Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τελικα απ οτι φαινεται ο Κουλης δεν μπορει να κυβερνήσει χωρις το ΠΑΣΟΚ. Εκτος κι αν ρίχνει άγκυρες λογω απλής αναλογικής.
Μετα τον χρυσοχοίδη ανέθεσε στον Σταύρο Μπένο , πρώην υπουργό του ΠΑΣΟΚ και επιτυχημένο δήμαρχο Καλαμάτας να αναλάβει επικεφαλής της ειδικής επιτροπής οικονομικής ανασυγκρότησης που έχει συσταθεί για την Εύβοια, μετά τις καταστροφικές πυρκαγιές.
Μάλλον μου διαφεύγει ότι πρόκειται για κυβέρνηση των αρίστων... :rolleyes:
Αντί να πεις ότι οι πασόκοι χώνονται ακόμα παντού ... λες το όνομα που δεν πρέπει και γρουσουσεύεις όλο το forum μια μέρα πριν την έναρξη ... ούτε βαλτός να είσαι!!!
 
Αντί να πεις ότι οι πασόκοι χώνονται ακόμα παντού ... λες το όνομα που δεν πρέπει και γρουσουσεύεις όλο το forum μια μέρα πριν την έναρξη ... ούτε βαλτός να είσαι!!!
Μη σκιαζεσαι κ. Γιώργο, ο Δημήτρης είναι το γούρι μας εδώ!!! .big smile.
Δημήτρη @dim63.....love.
 
Αντί να πεις ότι οι πασόκοι χώνονται ακόμα παντού ... λες το όνομα που δεν πρέπει και γρουσουσεύεις όλο το forum μια μέρα πριν την έναρξη ... ούτε βαλτός να είσαι!!!
Είτε το πω το όνομα είτε δεν το πω ,είναι εδώ παρών και πρώτη μούρη.
Δεν έχω να πω τίποτα άλλο παρά μόνο ο Θεός να βάλει το χέρι του και όσοι βγουν αύριο να το ευχαριστηθούν και να γυρίσουνε πίσω σώοι..big smile.
 
Μη σκιαζεσαι κ. Γιώργο, ο Δημήτρης είναι το γούρι μας εδώ!!! .big smile.
Δημήτρη @dim63.....love.
Αγ-γουρι ειναι ο τρελος οχι γουρι
Θυμαμαι ακομα τι επαθε στα αγριοπεριστερα .hair.

λες και του λεει καλα κυνηγια ο κουλης καιε φορα που θα βγει του παει η τυχη του φιλου
Μου.hair.
 
Είτε το πω το όνομα είτε δεν το πω ,είναι εδώ παρών και πρώτη μούρη.
Δεν έχω να πω τίποτα άλλο παρά μόνο ο Θεός να βάλει το χέρι του και όσοι βγουν αύριο να το ευχαριστηθούν και να γυρίσουνε πίσω σώοι..big smile.
.very shoked. ... .pray to God.
 
Ρε σεις δεν υπάρχει σωτηρία, ενημερώνω το 100 με όνομα τηλέφωνο και ακριβή διεύθυνση για ύποπτο όχημα εγκαταλελειμμένο στην β Αττική και στέλνουν το ταλαίπωρο πλήρωμα στην ίδια διεύθυνση στη νότια Αττική. Με καλεί ένας ευγενέστατος αρχιφύλακας και όταν φτάνω στο σημείο εγώ είμαι στο Μαρκόπουλο Αττικής και εκείνοι στο Μαρκόπουλο Μεσογαίας. Τέλος πάντων ταλαιπωρησαμε το πλήρωμα.
 
Ρε σεις δεν υπάρχει σωτηρία, ενημερώνω το 100 με όνομα τηλέφωνο και ακριβή διεύθυνση για ύποπτο όχημα εγκαταλελειμμένο στην β Αττική και στέλνουν το ταλαίπωρο πλήρωμα στην ίδια διεύθυνση στη νότια Αττική. Με καλεί ένας ευγενέστατος αρχιφύλακας και όταν φτάνω στο σημείο εγώ είμαι στο Μαρκόπουλο Αττικής και εκείνοι στο Μαρκόπουλο Μεσογαίας. Τέλος πάντων ταλαιπωρησαμε το πλήρωμα.
Κωνσταντίνε εγω ξερω το Μαρκόπουλο ωρωπού και το μαρκόπουλο ανατολικής αττικης ή μεσογαίας.Γιατί το μαρκόπουλο ωρωπού το λές μαρκόπουλο αττικής?Χωρίς παρεξήγηση.Ετσι για την κουβεντα.
 
