Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ωραίο δεν λες τίποτα Μητσάρα...!!! Και "χορταστικό" στήθος και κωλάρα και καλλίγραμμα πόδια, με μπόλικο "ψαχνό" και τα τρία, που μας αρέθει "τρελά" γιατ' είναι του γούστου μας...!!! Είναι πανέμορφη και στο προσωπάκι της παναθεμάτηνε, με ματάρες και υπέροχο μακιγιάζ...!!!
Αχχχχ... .love.
Επίσης φαίνεται να είναι από καλό σπίτι και να κάνει ωραίες πiπ.. (σόρρυ πίτες).
Μπράβο Νικόλα.
Να την χαίρεσαι !!!! ;)
 
Last edited:
Εναs φιλοs με ρωταει . Εγω που δεν εχω σκυλο ουτε 150,00 ευρω τι DNA να στειλω στην ειδικη τραπεζα? Πειραζει να στειλω αυτο το βαλσαμωμενο ? Ειναι απο τον μακαριτη τον ΑΖΩΡ του γειτονα .View attachment 32509
Μια που χε χηρεψει νεα ειχε κανει το ιδιο με του αντρα της του μακαριτη για να μπορει να συνεχισει να τον χαιρεται
Την πηρε πρεφα ο γειτονας οποταν εβγαλε μια τρυπα στον τοιχο και αμα η καημενη γυρευε, εβαζε την δικια του στην θεση του μακαριτη
Μια μερα την βλεπει που παει για την δοση της και τρεχει και περνει θεση
Φτανοντας στον τοιχο η χηρα βγαζει ενα μαχαιρι και λεει
Αντε αγαπη μου μετακομιζουμε και τσαφ την κοβει .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Ντρέπομαι με αυτές τις εικόνες μάγκες.

View attachment 32544
Αν είναι αληθινή η φώτο είναι ξεφτίλες.
Όχι ξεφτίλες
Βρωμοξεφτιλες και χειρότερος ακόμα ο διευθυντής του σχολείου που το επιτρέπει και δεν είναι καν παρών κάποιος από τους δασκαλους.
 
Ελεος με τα fake news! Διυλίστε το λίγο πριν διαδώσετε κάτι!
Φυλλαδιο σωστης κυκλοφοριακης αγωγης μοιραζαν, δεν κανουν ελεγχους σε νηπια!
Μη διαβαζετε πολυ left.gr και Κριτωνα Αρσενη:cool:
https://www.thetoc.gr/koinwnia/arti...pou-dithen-elegxoun-mathites-gia-self---test/
Παρόλα αυτά εμένα αυτή η εικόνα με αστυνομία σε όλα τα σχολεία με θλίβει. Δασκάλους έχουν αν θέλουν να τους δώσουν τα φυλλάδια. Αν θέλουν να δείξουν ότι η αστυνομία είναι κοντά στον πολίτη μπορούν να το κάνουν με άλλον τρόπο.

Δεν ξέρω τι είναι το left. gr ούτε Κριτώνα Αρσένη.
 
Σωστο ειναι που τα φυλαδια ενημερωσης τα δινει η αστυνομια
Τα παιδια εχουν πολυ ισχυρο εσωτερικο κοσμο
Φαντασια και εικονες κυριαρχουν στο μυαλουδακι τους
Την αστυνομια καλο ειναι να την συνδεουν με καλες εικονες και πρακτικες γιατι σε μια δυσκολη στιγμη που θα χρειαστουν βοηθεια θα πρέΠει να μπορουν να το φωναξουν

γιαυτο και οι ψυχολογοι λενε στους γονεις να μην αναφερουν τιμωριτικα την αστυνομια!!!
Πχ εαν εισαι κακο παιδι θα φωναξω την αστυνομια!
Η θα ερθει να σε παρει η αστυνομια
Μεγαλο λαθος
Σε καποια ασχημη φαση στο δρομο ενα μικρο παιδι δεν θα εμπιστευτει να φωναξει τον αστυνομικο
Δεν πρεπει να υπαρχει φοβος αλλα εμπιστοσυνη
Ασχετα των κακων παραδειγματων , που βλεπουμε παντου και σε ολους τους τομεις, η αστυνομια πρεπει να προσδιδει ασφαλεια στο μυαλουδακι τους
Επιπλεον εχει αλλο αντικρυσμα και βαρυτητα στο μυαλο τους το απο που περνουμ την πληροφορια και την ενημερωση
Αλλο να τα δωσει ενας δασκαλοα το φυλαδιο αυτο και να το εξηγησει και αλλο η αστυνομια
Καλο θα ηταν να μην μεινουν στα φυλαδια
Μια 20 λεπτη ενημερωση με απλα και κατανοητα λογια απο εναν αστυνομικο θα βοηθησει πολυ τα παιδια!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top