To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σας παλικάρια... Είμαι ο Ηλίας, 20 χρονών κάτοικος Αθηνών χαίρομαι πολυ που μπορούμε να επικοινωνήσουμε όλοι μαζί από ένα φόρουμ για τα θέματα του κυνηγίου...
Ηλία καλώς ήρθες στην παρέα μας.
 
Καλησπερα σας παλικάρια... Είμαι ο Ηλίας, 20 χρονών κάτοικος Αθηνών χαίρομαι πολυ που μπορούμε να επικοινωνήσουμε όλοι μαζί από ένα φόρουμ για τα θέματα του κυνηγίου...
Καλωσήρθες Ηλία κοντά μας. Σημαντικό νέα παιδιά να ασχολούνται με το κυνήγι, και όχι με επιπλαστες εικονικές 'δραστηριότητες' αποχαύνωσης που προωθούνται σήμερα στον ψηφιακό και πραγματικο κόσμο, και να ενημερώνουν και να ενημερώνονται για αυτή την τόσο συναρπαστική ενασχόληση. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα
 
Είμαι ο Νίκος από την Δεσκάτη Γρεβενών, θά τά λέμε από εδώ καί εύχομαι σέ όλους να περνάτε όμορφα
Καλησπερα σας παλικάρια... Είμαι ο Ηλίας, 20 χρονών κάτοικος Αθηνών χαίρομαι πολυ που μπορούμε να επικοινωνήσουμε όλοι μαζί από ένα φόρουμ για τα θέματα του κυνηγίου...
Νικο και Ηλια καλως ηρθατε καλη διαμονη .welcome.
 
καλημέρα συνάδελφοι. είμαι ο Αλέξανδρος μένω στην Νέα Λάμψακο (Εύβοια) είμαι 38χρονών. παρακολουθώ καιρό το φόρουμ το θεωρώ αρκετά ενημερωτικό και εύχομαι σε όλους πάνω από όλα υγεία και μεγάλη προσοχή.
 
καλημέρα συνάδελφοι. είμαι ο Αλέξανδρος μένω στην Νέα Λάμψακο (Εύβοια) είμαι 38χρονών. παρακολουθώ καιρό το φόρουμ το θεωρώ αρκετά ενημερωτικό και εύχομαι σε όλους πάνω από όλα υγεία και μεγάλη προσοχή.
Καλωσήρθες Αλέξανδρε στην παρέα μας. Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα
 
Καλησπερα σας παλικάρια... Είμαι ο Ηλίας, 20 χρονών κάτοικος Αθηνών χαίρομαι πολυ που μπορούμε να επικοινωνήσουμε όλοι μαζί από ένα φόρουμ για τα θέματα του κυνηγίου...
Καλώς ήρθες. Εύγε για την ασχολία σου με το κυνηγι. Υπάρχει ελπιδα στους νέους και στις μεγάλες πολεις τελικα
 
καλημέρα συνάδελφοι. είμαι ο Αλέξανδρος μένω στην Νέα Λάμψακο (Εύβοια) είμαι 38χρονών. παρακολουθώ καιρό το φόρουμ το θεωρώ αρκετά ενημερωτικό και εύχομαι σε όλους πάνω από όλα υγεία και μεγάλη προσοχή.
Καλώς όρισες Αλέξανδρε!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top