Το ρολόι του κυνηγού

Το ρολόι του κυνηγού πιστεύετε ότι πρέπει να έχει κάποια χαρακτηριστικά; Αλλάζετε ρολόι στο κυνήγι η έχετε αυτό που φοράτε καθημερινά;Από τι υλικό, δυνατότητες, μάρκα.Το δικό μου καθημερινά και στο κυνήγι skmei 1427 στα 30ευρω περίπουxlarge_20200317160732_8f2f2aa0.jpegxlarge_20190129131407_skmei_1427_black.jpeg
 
Μεγάλη κουβέντα μιας και ο καθένας πιστεύω ότι θα έχει τα δικά του κριτήρια, εγώ φοράω το καθημερινό ρολόι Samsung galaxy, μου δείχνει σχεδόν τα πάντα, είναι αδιάβροχο, συνδέετε με το κινητό που το έχω σε σακουλάκι και μέσα στο γιλέκο μιας και πότε δεν φοράω αδιάβροχο διότι είμαι τρόμπας και πάντα το ξεχνάω, το πιο σημαντικό για εμένα ήταν την ώρα που φερμαρει ο σκυλος η που τον βλέπω ότι κάτι παίζει γύρω να μην πρέπει να έχω τον νου μου στο κινητό που πιθανόν θα χτυπήσει και αντε βγαλτο από εκεί μέσα και εάν το έχω στην δονηση δεν το επερνα χαμπάρι, το ρολόι αυτό μου το έλυσε.
 
Μεγάλη κουβέντα μιας και ο καθένας πιστεύω ότι θα έχει τα δικά του κριτήρια, εγώ φοράω το καθημερινό ρολόι Samsung galaxy, μου δείχνει σχεδόν τα πάντα, είναι αδιάβροχο, συνδέετε με το κινητό που το έχω σε σακουλάκι και μέσα στο γιλέκο μιας και πότε δεν φοράω αδιάβροχο διότι είμαι τρόμπας και πάντα το ξεχνάω, το πιο σημαντικό για εμένα ήταν την ώρα που φερμαρει ο σκυλος η που τον βλέπω ότι κάτι παίζει γύρω να μην πρέπει να έχω τον νου μου στο κινητό που πιθανόν θα χτυπήσει και αντε βγαλτο από εκεί μέσα και εάν το έχω στην δονηση δεν το επερνα χαμπάρι, το ρολόι αυτό μου το έλυσε.
Εγώ το κινητό , γυαλιά ,κανένα παυσίπονο τα έχω σε τσαντάκι ζώνης ,που είναι πολύ πρακτικό προστατεύει ότι έχει μέσα και μπορεί να μπει και στο γιλέκο λόγο συστήματος molle IMG_3105.jpg
 
Εγώ το κινητό , γυαλιά ,κανένα παυσίπονο τα έχω σε τσαντάκι ζώνης ,που είναι πολύ πρακτικό προστατεύει ότι έχει μέσα και μπορεί να μπει και στο γιλέκο λόγο συστήματος molle View attachment 26242
Μονο μεσα στο γιλεκο
Εχω το ιδιο γιαυτο το λογο
Περσι στα ορτυκια το περασα στην ζωνη
Για ασφαλεια το περασα και ενα λεπτο συρμα μπας και ανοιξει μιας και περνω περνω απο μερη με χαμηλη βλαστηση σχοινα και αγκαθι
Φτανοντας στο αυτοκινητο δυστυχως βλεπω οτι ειχε ανοιξει και πεσει
Ουτε το καταλαβα
Μετα απο αλλες δυο ωρες περα δωθε το βρηκα και αυτο επειδη εφυγα πηγα πηρα ενα φιλο και κτυπουσε αυτος τον αριθμο μου συνεχεια μεχρι που το ακουσε ενας αλλος κυνηγος που βαρουσε το κινητο μεσα το πηρε και μας φωναξε
 
Αυτα ειναι επαναφορτιζομενα;
Ψαχνω για ενα ρολοι τετοιου ειδους χωρις να πρεπει αν δωσω πολλα
Με ενδιαφερουν αθλητικες λειτουργιες αλλα και καιρου πιξιδας κλπ
Αλλα θελω κατι που να μηννπρεπει να το φορτιζω συνεχεια
Να χει δικια του μπαταρια
 
Μονο μεσα στο γιλεκο
Εχω το ιδιο γιαυτο το λογο
Περσι στα ορτυκια το περασα στην ζωνη
Για ασφαλεια το περασα και ενα λεπτο συρμα μπας και ανοιξει μιας και περνω περνω απο μερη με χαμηλη βλαστηση σχοινα και αγκαθι
Φτανοντας στο αυτοκινητο δυστυχως βλεπω οτι ειχε ανοιξει και πεσει
Ουτε το καταλαβα
Μετα απο αλλες δυο ωρες περα δωθε το βρηκα και αυτο επειδη εφυγα πηγα πηρα ενα φιλο και κτυπουσε αυτος τον αριθμο μου συνεχεια μεχρι που το ακουσε ενας αλλος κυνηγος που βαρουσε το κινητο μεσα το πηρε και μας φωναξε
Άνοιξε το φερμουάρ;
 
Εγώ στο κυνήγι δε φοράω ρολόι.
Το αφήνω σπίτι.
Έχω ένα απλό κινητό(από άποψη δε θέλω smart κτλ) και το βάζω στο τσεπάκι στο σακίδιο και αν χτυπήσει ακούει 40 καντήλια και 100 πατερημά.
Άμα κάτσω για καφέ μπορεί να πάρω κάνα τηλέφωνο.
 
Οπως βλεπεις το πισω μερος
Ανοιξα τις πορπες. Περασα την ζωνη και τις ξαναεκλεισα και τις κουμπωσα
 

Attachments

  • 82C557B0-3394-43FB-BE09-FC870A821E49.jpeg
    82C557B0-3394-43FB-BE09-FC870A821E49.jpeg
    283,5 KB · Προβολές: 23
  • 9045C38F-A3E4-4959-AD11-40581A40D486.jpeg
    9045C38F-A3E4-4959-AD11-40581A40D486.jpeg
    268,8 KB · Προβολές: 23
  • D465066F-CC5C-43FD-A734-A393D2108B30.jpeg
    D465066F-CC5C-43FD-A734-A393D2108B30.jpeg
    354,3 KB · Προβολές: 23
Back
Top