Φυσίγγια για τρυγόνι

Καλησπέρα και από εμένα αδέλφια,ξέρει κάποιος τα φυσίγγια του Αγγελόπουλου,πρώην Κουτουμανος;μου χάρισαν έξι κουτιά 8 άρια 32 γραμ .είναι τα πορτοκαλί που το κουτί απ'έξω γράφει sokol,δεν τα έχω ξαναριξει,τα ρίχνω στην έναρξη;
 
Καλησπέρα και από εμένα αδέλφια,ξέρει κάποιος τα φυσίγγια του Αγγελόπουλου,πρώην Κουτουμανος;μου χάρισαν έξι κουτιά 8 άρια 32 γραμ .είναι τα πορτοκαλί που το κουτί απ'έξω γράφει sokol,δεν τα έχω ξαναριξει,τα ρίχνω στην έναρξη;
Εγώ που τα έριχνα στα τσιχλόνια έμεινα ευχαριστημένος. Από εκεί και πέρα γούστα είναι αυτά σε άλλους αρέσει το τάδε φυσίγγι σε άλλους όχι. Πιστευω πως θα μείνεις ικανοποιημένος όμως.
 
Καλησπέρα και από εμένα αδέλφια,ξέρει κάποιος τα φυσίγγια του Αγγελόπουλου,πρώην Κουτουμανος;μου χάρισαν έξι κουτιά 8 άρια 32 γραμ .είναι τα πορτοκαλί που το κουτί απ'έξω γράφει sokol,δεν τα έχω ξαναριξει,τα ρίχνω στην έναρξη;
Μάπα είναι, στείλτα σε μένα :D
 
Καλησπέρα και από εμένα αδέλφια,ξέρει κάποιος τα φυσίγγια του Αγγελόπουλου,πρώην Κουτουμανος;μου χάρισαν έξι κουτιά 8 άρια 32 γραμ .είναι τα πορτοκαλί που το κουτί απ'έξω γράφει sokol,δεν τα έχω ξαναριξει,τα ρίχνω στην έναρξη;
Ελαφρύ για την έναρξη...ρίχτα κανονικά...κ αφού στα χάρισαν κιόλας,θα πέφτουν πιο εύκολα τα τρυγόνια..
 
View attachment 29538
Αγοράσθηκαν σήμερα και τα φυσίγγια για την έναρξη μιας και πλησιάζει ο καιρός.
Alfa game 31
Oscar Super Nitro
Neo Velox
Diva 31 διασποράς
Nsi 32 διασποράς που έχει μείνει από παλιότερα.
Ελπίζω να βρούμε πουλιά να τα ρίξουμε..
Τα alfa game ειναι με περιεκτικοτητα αντιμονιου 6% τι λενε?
 
Τα alfa game ειναι με περιεκτικοτητα αντιμονιου 6% τι λενε?
Τόλη δεν νομίζω φίλε τα συγκεκριμένα να είναι με 6%.
Αν θυμάμαι καλά βγάζει ένα άλλο στα 33γρ με jk6 από ότι λέει που είναι με υψηλή περιεκτικότητα σε αντιμόνιο.
 
Τόλη δεν νομίζω φίλε τα συγκεκριμένα να είναι με 6%.
Αν θυμάμαι καλά βγάζει ένα άλλο στα 33γρ με jk6 από ότι λέει που είναι με υψηλή περιεκτικότητα σε αντιμόνιο.
Νομιζα οτι ολα του τα φυσεκια ειναι με 6% αντιμονιο ... Εγω φετος champion power 30 no8
 
Νομιζα οτι ολα του τα φυσεκια ειναι με 6% αντιμονιο ... Εγω φετος champion power 30 no8
Ωραία και τα champion.Για έναρξη το 30αρι και το πράσινο το 32αρι αν και λίγο δυνατό το δεύτερο.
Στο μαγαζί που πήγα είχε αρκετούς τύπους champion. Θα τα ξαναδοκιμάσω μετά από χρόνια που δεν τα έβρισκα εδώ. Παλιά ήταν αξιοπρεπεστατα.
 
Ελαφρύ για την έναρξη...ρίχτα κανονικά...κ αφού στα χάρισαν κιόλας,θα πέφτουν πιο εύκολα τα τρυγόνια..
Ευχαριστώ πολύ παληκάρια για τις απαντήσεις σας,φίλε Κώστα είναι σαν το φαΐ;όταν είναι τσάμπα είναι πιο νόστιμο;χαχαχα
 
Τις πρώτες μέρες θα ρίξω ότι έχει περισσέψει από πέρυσι.
Αν συνεχίσουμε και δεν πιάσουμε την πρώτη μέρα το όριο των 145.000 τρυγονιών σε όλη τη χώρα, θα αγοράσω κάνα καινούργιο κουτί.
 
Πρώτα βρίσκουμε ένα τρυγόνι!Αφού κλείσουμε το στόμα από την χαρά μας,κάνουμε τον σταυρό μας και επωμίζουμε γρήγορα πριν κλείσει η εφαρμογή του Καράφλα.Το φυσίγγι είναι παντελώς αδιάφορο.
 
Πρώτα βρίσκουμε ένα τρυγόνι!Αφού κλείσουμε το στόμα από την χαρά μας,κάνουμε τον σταυρό μας και επωμίζουμε γρήγορα πριν κλείσει η εφαρμογή του Καράφλα.Το φυσίγγι είναι παντελώς αδιάφορο.
οι κατασκευαστές φυσιγγίων θα αγαπήσουν φέτος την ΚΣΕ με το όριο στο τρυγόνι
 
για σας
δεν κερω αν υπαρχουνε αλλοι κατοχοι ρεμιχτον βε3 τι φισιγγια θα προτινατε εγω μεχρη τωρα εβαζα στη μπενελη οτι περισεψε απ το χειμονα
εινε η κανη με 71 ποντους τσοκακη λεω 3 αστρα η το 4 αστρα θα δειξη το μερος
σκαγια ριχνω σινιθος 8αρια και 9αρια πιο παλια εριχνα και 7αρια με τη μπενελη ψαχνο κατι σε 32γρ κυριος να μας μεινη κανα σφραγηζμα χαχα
 
για σας
δεν κερω αν υπαρχουνε αλλοι κατοχοι ρεμιχτον βε3 τι φισιγγια θα προτινατε εγω μεχρη τωρα εβαζα στη μπενελη οτι περισεψε απ το χειμονα
εινε η κανη με 71 ποντους τσοκακη λεω 3 αστρα η το 4 αστρα θα δειξη το μερος
σκαγια ριχνω σινιθος 8αρια και 9αρια πιο παλια εριχνα και 7αρια με τη μπενελη ψαχνο κατι σε 32γρ κυριος να μας μεινη κανα σφραγηζμα χαχα
Nsi classica
 
Back
Top