Winchester Team

Ευχαριστω φιλαράκια .
Γιάννη τότε που το έφερα και το πρώτοδεσα μου φάνηκε θεοβαρο και αζυγιστο , τώρα μου φάνηκε ζυγισμένο, στιβαρό και στις λίγες επωμισεις και κίνηση που έκανα σταθερό . Τώρα στο κυνηγι θα σας πω σίγουρα εντυπώσεις , πάντως ο διευρυμένος αυλός συν το βάρος μου δινει την εντύπωση ότι μπορεί να διαχειριστεί βαρύτερες γομώσεις αν και γενικά έχω ταβάνι τα 36 γρ στα κυνηγια που κάνω .
 
Ευχαριστω φιλαράκια .
Γιάννη τότε που το έφερα και το πρώτοδεσα μου φάνηκε θεοβαρο και αζυγιστο , τώρα μου φάνηκε ζυγισμένο, στιβαρό και στις λίγες επωμισεις και κίνηση που έκανα σταθερό . Τώρα στο κυνηγι θα σας πω σίγουρα εντυπώσεις , πάντως ο διευρυμένος αυλός συν το βάρος μου δινει την εντύπωση ότι μπορεί να διαχειριστεί βαρύτερες γομώσεις αν και γενικά έχω ταβάνι τα 36 γρ στα κυνηγια που κάνω .
Καλοτουφεκο και πολυ ομορφα νερα η ματ βαση τα σπαει
 
Καλησπέρα σας, μπορώ να ρωτήσω να μου πεις κανεις με σιγουριά αν η κάννη της Sx2 είναι χρωμιωμένη ή αχρωμιώτη; Αν έχει κανείς κανένα site να με παρεπεμπέψει. Είχα ρωτήσει κι σε άλλο post και μου απάντησε συνάδελφος οτι είναι αχρωμιωτη αλλά θέλω να ξέρω στα σίγουρα. Σας ευχαριστώ.
 
Last edited:
Καλησπέρα σας, μπορώ να ρωτήσω να μου πεις κανεις με σιγουριά αν η κάννη της Sx2 είναι χρωμιωμένη ή αχρωμιώτη; Αν έχει κανείς κανένα site να με παρεπεμπέψει. Είχα ρωτήσει κι σε άλλο post και μου απάντησε συνάδελφος οτι είναι αχρωμιωτη αλλά θέλω να ξέρω στα σίγουρα. Σας ευχαριστώ.
Ξεχωρίζει με το μάτι αν την δες προσεκτικά
 
Καλησπέρα σας, μπορώ να ρωτήσω να μου πεις κανεις με σιγουριά αν η κάννη της Sx2 είναι χρωμιωμένη ή αχρωμιώτη; Αν έχει κανείς κανένα site να με παρεπεμπέψει. Είχα ρωτήσει κι σε άλλο post και μου απάντησε συνάδελφος οτι είναι αχρωμιωτη αλλά θέλω να ξέρω στα σίγουρα. Σας ευχαριστώ.
Είχα τις ίδιες και άλλες απορίες για την sx3 μου. Εστειλα ένα email εδώ:

customersupport@browning.com

και μου απάντησαν αμέσως . Στείλε αριθμό, μοντέλο και ότι άλλο στοιχείο μπορεί να βοηθήσει και σου απαντάνε.
 
Καλησπέρα ομάδα έχω την sx4 raniero testa την άλλαξε κανένας της φλάντζες που μεγαλονη το κοντάκι γιατί έχω ένα θέμα δεν με κάθετε καλά και δεν ξέρω γιατί
οταν λες δε σου καθεται καλα τι εννοείς ?
Σου ειναι κοντο το κοντακι?
η τουφεκιες σου που πανε? αριστερα, δεξια, πανω, κατω?
 
οταν λες δε σου καθεται καλα τι εννοείς ?
Σου ειναι κοντο το κοντακι?
η τουφεκιες σου που πανε? αριστερα, δεξια, πανω, κατω?
Είμαι δεξιόχειρας σε σταθερές βολές είναι καλός στις γρήγορες όταν είναι δηλαδή μπηχτές εκεί πηγαίνει πάνω δεν ξέρω γιατί
 
Καλησπέρα ομάδα έχω την sx4 raniero testa την άλλαξε κανένας της φλάντζες που μεγαλονη το κοντάκι γιατί έχω ένα θέμα δεν με κάθετε καλά και δεν ξέρω γιατί
Πρεπει να ''παιξεις'' με τις φλατζες, λογικα πρεπει να κατεβει το πισω μερος του κοντακιου και ισως η κλιση δεξια αριστερα drop και cast.
 
Back
Top