Προσφορές-Τιμές

Μανώλη σε ευχαριστώ, large πήρα με βάση τον πίνακα της Swedteam. Σε μένα είναι Α=19 και Β=22 και μου είναι ακριβώς όπως τα ήθελα, εφαρμόζουν χωρίς να σφίγγουν αλλά και χωρίς να είναι μπόλικ

Μανώλη σε ευχαριστώ, large πήρα με βάση τον πίνακα της Swedteam. Σε μένα είναι Α=19 και Β=22 και μου είναι ακριβώς όπως τα ήθελα, εφαρμόζουν χωρίς να σφίγγουν αλλά και χωρίς να είναι μπόλικα.

View attachment 28185
Σε ευχαριστώ!
 
Καλές τιμές, ΑΛΛΆ δεν τα λες και φτηνά, ευτυχώς εμείς εδώ στην Ηλεία έχουμε και πιο φτηνά, τα 31γρ 5€ τα 32 5,80€ και 36γρ στα 6,50€ ευτυχώς,και με τ3 μέταλο και LOT τα πάνταView attachment 31775
Άρη αυτά είναι του Καρδαρά;
Προσεγμένο φαίνεται και ωραίο κουτάκι.
 
Οταν λεμε φυσιγγι παγανας τι ακριβως σημαινει;
Εννοω στο στησιμο;
Να κανει μονο μπαμ;
Δεν εχεια απαιτησεις κατανομης διατηρησης κλπ;
Τι σκαγι εχουν μεσα;
Δεν μας ενδιαφέρει το βλητικο αποτέλεσμα, μόνο να κάνει "μπαμ"...
Ο σκοπός του φυσίγγιου αυτου (στα χέρια του παγανιερη) είναι μόνο να τρομάζει-ξεσηκωνει τα γουρουνια κ να τα ωθεί προς τα καρτέρια...
Η γομωση είναι κανονική για να μην υπάρχει κίνδυνος εμπλοκων, τα σκάγια είναι χοντρά ν1, 2, κλπ για λόγους οικονομίας...
 
Δεν μας ενδιαφέρει το βλητικο αποτέλεσμα, μόνο να κάνει "μπαμ"...
Ο σκοπός του φυσίγγιου αυτου (στα χέρια του παγανιερη) είναι μόνο να τρομάζει-ξεσηκωνει τα γουρουνια κ να τα ωθεί προς τα καρτέρια...
Η γομωση είναι κανονική για να μην υπάρχει κίνδυνος εμπλοκων, τα σκάγια είναι χοντρά ν1, 2, κλπ για λόγους οικονομίας...
Και ξέρεις φίλε μου τι ζημιά κάνουν έχουν παρθεί πολλά γουρούνια μέχρι 20 κιλα μέσα στην παγανα στα 5 10 μετρα
 
Back
Top