Σκοπευτήριο Σχιστού

Μοντελάκι ο Κώστας και καφτήρι ,
Μιά χαρά ήταν ,και παρά τον καύσωνα είχε ένα δροσιστικό αεράκι σούπερ. Αφού και στο ανοιχτό που ρίξαμε δεν μας χάλασε καθόλου.
Άν ο Κώστας δεν είχε γράψει το nick του στο γιλέκο δεν θα τον αναγνώριζα εννοείται.
Άντε εκείνα τα ρούχα θα έλθουν καμμιά φορά να γνωριζόμαστε ??
ο @Vasilis ακούει ???? .think. .think.
Τελικά ...είμαστε ..πολλοί....και όλοι ...κυκλοφορούν...ανάμεσα μας.... .sarcastic..sarcastic.
 
Χτες πήγαμε μια βόλτα με τον @Κωστας 63 και @Σταυρος για 2 πούλες. Η ζέστη δεν παλευόταν με τπτ. Ο κ. Σταύρος μας γλέντησε κανονικά και φάνηκε ότι τι χάρηκε ιδιαίτερα. Εγώ μετά από απουσία αρκετών μηνών ένιωσα ότι έχω μείνει πολύ πίσω αλλά δεν πειράζει το κέφι μας το κάναμε.
 
Χτες πήγαμε μια βόλτα με τον @Κωστας 63 και @Σταυρος για 2 πούλες. Η ζέστη δεν παλευόταν με τπτ. Ο κ. Σταύρος μας γλέντησε κανονικά και φάνηκε ότι τι χάρηκε ιδιαίτερα. Εγώ μετά από απουσία αρκετών μηνών ένιωσα ότι έχω μείνει πολύ πίσω αλλά δεν πειράζει το κέφι μας το κάναμε.
Λέγε σκορ ... μην ντρέπεσαι ...
Άσε τα φιλολογικά :) ;) :)

Κυνηγοί είμαστε, όχι σκοπευτές ...
 
Ερχετε ο Βασιλης
Δεν προκειτε να πει οτι εκανε κατω απο 27 στους 25
Να τι έκανα. Σιγά μην με πούνε τουφεκαλεύρη :) Δεν έχω τετοια θέματα ...

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτήριο-Ψαχνά-Ευβοίας.707/page-55#post-607084

Στην 3η και 4η πούλα δεν είχα τον γιό μου να μετράει και δεν ξέρω αποτελέσματα :)
Από τα μπινελίκια που έτρωγε ένας συγκεκριμένος δίσκος, έχανα το σκορ :)
 
Να τι έκανα. Σιγά μην με πούνε τουφεκαλεύρη :) Δεν έχω τετοια θέματα ...

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτήριο-Ψαχνά-Ευβοίας.707/page-55#post-607084

Στην 3η και 4η πούλα δεν είχα τον γιό μου να μετράει και δεν ξέρω αποτελέσματα :)
Από τα μπινελίκια που έτρωγε ένας συγκεκριμένος δίσκος, έχανα το σκορ :)
Ο αδερφος του Μανου ο Βασιλης ερχετε
Απο το εξωτερικο

Ξερεις τι δουλεμα θα φαει ο μανος αμα μαθει ο βασιλης οτι ελεγε πουλ - εκανε μπαμ- και συμπληρωνε- ημενε...... γιατι δεν εσπαγε ο δισκος; .big smile. .sarcastic.
 
Να τι έκανα. Σιγά μην με πούνε τουφεκαλεύρη :) Δεν έχω τετοια θέματα ...

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτήριο-Ψαχνά-Ευβοίας.707/page-55#post-607084

Στην 3η και 4η πούλα δεν είχα τον γιό μου να μετράει και δεν ξέρω αποτελέσματα :)
Από τα μπινελίκια που έτρωγε ένας συγκεκριμένος δίσκος, έχανα το σκορ.

Καλα ειναι.. Που να δεις καποιους αλλους τι "κατεβαζουνε"!!
Ειδικα οταν φυσαει........!!!!!
 
Ο αδερφος του Μανου ο Βασιλης ερχετε
Απο το εξωτερικο

Ξερεις τι δουλεμα θα φαει ο μανος αμα μαθει ο βασιλης οτι ελεγε πουλ - εκανε μπαμ- και συμπληρωνε- ημενε...... γιατι δεν εσπαγε ο δισκος; .big smile. .sarcastic.
Θα τους βρω στο Σχιστό και τους 2 :) :) :)
 
Ο αδερφος του Μανου ο Βασιλης ερχετε
Απο το εξωτερικο

Ξερεις τι δουλεμα θα φαει ο μανος αμα μαθει ο βασιλης οτι ελεγε πουλ - εκανε μπαμ- και συμπληρωνε- ημενε...... γιατι δεν εσπαγε ο δισκος; .big smile. .sarcastic.
το πιό ωραίο είναι όταν στο ντουμπλέ χάνεις τον πρώτο και αρχίζεις και κατεβάζεις καντήλια φωναχτά ενώ σημαδεύεις τον δεύτερο. :p :p :p :p.

και η πλάκα είναι ότι συνήθως μετά τον "αγιασμό" ο δεύτερος σπάει ...........:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
το πιό ωραίο είναι όταν στο ντουμπλέ χάνεις τον πρώτο και αρχίζεις και κατεβάζεις καντήλια φωναχτά ενώ σημαδεύεις τον δεύτερο. :p :p :p :p.

και η πλάκα είναι ότι συνήθως μετά τον "αγιασμό" ο δεύτερος σπάει ...........:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Με έχεις δεί τελευταία να ρίχνω???? :p
Ειδικά άμα θέλω να κάνω κ κανένα μυστηρίου σπάσιμο κ χάσω τον πρώτο, ρίχνω την απαραίτητη αγιαστουρα κ μπαίνω ήρεμος στον δεύτεροhippo

Μέγα λάθος φυσικά...
 
Back
Top