Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οι καθηγητές μας έλεγαν "όπου έχει τρύπα ο ασθενής, θα βάζετε δάχτυλο!"
Για σένα θα κάνω εξαίρεση, θα φτάσω αγκώνα!!
View attachment 32408
Το ξέρεις το ανέκδοτο;
Πάει μια στον γυναικολόγο και λέει γιατρέ μου πονάω χαμηλά.
Της βάζει το δάχτυλο, ... Πονάς ; Όχι.
Της βάζει την παλάμη, ... Πονάς ; Όχι.
Της βάζει το χέρι μέχρι τον αγκώνα, ... Πονάς ; Όχι.
Της βάζει το χέρι μέχρι τον ώμο, τώρα πονάς ; Εεεε ναι τώρα πονάει λιγάκι ... τι έχω ;;;;

Δεν είναι τίποτα κυρία μου, οι αμυγδαλές σας είναι ...
 
Βασικα τον "ηπιες κλαρινο"!!!
Επισης αποφευγεις τις μπροστινες θεσεις!!
Ουτε κεντρο,κοντα στο διαδρομο που περπαταει!!
Οι καλυτερες ειναι κεντρο και προς τα δεξια ή αριστερα!!!
Βασικά δεν πας καθόλου, κρατάς τα λεφτά για μπύρες.Δεν αξίζει μία!
 
Βασικά δεν πας καθόλου, κρατάς τα λεφτά για μπύρες.Δεν αξίζει μία!
Εξαρταται τι σ αρεσει.
Εχω παει και δεν το εχω μετανοιωσει.
Αν θες θεατρο και κουλτουρα,δεν πας.
Αν θες επιθεωρηση και σατυρα,ειναι οτι πρεπει!
 
Α μάγκες, επιτρέψτε μου να σας συστήσω και την κοπελιά μου...

www.youtube.com/watch?v=7BRoq5ohTAE

Και... ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗ...!!!

Στο καναλάκι της έχει κι άλλα βιντεάκια (πάντα σεμνότυφα και ταπεινά) με άλλα μαγιουδάκια και τα συναφή...

.pray to God..pray to God..pray to God..tired..tired..tired..love..love..love..sex hard..sex hard..sex hard.
 
Last edited:
Α μάγκες, επιτρέψτε μου να σας συστήσω και την κοπελιά μου...

www.youtube.com/watch?v=7BRoq5ohTAE

Και... ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗ...!!!

Στο καναλάκι της έχει κι άλλα βιντεάκια (πάντα σεμνότυφα και ταπεινά) με άλλα μαγιουδάκια και τα συναφή...

.pray to God..pray to God..pray to God..tired..tired..tired..love..love..love..sex hard..sex hard..sex hard.
Νικολαε δεν μας τα είπες αυτά τόσο καιρό... Δικός μας είσαι....
 
Α μάγκες, επιτρέψτε μου να σας συστήσω και την κοπελιά μου...

www.youtube.com/watch?v=7BRoq5ohTAE

Και... ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗ...!!!

Στο καναλάκι της έχει κι άλλα βιντεάκια (πάντα σεμνότυφα και ταπεινά) με άλλα μαγιουδάκια και τα συναφή...

.pray to God..pray to God..pray to God..tired..tired..tired..love..love..love..sex hard..sex hard..sex hard.
Αυτή βγάζει χρήμα φιλε με το μου.... εεε σπαθί της ήθελα να πω. Είδατε ρε το γιουτουμπ? Καινούργια επαγγέλματα παντου! Βαζω ένα βρακι στον ωραιο μου κωλο και ναααα τα λεφτά απο διαφημίσεις!!! Παίζω ένα παιχνίδι στην κονσόλα και κανω καραγκιοζιλίκια ναααα τα λεφτά απο τα views! Πιανω ψάρια νααα το χρημα απο αυτούς που θέλουν να τα πιάνω με το καλαμι που κατασκευαζουν! Παντως Νικολα έχεις γουστο! Ωραίο κοριτσάκι και πάνω απ'όλα όχι κοκκαλιαρα!!!!
 
Αυτή βγάζει χρήμα φιλε με το μου.... εεε σπαθί της ήθελα να πω. Είδατε ρε το γιουτουμπ? Καινούργια επαγγέλματα παντου! Βαζω ένα βρακι στον ωραιο μου κωλο και ναααα τα λεφτά απο διαφημίσεις!!! Παίζω ένα παιχνίδι στην κονσόλα και κανω καραγκιοζιλίκια ναααα τα λεφτά απο τα views! Πιανω ψάρια νααα το χρημα απο αυτούς που θέλουν να τα πιάνω με το καλαμι που κατασκευαζουν! Παντως Νικολα έχεις γουστο! Ωραίο κοριτσάκι και πάνω απ'όλα όχι κοκκαλιαρα!!!!
Εμεις αν βαλουμε κωλο ξαι βρακι δεν θα πιασουμε βιους αλλα πτου-σ .sarcastic.
 
Α μάγκες, επιτρέψτε μου να σας συστήσω και την κοπελιά μου...

www.youtube.com/watch?v=7BRoq5ohTAE

Και... ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗ...!!!

Στο καναλάκι της έχει κι άλλα βιντεάκια (πάντα σεμνότυφα και ταπεινά) με άλλα μαγιουδάκια και τα συναφή...

.pray to God..pray to God..pray to God..tired..tired..tired..love..love..love..sex hard..sex hard..sex hard.
Νικόλα τι κολλυριο βάζεις?
 
Παντως Νικολα έχεις γουστο! Ωραίο κοριτσάκι και πάνω απ'όλα όχι κοκκαλιαρα!!!!
Ωραίο δεν λες τίποτα Μητσάρα...!!! Και "χορταστικό" στήθος και κωλάρα και καλλίγραμμα πόδια, με μπόλικο "ψαχνό" και τα τρία, που μας αρέθει "τρελά" γιατ' είναι του γούστου μας...!!! Είναι πανέμορφη και στο προσωπάκι της παναθεμάτηνε, με ματάρες και υπέροχο μακιγιάζ...!!!
Αχχχχ... .love.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top