Κωνσταντίνε εγω ξερω το Μαρκόπουλο ωρωπού και το μαρκόπουλο ανατολικής αττικης ή μεσογαίας.Γιατί το μαρκόπουλο ωρωπού το λές μαρκόπουλο αττικής?Χωρίς παρεξήγηση.Ετσι για την κουβεντα.
Σωστά έτσι το γνωρίζουμε όλοι, όμως διοικητικά το δημοτικό πλέον διαμέρισμα Μαρκοπούλου Ωρωπού του τεράστιου δήμου Ωρωπίων αναφέρεται ως Μαρκόπουλο Αττικής. Φαντάσου όμως ότι ανέφερα Μαρκόπουλο Αττικής, περιοχή Κάμπος Μαρκοπούλου Ωρωπο. Απλά ταλαιπωρήθηκαν τα παιδιά της ΔΙΑΣ που μπορεί να πήγαιναν σε άλλο συμβάν αν και ηρθαν μια περίπου ώρα μετά.
 
Η Φον Ντε Λαινεν ζητησε απο τις χωρες της Ευρωπης να φιλοξενησουν Αφγανους και θα του δωσει οικονομικη βοηθεια.

Να σας πω λαικα τι σημαινει :
Θα σας δωσουμε λεφτα εμεις (βορειοι) να κανετε τις χωρες σας εσεις (νοτιοι) ξενοδοχειο και πορνειο για να εχουμε εμεις (βορειοι) την ησυχια μας....

Το προβλημα ειναι αυτοι που δεχονται αυτες τις προτασεις!
 
Η Κούλα θα πουλησει " Δράκο" και θα κάνει πάλι σε κάνα Έβρο "Αντίσταση" του Μάρτη του '20 αλλά μετά και εγώ θα πάω από την από κει μεριά που είναι οι Αφγανοί και θα πετάω ρυζογαλα χαλασμένα κορνεδες και ντομάτες..
 
Τίποτα το παιχνίδι είναι στρωμένο και μελετημένο χρόνια τώρα , εξάλλου μας το είπαν και κατάμουτρα , ισλαμοποιηση της Ευρώπης . Στην Αγγλία που ανέβηκα το 2005 περνούσα από περιοχές μιλάμε τώρα για έκταση όχι για περιοχή Αθήνας η Θεσσαλονίκης , που νόμιζα ότι ειμουν Αφγανιστάν ,Πακιστάν Ιράν , και το κακό σιναμπα τιμά. Μιλάμε τώρα για γκέτο κανονικά , που να τολμήσεις να κάνεις μαλακιά η να τους κοιτάξεις μυστήρια . Και έτσι σιγά σιγά θα πάμε και εμείς , αν δεν γίνει κάτι καυτό .Ο χειρότερος Άνθρωπος είναι ο πεινασμένος Άνθρωπος , και ο αμόρφωτος Άνθρωπος .Και αυτοί δυστυχώς οι επενδυτές που ήρθαν , και θα έρθουν έχουν και τα δύο αυτά στοιχεία . Πώς μπορούμε να συμβιώσουμε με τέτοιους ανθρώπους , που βάση της θρησκείας τους , εμείς τους είμαστε εχθροί , πως θα γίνει αυτό
 
Τίποτα το παιχνίδι είναι στρωμένο και μελετημένο χρόνια τώρα , εξάλλου μας το είπαν και κατάμουτρα , ισλαμοποιηση της Ευρώπης . Στην Αγγλία που ανέβηκα το 2005 περνούσα από περιοχές μιλάμε τώρα για έκταση όχι για περιοχή Αθήνας η Θεσσαλονίκης , που νόμιζα ότι ειμουν Αφγανιστάν ,Πακιστάν Ιράν , και το κακό σιναμπα τιμά. Μιλάμε τώρα για γκέτο κανονικά , που να τολμήσεις να κάνεις μαλακιά η να τους κοιτάξεις μυστήρια . Και έτσι σιγά σιγά θα πάμε και εμείς , αν δεν γίνει κάτι καυτό .Ο χειρότερος Άνθρωπος είναι ο πεινασμένος Άνθρωπος , και ο αμόρφωτος Άνθρωπος .Και αυτοί δυστυχώς οι επενδυτές που ήρθαν , και θα έρθουν έχουν και τα δύο αυτά στοιχεία . Πώς μπορούμε να συμβιώσουμε με τέτοιους ανθρώπους , που βάση της θρησκείας τους , εμείς τους είμαστε εχθροί , πως θα γίνει αυτό
Αυτοί τό ξέρουν το παιχνίδι από παλιά που είχαν αποικίες και ξέρουν να τους χειραγωγούν δεν νομίζω κάποιος από αυτούς να πειράξει κάποιον Άγγλο η Ολλανδό ή ή και πάει λέγοντας εμείς που ποτέ δεν είχαμε επαφή τι γίνεται και με πληθυσμούς που είναι όπως είπες αμόρφωτοι και αλλόθρησκοι οκ και βλέπουν σε εμάς ότι κακό τους συμβαίνει, χώρις να παρεξηγηθω για εθνικισμό η ρατσισμό ξανά όλοι πίσω είτε είναι Αφγανοί, Σύριοι δεν μιλάω για Πακιστάν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top