Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χθεσινή φωτό από αναχώρηση από Πειραιά .Ενώ είχα κλείσει καμπίνα δεν είχα όρεξη για ύπνο λέω θα ξημερωθώ στο κατάστρωμα και με αποζημίωσε με αυτή την υπεροχη ανατολη . Τώρα επιτέλους είμαι στο χωριουδάκι μου .love.
Σπίτι είσαι ή νταμάρι?
 
με μιά συγνώμη νομίζεις θα καθαρίσεις ???
θα κεράσεις πολλές μπύρες όταν με το καλό βρεθούμε ............. .yel. .yel. .yel. .yel.
Πηρες αδεια και ημερομηνια απο μοσιαλο χαρδαλια κατι ??? Ελα εσυ και θα πιουμε μπηρες τσιπρα και οτι θες
 
Σπίτι είσαι ή νταμάρι?
.sarcastic. Σπιτι φιλε κουφόβραση θέλω λίγο προπονήσουλα για τα μουντανια να ξελασκαρουν λίγο τα πόδια , στο ποτό κάναμε καλή προπονησουλα παρέα στον Πειραιά . Σε Ευχαριστω φιλαράκι μου για όλα και ελπίζω να τα ξανακοπανησουμε στο μέλλον .
 
.sarcastic. Σπιτι φιλε κουφόβραση θέλω λίγο προπονήσουλα για τα μουντανια να ξελασκαρουν λίγο τα πόδια , στο ποτό κάναμε καλή προπονησουλα παρέα στον Πειραιά . Σε Ευχαριστω φιλαράκι μου για όλα και ελπίζω να τα ξανακοπανησουμε στο μέλλον .
Να είμαστε καλά σειρά,δεν θα χαθούμε.Αυτο είναι το μόνο σίγουρο!!
 
.sarcastic. Σπιτι φιλε κουφόβραση θέλω λίγο προπονήσουλα για τα μουντανια να ξελασκαρουν λίγο τα πόδια , στο ποτό κάναμε καλή προπονησουλα παρέα στον Πειραιά . Σε Ευχαριστω φιλαράκι μου για όλα και ελπίζω να τα ξανακοπανησουμε στο μέλλον .
Δν πιστεύω να έχεις λόξιγκα ακόμη;;;; .yel. .yel. .yel. .yel.
 
Καλησπέρα κύριοι. Καλά ψηθηκαμε και σήμερα και κάναμε μπάνιο στον ιδρώτα. Ήρθε και ένα σύννεφο το απόγευμα και έριξε 20 σταγόνες νερο. Ξεραθηκαν ολα πλεον!
Δεν λεει να δροσισει λιγο εχει κοψει και ο αερας τις τελευταιες μερες
Αντε ρε φουστη μου αλλες δυο εβδομαδες και μετα μην ειδατε τον Παναη .micle.
Καλησπερα Αρχοντες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top