Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παιχταράδες μου. Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις σε σκοπευτήριο και κυνηγι τα active sporting 28γρ του Όσκαρ με g2000 να μας πει εντυπώσεις? Αν είναι καλά με 5.25 στην κούτα πιστεύω συμφέρουν
Τα παιδια που τα ριχνουν εδω, μονο καλα λογια εχουνε να πουν. Εγω μονο 3-4 εχω ριξει περιστασιακα.
 
Καλησπέρα παιχταράδες μου. Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις σε σκοπευτήριο και κυνηγι τα active sporting 28γρ του Όσκαρ με g2000 να μας πει εντυπώσεις? Αν είναι καλά με 5.25 στην κούτα πιστεύω συμφέρουν
5,50 δεν τα είχε;
 
Καλησπέρα παιχταράδες μου. Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις σε σκοπευτήριο και κυνηγι τα active sporting 28γρ του Όσκαρ με g2000 να μας πει εντυπώσεις? Αν είναι καλά με 5.25 στην κούτα πιστεύω συμφέρουν
Τα βγάζει ξανά με g2000?? Έχει κανά 2 χρόνια τώρα που τα βγάζει με d20 και φέτος με AS. Ωστόσο αν έβαλε ξανά g2000 και κράτησε την συνταγή που είχε.....απλά κορυφή!!! Το έριχνα στην τσίχλα και είχα μείνει άφωνος!!!
 
Last edited:
Μια φοτο που μου είχε στείλει τελευταία με τις τιμές έλεγε 5.50 τιμή αλλά στην κούτα 5.25 και έγραφε μπαρούτι g2000. Τώρα θα επικοινωνήσω μαζί του για το τι ισχύει και θα ενημερώσω..
Για εμένα μακάρι να επέστρεψε στην παλιά συνταγή με την g2000. Ήταν πραγματικά φυσιγγαρα!!!
 
Κύριοι μίλησα με τον οσκαρ και μου είπε ότι τα βγαζει και με g2000 και με as και θα βγάλει και 3η παρτίδα καινούργια με aquila s. Δλδ θα υπάρχουν και με τις 3 μπαρουτες. Βέβαια υπάρχει μεγάλη έλλειψη σε υλικά και μου ανέφερε ότι πιθανόν από Δευτέρα που θα παραλάβει σκάγια είναι πιθανόν να αλλάξει και η τιμή καθώς έχουν πάρει αύξηση. Όλα αυτά τα μεταφέρω με επιφύλαξη φυσικά για το τι θα γίνει καθώς ούτε ο ίδιος δεν γνωρίζει κάτι σίγουρα
 
Κύριοι μίλησα με τον οσκαρ και μου είπε ότι τα βγαζει και με g2000 και με as και θα βγάλει και 3η παρτίδα καινούργια με aquila s. Δλδ θα υπάρχουν και με τις 3 μπαρουτες. Βέβαια υπάρχει μεγάλη έλλειψη σε υλικά και μου ανέφερε ότι πιθανόν από Δευτέρα που θα παραλάβει σκάγια είναι πιθανόν να αλλάξει και η τιμή καθώς έχουν πάρει αύξηση. Όλα αυτά τα μεταφέρω με επιφύλαξη φυσικά για το τι θα γίνει καθώς ούτε ο ίδιος δεν γνωρίζει κάτι σίγουρα
Εντάξει συμφωνώ στην καινούργια παρτίδα που θα φτιάξει να περάσει την ανάλογη αύξηση, εδώ στην αναμπουμπούλα φόρτωσαν τις αυξήσεις στα στοκαρισμενα από πέρσι που έμειναν απούλητα για να βγάλουν τα σπασμένα.
 
Εντάξει συμφωνώ στην καινούργια παρτίδα που θα φτιάξει να περάσει την ανάλογη αύξηση, εδώ στην αναμπουμπούλα φόρτωσαν τις αυξήσεις στα στοκαρισμενα από πέρσι που έμειναν απούλητα για να βγάλουν τα σπασμένα.
Για τα καινούργια μιλάμε εννοείται από την παραλαβή που θα κάνει σε σκάγια την Δευτέρα. Φαντάσου μου είπε για αύριο που του είπα ότι θα πάω από εκεί, να τον πάρω τηλ πρώτα μήπως έχει αδειάσει όλο το μαγαζί από φυσιγγια μην πάω τσάμπα. Έχει τόσα μαγαζιά που ανεφοδιαζει και με ελλείψεις σε υλικά και σκάγια
 
Καλησπέρα παιχταράδες μου. Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις σε σκοπευτήριο και κυνηγι τα active sporting 28γρ του Όσκαρ με g2000 να μας πει εντυπώσεις? Αν είναι καλά με 5.25 στην κούτα πιστεύω συμφέρουν
Τα ρίχνω σκοπευτήριο αρκετό καιρό με πάρα πολύ ωραία αποτελέσματα σε νο 9.κυνηγι πρώτα ο Θεός θα δοκιμαστούν φέτος.μου αρέσει πάρα πολύ σαν αίσθηση και τα έχω βρει μαζί τους.εχω όμως την εντύπωση ότι είναι με as γεμισμένα αλλά μπορεί να κάνω και λαθος
 
