Ποια γόμωση στο τρυγόνι - Δημοσκόπηση της Klampani Research

Ποια γόμωση στο τρυγόνι;

  • 24

  • 28

  • 30

  • 31

  • 32

  • 33

  • 34

  • 35

  • 36

  • τα χωνεύει όλα το μυδράλιό μου


Results are only viewable after voting.
Φιλε ωραιος αλλα αυτα μονο σκληρα σκαγια δεν εχουν αχαχαχαχα για τη πρωτη μερα καλα ειναι
Ποιά πρώτη μέρα??? Ένας φιλος από την δουλειά τα ρίχνει όλο το χρονο και δεν τα αλλαζει. Γι'αυτό λέω ότι βολεύει τον καθενα! Όσο για σκληρά η μαλακά σκάγια δεν το ψαχνω. Απο τη στιγμη που πατσαβουριαζουν ότι βάλουν στο κέντρο τους , μου κανουν!!!
 
Ποιά πρώτη μέρα??? Ένας φιλος από την δουλειά τα ρίχνει όλο το χρονο και δεν τα αλλαζει. Γι'αυτό λέω ότι βολεύει τον καθενα! Όσο για σκληρά η μαλακά σκάγια δεν το ψαχνω. Απο τη στιγμη που πατσαβουριαζουν ότι βάλουν στο κέντρο τους , μου κανουν!!!
Δεν αντιλεγω αλλα μιλισα για καλα σκοπευτικα φυσιγγια γι αυτο και αυτο που λες εινα καλο για κυνηγι γτ δεν ειναι στη λιστα που προανεφερα πολλοι το πενεβουν εμενα δε με επισε οταν τα δωκιμασα ουτε εχω δει κατι με τα ματια μου και τα λεω φιλικα αν κατι δε μας αρεσει για αλλους μπορει να ειναι χρυσος
 
Έχεις δίκιο, τα εξαερωνουν
Μητσο οταν πας μπαλα την τουφεκια πανω τους ναι φιλε ολοι δε μπωρουνε.... με 2-3 σκαγια εχουμε θεμα και αυτο φενετε απο την αγορα 32-34 παιζει στο τρυγωνι φετος θα πεσει ομως ξεσκαρταρισμα αχαχαχαχαχ
 
Back
Top