Θαυμάζοντας...

τους

τους βλεπει ο πατερας μου και του γυριζουν τα ματια αναποδα:D
:D:D
του τρωνε λεει τις μελισες
Μούπε ένας φίλος ότι τρώνε 70-80 μέλισσες την μέρα ο καθένας !
Δέν γνωρίζω αν αληθεύει ή έκανε κάποιο λάθος .
 
Μούπε ένας φίλος ότι τρώνε 70-80 μέλισσες την μέρα ο καθένας !
Δέν γνωρίζω αν αληθεύει ή έκανε κάποιο λάθος .
Το όνομα δεν είναι τυχαίο, όπου έχει μελλίσια εκεί θα τα βρεις σίγουρα ! Τώρα αν τρώνε τόσες δεν ξέρω.
 
Εχει τρεις μερες κανουν αγωνα να μπουν μεσα στο σπιτι .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Μια βδομαδα περιπου ειναι σταθερα στην περιοχη
Εχει απο το 2010 να ερθουν τοσο πολλοι σταθερα για τοσες πολλες μερες
Καναμε και μαθημα για αυτους με την κορασα
 
Η σπηλιά.Δεν είχα πάει ποτέ και περάσαμε κοντά και έλα να την δεις μου λέει ο παππούς.Πάει μέσα αρκετά αλλά πρέπει να ξέρεις γιατί έχει βάθος και νερό μετά μέσα.Άλλοι λένε ότι βγαίνει 2 χωριά πιο κάτω.Τότε είχε πέσει ένα κατσίκι και το βρήκαν κάτω.Τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω.Είχαν πάει και αρχαιολόγοι τότε, θα είχαν φάει καλά εκεί μέσα.
IMG_20210919_094150.jpgIMG_20210919_094153.jpgIMG_20210919_094209.jpgIMG_20210919_094326.jpg
 
Last edited:
Η σπηλιά.Δεν είχα πάει ποτέ και περάσαμε κοντά και έλα να την δεις μου λέει ο παππούς.Πάει μέσα αρκετά αλλά πρέπει να ξέρεις γιατί έχει βάθος και νερό μετά μέσα.Άλλοι λένε ότι βγαίνει 2 χωριά πιο κάτω.Τότε είχε πέσει ένα κατσίκι και το βρήκαν κάτω.Τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω.Είχαν πάει καια αρχαιολόγοι τότε, θα είχαν φάει καλά εκεί μέσα.
View attachment 32724View attachment 32725View attachment 32727View attachment 32728
Πως τη λέτε αυτή την σπηλιά;
 
Επίσης, το μέρος εκεί δεν είχε καθόλου βελανιδιές ή δέντρα όπως τα λένε στο χωριό.Τώρα όπου να κοίταγες ήταν καινούρια δέντρα είτε πολύ μικρά είτε μέχρι 2-3 μέτρα.Φαίνεται τα κοράκια με τα βελανίδια έκαναν δουλειά.Καλώς ή κακώς (επειδή είναι τόσα πολλά).
 
Γίγας γκορτσιά !View attachment 33651
Αυτή είναι και μισόξερη... θα βγάλω άλλη φορά από μια στον Πάρνωνα που πέρα από το ότι είναι πιο χοντρή, είναι καταπράσινη και κατάφορτη με καρπό και πιάνει μια πεζούλα μόνη της ... το τι χαμός γίνεται από όλων των ειδών τα πουλιά πάνω της είναι ασύλληπτο....
 
Back
Top