Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μια Τηβενο να του φορέσεις σαν τον Γαιο Καλλιγουλα πριν τον φανε ειναι.
Αν είναι να έχει την τύχη του Καλιγουλα, βάλτου και ρωμαϊκή πανοπλία. Να του κρεμάσουμε και ένα gladius να του δωκουμε και ενα pillum και να πέσει μαχομενος. Αλλά να πεσει.....
 
Σήμερα μου είπε ένας στην Χαλκίδα ότι πρόσφατα πέρασε ο γκαντέμης και το βράδυ τράκαραν 2 καράβια.

Δεν χρειαζόταν η μείωση του τρυγονιού.
Απλώς ένα "καλό κυνήγι" από αυτόν ...
Ας πει μια φορα οτι υπαρχει μειωση του τρτγονιου
Θα μπουν τοσα τρυγονια σε μιση ωρα που ο δογκανος αυτα που βαρεσε θα θεωρουνται ψυχουλα .sarcastic.
 
E λεεινοι
Ρ αδιουργοι
Τ υχαρπαστοι
Απλά βολεμένοι ανικανοι και κομματόσκυλα. Βγήκε και ο Δημοσθένης Καρμοιρης και είπε ότι η Κορακακη τα έκανε θάλασσα στον τελικό στο αεροβόλο πιστολι. Ναι κρατικοδίαιτε κηφηνα μου, εσύ θα ερχόσουν πρώτος στο διαπλανητικο Πρωτάθλημα. Από την καρέκλα της ΕΡΤ μια χαρά τα λες. Αγωνισου λίγο για να πετύχεις παλιολαμογιο και τα λέμε μετα.
 
E λεεινοι
Ρ αδιουργοι
Τ υχαρπαστοι
Καλά, αυτοί στη δημοσιοϋπαλληλική τηλεόραση, το έχουν τερματίσει!...
Προχθές είχε το μουρόχαυλο αφιέρωμα στο χαζοχαρούμενο που έφευγε για διακοπές!!! .hair.

Το απελπιστικό όμως είναι πως, υπάρχει και κόσμος που τους κάνει κολακευτικά σχόλια!...
m09095.gif


Επίσης, έχω σιχαθεί πλέον, να ακούω κάθε καλοκαίρι παντού τη φωνή αυτού του speaker να λέει τα ίδια και τα ίδια!...
Κάθε καλοκαίρι, τα ίδια και τα ίδια ρε πούστη μου!... Και δε λέει και να χειμωνιάσει!... :confused:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top