Σκοπευτήρια εξωτερικού

Αυτη φιλε ουτε τσιπουρο με ρετσινα και καπακι γκεκα μαιστερ δε τρωγετε αχαχαχαχ
μπλιαχ ε;;;; μάλλον δεν πίνει τσίπουρο ο φίλος χαχαχα :) :) :) Καλημέρα!
Φαντασου να την παντρεφτει καπιος να παει σωγαμπρος να εχει πεντε zoli 2 krieghof αυτη και να κυνηγαει ο γαμπρος με αλμαρ αχαχαχαχαχαχαχ
 
Εκει στο lehigh valley ρε παιδια μου χει μπει η απορια μηπως υπαρχει καμια μερα της εβδομαδος να πηγενουν αυτοι με τα πρασινα οπλα τα zompie shotguns να πεταγωντε τα ζομπι απο παραθυρα και πορτες αντι για δισκους
 
Πολυ ωραιος , αψογο στυλ
Για το στυλ, δεν ξέρω! Μετά από 9 μήνες που είχα να πιάσω τουφέκι, έκανα και τούμπες! Με το σκοπευτηρίο δυστυχώς λόγο τόπου δεν έχω επαφή μόνο, στο εξωτερικό όταν βρίσκομαι και ευκαιρείσω θα πάω να ρίξω!
Εδώ ρείχνω με ένα δανεικό Μιρόκου τραπ, παλιό φουλ φουλ 76εκ. Εξαιρετικά εύχρηστο όπλο με πολύ ωραία σπασίματα σε όλες τις αποστάσεις με ατσάλινα σκάγια 24γρ νο7 και 28γρ νο7½.
 
Για το στυλ, δεν ξέρω! Μετά από 9 μήνες που είχα να πιάσω τουφέκι, έκανα και τούμπες! Με το σκοπευτηρίο δυστυχώς λόγο τόπου δεν έχω επαφή μόνο, στο εξωτερικό όταν βρίσκομαι και ευκαιρείσω θα πάω να ρίξω!
Εδώ ρείχνω με ένα δανεικό Μιρόκου τραπ, παλιό φουλ φουλ 76εκ. Εξαιρετικά εύχρηστο όπλο με πολύ ωραία σπασίματα σε όλες τις αποστάσεις με ατσάλινα σκάγια 24γρ νο7 και 28γρ νο7½.
Με διαμάντι ρίχνεις .
Να πάς στις φάσσες μ'αυτό ,θα το ερωτευτείς .S 300
 
Με διαμάντι ρίχνεις .
Να πάς στις φάσσες μ'αυτό ,θα το ερωτευτείς .S 300
Ο φίλος που το έχει, τουφεκάει φάσσες και παπιά και έχει ανεβάσει και εδώ βιντεάκια σε πραγματικά μακρινές αποστάσεις! Παραμιλάς πραγματικά!
 
Back
Top