
Η αληθεια ειναι οτι μου βγηκε πολυ καλη η win Νικο.
Κάποτε είχε γράψει ένας πολυ γνωστός σκοπευτής πρωταθλητής, κοντακας κ οπλουργος, ότι τα Win ειναι space gun έτσι το είχε γράψει , τότε εγώ σαν κλασσικός πονηριδης ειρωνευτηκα , τώρα όμως που ξέρω ποτε δεν ξεχνάω τα λόγια του
 
Κάποτε είχε γράψει ένας πολυ γνωστός σκοπευτής πρωταθλητής, κοντακας κ οπλουργος, ότι τα Win ειναι space gun έτσι το είχε γράψει , τότε εγώ σαν κλασσικός πονηριδης ειρωνευτηκα , τώρα όμως που ξέρω ποτε δεν ξεχνάω τα λόγια του
Τι εννουσε Δημήτρη?
 
Last edited:
Back
Top