Remington Team

αυτα υποθηκαν απο κατόχους?
το περίεργο είναι ότι ναι με 2 φίλους π μίλησα κ οι 2 Μ είπαν ότι πάνε στ κυνήγι με 2 όπλα γτ ποτέ δεν ξέρεις πότε θα σε αφήσει.. χαζοζημιες πιο πολύ αλλά αρκούν για να σε κάνουν να σταματήσεις τ κυνηγι
 
βασικα ολοι που την εχουμε είμαστε υπερυχαριστημενοι. κατ εμε η γεωμετρια της καννης σε παντρεμα με το συστημα 85% αδρανεια και το υπόλοιπο αεριων σε αποδοση, ειμαστε υπερευχαριστημενοι. τι να λεμε για gvp 9 κατι και τολη
το περίεργο είναι ότι ναι με 2 φίλους π μίλησα κ οι 2 Μ είπαν ότι πάνε στ κυνήγι με 2 όπλα γτ ποτέ δεν ξέρεις πότε θα σε αφήσει.. χαζοζημιες πιο πολύ αλλά αρκούν για να σε κάνουν να σταματήσεις τ κυνηγι
ε τοτε παρε κατι αλλο. εγω ξερω οπλα που σου χαριζουν αχαστα πουλια, οπλα που δεν διαλεγουν φυσιγγια, οπλα μς θεαματικες τουφεκιες και θα τους το οτιδηποτε και θα τα καθαριζεις και και και. αμα δεν σου καθεται ψυχολογικα οτι δεν εχεις και σκεφτεσαι τι θα πει ο καθε ασχετος με το κυμηγι εδώ
.... οκ benelli.
 
Ψαχνω καιρο μια ρεμη προχθες βρηκα μια 1187 λιωμενη λεω θα μου κανει και τιμη αμ θελει 800€ λεει θα παρει αλλο τωρα τι και γιατι μη λεω και με φατε αλλα ρωταω ποσο λογικος μπωρει να ειναι ο κυριος αυτος
 
Ψαχνω καιρο μια ρεμη προχθες βρηκα μια 1187 λιωμενη λεω θα μου κανει και τιμη αμ θελει 800€ λεει θα παρει αλλο τωρα τι και γιατι μη λεω και με φατε αλλα ρωταω ποσο λογικος μπωρει να ειναι ο κυριος αυτος
Τολη οσο λογικοι ειναι ολοι οσοι ζητανε για οπλα μαζικης παραγωγης περασμενης 30ετιας (βλεπε και beretta σειρα 300) πανω απο 500€....και γραφουνε μοναδικης ποιοτητας, καννη ετσι καννη αλλιως.....κλπ κλπ.....ειπαμε....δεν μπορει να βρισκεις καινουρια οπλα (αυτογεμη) με 800€ απο τις μεγαλες εταιρειες και να ζητας τα ιδια για παλια οπλα....και δεν μιλαω για εξαιρεσεις που ειναι στην κουτα
 
Ψαχνω καιρο μια ρεμη προχθες βρηκα μια 1187 λιωμενη λεω θα μου κανει και τιμη αμ θελει 800€ λεει θα παρει αλλο τωρα τι και γιατι μη λεω και με φατε αλλα ρωταω ποσο λογικος μπωρει να ειναι ο κυριος αυτος
Ο κύριος είναι λογικότατος, αυτός που θα σκάσει τα 800 για λιωμένο όπλο θέλει κοίταγμα.

https://www.kalkantzakos.com/Product/4727/v3-field-sport-black-synthetic,-karampina-remington
 
Τολη οσο λογικοι ειναι ολοι οσοι ζητανε για οπλα μαζικης παραγωγης περασμενης 30ετιας (βλεπε και beretta σειρα 300) πανω απο 500€....και γραφουνε μοναδικης ποιοτητας, καννη ετσι καννη αλλιως.....κλπ κλπ.....ειπαμε....δεν μπορει να βρισκεις καινουρια οπλα (αυτογεμη) με 800€ απο τις μεγαλες εταιρειες και να ζητας τα ιδια για παλια οπλα....και δεν μιλαω για εξαιρεσεις που ειναι στην κουτα
Ακομα και κουτα να ειναι πανο απο 600 € το παρα πολυ ...ειναι υπερβολη...για οπλα 15/20 χρωνον
 
Τα όπλα λειτουργικά και με σωστή συντήρηση ξεπερνούν το μέσο όρο ζωής πολλών γενεών αυτό δε σημαίνει όμως ότι μερικοί πρέπει να ζητούν την αξία τους σα να αγοράζεις καινούργιο.Αναλογικά με τις τιμες των καινούργιων σήμερα πχ ςχ4 850 αφινιτυ 690 Μ2 850 είναι ιεροσυλία να δώσεις 600-700 ευρώ για οποιαδήποτε παλιό όπλο και σε οποιαδήποτε κατάσταση και αν είναι
 
Back
Top