Σκοπευτήρια εξωτερικού

Όσοι παρακολούθησαν τον τελικό στο ομαδικό των μικρών (Ιταλών -Ισπανών) για το χρυσό στο τράπ είχαν
την ευκαιρία να δούν δύο εντελώς διαφορετικές τεχνικές -σχολές στο άθλημα .Την ίδια τεχνική οι Ισπανοί εφαρμόζουν
και στους άνδρες τραπέρ με αξιόλογες παρουσίες και επιτυχίες .
 
Όσοι παρακολούθησαν τον τελικό στο ομαδικό των μικρών (Ιταλών -Ισπανών) για το χρυσό στο τράπ είχαν
την ευκαιρία να δούν δύο εντελώς διαφορετικές τεχνικές -σχολές στο άθλημα .Την ίδια τεχνική οι Ισπανοί εφαρμόζουν
και στους άνδρες τραπέρ με αξιόλογες παρουσίες και επιτυχίες .
Το είδα αλλά δεν κατάλαβα κάτι γιατί δεν γνωρίζω.
Αν μπορείς κάνε μια ανάλυση γιατί ακούγεται ενδιαφέρον.
 
Το είδα αλλά δεν κατάλαβα κάτι γιατί δεν γνωρίζω.
Αν μπορείς κάνε μια ανάλυση γιατί ακούγεται ενδιαφέρον.
Δέν χρειάζεται ανάλυση Άρη .
Απλά η κίνηση των Ισπανών χαρακτηρίζεται απο πολύ γρήγορη έως νευρική επώμιση με ταυτόχρονο κούμπωμα
κι'άμεσο pull .
Eίναι μια τεχνική που επικρατεί κυρίως σε Ισπανούς αθλητές (Φερναντέζ κλπ)
 
ρε συ Λάμπη , μήπως έχεις το link για να δούμε ζωντανά τον αυριανό πανελλήνιο compak στον Ασπρόπυργο ?

ήρεμα ρωτάω ............ .yel. .yel. .yel.
Σήμερα κι'αύριο έχουμε κι'εμείς compak -sporting grand prix αλλά δυστυχώς με πολύ λίγες συμμετοχές απο εξωτερικό
https://www.fitasc.com/uk/competition/view/1023-compet
 
και μιάς και μιλάμε για σκοπευτήρια του εξωτερικού ,
ρε παιδί μου κάθε φορά που βλέπω τέτοια χάλια τους λυπάμαι τους ανθρώπους ,
πραγματικά για λύπηση είναι .................

Τι να μας πουν οι φλώροι. Αν δεν κάτσεις στο παγκάκι να σου μπει η ακιδα στον κω.... ,αν δεν είναι τρύπια ή τέντα να σε τσουρουφλιζει ο ήλιος,αν δεν δουλεύουν πέντε έξι μηχανές κάθε φορά αν δεν έχεις και τρία τέσσερα no bird στην πουλα πως θα μάθεις να διαχειρίζεσαι τα νεύρα σου και να φτιάχνεις ψυχολογία στα δυσκολα;Αυτοί αν τους κάτσει στραβή θα χάσουν την μπάλα.
 
τι να το κάνετε εσείς αδελφέ το σκοπευτήριο.
εσείς ζείτε σε ευλογημένο τόπο .................. ;) ;) ;)
Καλο ειναι φιλε μου να συναντιωμαστε να ριχνουμε τις πουλες μας εγω πολυ γουσταρω και στο κυνηγι ποτε δε κανω παραπανω απο δυο πουλι και καμια φορα κανω και 5-6
 
Καλο ειναι φιλε μου να συναντιωμαστε να ριχνουμε τις πουλες μας εγω πολυ γουσταρω και στο κυνηγι ποτε δε κανω παραπανω απο δυο πουλι και καμια φορα κανω και 5-6
Γιατί δεν πέφτει τουφεκιά ;
Πάρε χειροκίνητο πεταχτάρι :)
 
Back
Top