Καραμπινα.

Status
Not open for further replies.
Θελω να ξεφορτωθω μια καραμπινα Rottweil λειτουργικη σε συμβολικη τιμη ,λογω μεγαλου αριθμου οπλων .
Αν κανειςτην θελει για ανταλλακτικα ή οτι, ας επικοινωνησει σε πμ.
Ευχαριστω
 
Θελω να ξεφορτωθω μια καραμπινα Rottweil λειτουργικη σε συμβολικη τιμη ,λογω μεγαλου αριθμου οπλων .
Αν κανειςτην θελει για ανταλλακτικα ή οτι, ας επικοινωνησει σε πμ.
Ευχαριστω
Καλησπέρα, πρέπει να μπει μια τιμή.
 
Φυσικα θα μπορουσα αλλα δεν εχει και νοημα.
Ειναι 76 full. σταθερο.
Οποιος ενδιαφερεται,πολυ ευχαριστως περαιτερω πληροφοριες και φωτο σε π.μ
Ευχαριστω


Υ.Σ
Απο οσο γνωριζω δεν εισαγεται πλεον και συνεπως ευχης εργο να την παρει καποιος λατρης της που εχει ιδια ενδεχομενως με προβλημα,ωστε να μην ξεμεινει ποτε.
 
Last edited:
Φίλε μου εγώ δεν ενδιαφέρομαι. Αλλά αν την έβλεπα και την χαζευα. Μπορεί να άλλαζα γνώμη. Γι'αυτό στο λέω.
Αυριο βγαζω φωτο και σου στελνω ευχαριστως.
Αν δεν φυγει σε ευλογο χρονικο διαστημα , συμφωνα με την νεα διαταξη , θα την παρατησω στην ασφαλεια
 
Αυριο βγαζω φωτο και σου στελνω ευχαριστως.
Αν δεν φυγει σε ευλογο χρονικο διαστημα , συμφωνα με την νεα διαταξη , θα την παρατησω στην ασφαλεια
αφού δε σε νοιάζει δώρισέ την σε κάποιον που θέλει καραμπίνα αλλά δεν μπορεί...
Μην τη στειλεις στα αζήτητα, για την τιμή των όπλων!!!
 
Πολύ ωραίο όπλο και σε καλή τιμή.Σαν την μπρέντα αλτέρ είναι.Μακάρι να το πάρει όποιος πραγματικά το χρειάζεται!

Οι καλες εποχες εφυγαν ενεπιστρεπτι!
Δυσκολοπουλητα τα μεταχειρισμενα οπλα πλεον.
Και να τα χαριζεις δυσκολα φευγουν!
 
Σας παρακαλω πολυ συναδελφοι
Δεν το εβγαλα για on line εκτιμηση!
φιλε σωτηρηηη θα βρεθη ενας μερακλης και θα το αγωραση συγουρααα, εαν δεν το βιαζεσαι αστο στην αγκελιααα,,,καπωτε μου ειπε ενας παππους, μια πετρα να βρης και να γιαλιζηηη θα βρεθη ενας ανθρωπος με ενα ευρω να στην αγωρασηηη ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top