Τα ρίχνω σκοπευτήριο αρκετό καιρό με πάρα πολύ ωραία αποτελέσματα σε νο 9.κυνηγι πρώτα ο Θεός θα δοκιμαστούν φέτος.μου αρέσει πάρα πολύ σαν αίσθηση και τα έχω βρει μαζί τους.εχω όμως την εντύπωση ότι είναι με as γεμισμένα αλλά μπορεί να κάνω και λαθος
Ευχαριστώ πολύ Ευρυπιδη. Τα βγαζει και νο 8.5 αποτι είδα. Αν ισχύει αυτό, για μένα είναι το ιδανικό νούμερο τόσο στο σπορτινγκ όσο και στην τσίχλα. Πάντως και του κενταυρου που έριξα εχτές σε νο9 ωραία ήταν δεν είχα παράπονο
 
Ευχαριστώ πολύ Ευρυπιδη. Τα βγαζει και νο 8.5 αποτι είδα. Αν ισχύει αυτό, για μένα είναι το ιδανικό νούμερο τόσο στο σπορτινγκ όσο και στην τσίχλα. Πάντως και του κενταυρου που έριξα εχτές σε νο9 ωραία ήταν δεν είχα παράπονο
Για 8,5 δε ξέρω να σου πω.εδω έχουμε 8 και 9.αν κάποιος όμως θέλει μπορεί να του φτιάξει και 7αρια αλλά να είναι καλή παραγγελία.γενικα πάντως φτιάχνει καλά φυσίγγια ο oscar.προπερυσι είχα δοκιμάσει το black diamond και είχα μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος.φετος πρώτα ο Θεός εκτός το active θα ρίξω super nitro και super 34 με mb
 
Για 8,5 δε ξέρω να σου πω.εδω έχουμε 8 και 9.αν κάποιος όμως θέλει μπορεί να του φτιάξει και 7αρια αλλά να είναι καλή παραγγελία.γενικα πάντως φτιάχνει καλά φυσίγγια ο oscar.προπερυσι είχα δοκιμάσει το black diamond και είχα μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος.φετος πρώτα ο Θεός εκτός το active θα ρίξω super nitro και super 34 με mb
To supernitro το εριξα πέρυσι εγώ σε νο6 στις φασσες όσο μας άφησαν και θεριζε.. Απίστευτο φυσιγγακι για 33 γρ για νορμάλ καιρο με φανταστικά σκότωματα. Ένα κουτάκι super 34 θα το πάρω και εγώ φέτος για δοκιμη για όταν δροσίσει ο καιρός.
 
Για 8,5 δε ξέρω να σου πω.εδω έχουμε 8 και 9.αν κάποιος όμως θέλει μπορεί να του φτιάξει και 7αρια αλλά να είναι καλή παραγγελία.γενικα πάντως φτιάχνει καλά φυσίγγια ο oscar.προπερυσι είχα δοκιμάσει το black diamond και είχα μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος.φετος πρώτα ο Θεός εκτός το active θα ρίξω super nitro και super 34 με mb
και τα 30 αρια του ριξε τα mix.
 
Για 8,5 δε ξέρω να σου πω.εδω έχουμε 8 και 9.αν κάποιος όμως θέλει μπορεί να του φτιάξει και 7αρια αλλά να είναι καλή παραγγελία.γενικα πάντως φτιάχνει καλά φυσίγγια ο oscar.προπερυσι είχα δοκιμάσει το black diamond και είχα μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος.φετος πρώτα ο Θεός εκτός το active θα ρίξω super nitro και super 34 με mb
Με granular πυρίτιδα το black diamond το ρίχνω χρόνια, πολύ καλό φυσίγγι κάπου όμως πήρε τό μάτι μου ότι φέτος άλλαξε σε GM 3
 
Το είχε ανακοινώσει και ο ίδιος.Λόγω έλλειψης granular το γύρισε σε gm3.Γνωστος που το έριξε πέρσι μου είπε καλά λόγια,εγώ δεν τα έχω δοκιμάσει.
εμενα προσωπικα δεν μου αρεσαν τοσο οσο με την granulal μου φανηκαν πιο αργα ,εχω θα τα επελεγα μονο για καρτερι τα τωρινα και οχι για περπατητο.
 
εμενα προσωπικα δεν μου αρεσαν τοσο οσο με την granulal μου φανηκαν πιο αργα ,εχω θα τα επελεγα μονο για καρτερι τα τωρινα και οχι για περπατητο.
Από oscar το mix θέλω να δοκιμάσω φίλε που μου είχες προτείνει και εσύ.Να έρθουν με το καλό οι πιτσιλωτες και θα κάνουμε τις δοκιμές μας και φέτος.Ενδιαφερον φαίνεται και το νέο που έβγαλε με ch6.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top