Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό έχει γίνει γεγονός να ξέρεις πέρισυ το καλοκαίρι ... .sarcastic.
Το θυμάμαι κ γελάω.........έχουμε ένα παπά εκεί στο χωριό,45 ετών (Κώστας κι αυτός)...τυχαίο;; .my man.....που είναι σκέτος διάολος....περνάνε 2 πατούρες ένα απόγευμα έξω από τη δουλειά κ μουρμουράω κ κάνω το σταυρό μου καθώς ήμουν στην είσοδο του καταστήματος....με βλέπει αυτός από το δίπλα καφενείο κ με ρωτά.......κουμπάρε τη έπαθες;;;;
Κ του απάντησα το ανάλογο της φωτό σου....τύναζε τα ράσα από τα γέλια........sarcastic.
Ερε τη θα δούμε πάλι φέτος.....ήδη μπερδεύω τις μπύρες στο ράφι με τη χλωρίνη....
 
Γεμισαν τα μονοπατια σερβιετες με κατι τετοιες παρατρεχαμενες :confused: :confused:
Το κανάλι αυτής της πιπιτσας ασχολείται με μαγειρική και κάθε είδους μαλακιες. Του έκανα σχόλιο και μου απάντησε και πήγε να βγει και από πανω αλλά τον σενιαρα τον παπαρα.
 
Ετσι και κανει φρρρ μπροστα του κοτσος αυτου ουτε με χημικα δεν καθαριζει το μονοπατι απ το σκατο......
Ψάχνοντας επισημαντικα κολωνακια στην Σάμο( στα Ρογγια κυριε Νικο) με έναν δόκιμο όταν ήμουν στο στρατό , σηκώθηκε ολόκληρο κοπάδι μπροστά του. Ο τύπος έπεσε στο χώμα ρεκαζοντας σαν το γιδι απο την τρομάρα που πηρε. Σηκώθηκε , τινάχτηκε και ρωτάει ρε μλκα τι ήταν αυτα? Πτεροσαυροι του λεω! Αφού παραλίγο να σε φανε! Είχα δει πολλές πέρδικες στη Σαμο....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top