Φυσίγγια για το βάλτο

Και που τα βρίσκουμε αυτά ρε παλικαρια? Καμιά δοκιμή σε χαρτί ή πινακα έχουμε;
Εγώ τον πήρα τηλέφωνο πέρυσι για Olympus, μου σύστησε κατάστημα στην Πάτρα και έπειτα από επικοινωνία μου με το κατάστημα μου τα εστειλαν μέσω ΚΤΕΛ στο Αγρίνιο.
 
Εγώ τον πήρα τηλέφωνο πέρυσι για Olympus, μου σύστησε κατάστημα στην Πάτρα και έπειτα από επικοινωνία μου με το κατάστημα μου τα εστειλαν μέσω ΚΤΕΛ στο Αγρίνιο.
Εκτός από του Αγγελόπουλου τα φυσίγγια είναι ποιοτικά και του Τσιπούρα τα J&B....εχω ρίξει κάποια κουτάκια King 34gr No5 στα παπάκια με βροχή περισσότερο, με πολύ καλά σκοτώματα.... ;)
 
Εκτός από του Αγγελόπουλου τα φυσίγγια είναι ποιοτικά και του Τσιπούρα τα J&B....εχω ρίξει κάποια κουτάκια King 34gr No5 στα παπάκια με βροχή περισσότερο, με πολύ καλά σκοτώματα.... ;)
Το 32 του το commando δοκίμασε σε μικρά να δεις σκοτωματα(σε μεγάλα μη το διακινδυνεύεις θέλει δύναμη πυρός).Σε νο7 σε έναρξη φασσας 15 Σεπτεμβρη σε παραποτάμια περιοχή ανέμιζαν συνεχώς από το ντουφεκιδι ένα κοπάδι σαρσελια ...Το τι σκάσιμο κάνανε και σε μακρινές αποστάσεις δεν λέγεται...Εκείνη τη μέρα αναθεώρησα για το βάρος γόμωσης και το σκότωμα... .terror.
 
Το 32 του το commando δοκίμασε σε μικρά να δεις σκοτωματα(σε μεγάλα μη το διακινδυνεύεις θέλει δύναμη πυρός).Σε νο7 σε έναρξη φασσας 15 Σεπτεμβρη σε παραποτάμια περιοχή ανέμιζαν συνεχώς από το ντουφεκιδι ένα κοπάδι σαρσελια ...Το τι σκάσιμο κάνανε και σε μακρινές αποστάσεις δεν λέγεται...Εκείνη τη μέρα αναθεώρησα για το βάρος γόμωσης και το σκότωμα... .terror.
Δημήτρη το έχεις δουλέψει και Αύγουστο σε τρυγόνια;
Σκέφτομαι να δοκιμάσω ή το commando ή το fast του φέτος στην έναρξη.
 
Δημήτρη το έχεις δουλέψει και Αύγουστο σε τρυγόνια;
Σκέφτομαι να δοκιμάσω ή το commando ή το fast του φέτος στην έναρξη.
Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά δεν υπάρχει λόγος να βάλεις το commandos,με το fast ή το light είσαι μια χαρά!
 
Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά δεν υπάρχει λόγος να βάλεις το commandos,με το fast ή το light είσαι μια χαρά!
Ευχαριστώ πολύ για την πρόταση Χρήστο!
Και εγώ πιο πολύ στο fast κλίνω,γιατί συνήθως με 30γρ κάνω έναρξη.
 
Εκτός από του Αγγελόπουλου τα φυσίγγια είναι ποιοτικά και του Τσιπούρα τα J&B....εχω ρίξει κάποια κουτάκια King 34gr No5 στα παπάκια με βροχή περισσότερο, με πολύ καλά σκοτώματα.... ;)
Απο Αγγελοπουλο μου αρεσε πολυ ο Μελισσοκομος.
J&B με παγο τα σπαει!!Τσιπουρα και λαυρακι στα
καρβουνα.....Παπακια με πορτοκαλι στο φουρνο!!!!
 
Απο Αγγελοπουλο μου αρεσε πολυ ο Μελισσοκομος.
J&B με παγο τα σπαει!!Τσιπουρα και λαυρακι στα
καρβουνα.....Παπακια με πορτοκαλι στο φουρνο!!!!
Ρε δε .sex hard. βραδιάτικα λέω εγώ.....sarcastic..sarcastic.
 
Last edited by a moderator:
Δημήτρη το έχεις δουλέψει και Αύγουστο σε τρυγόνια;
Σκέφτομαι να δοκιμάσω ή το commando ή το fast του φέτος στην έναρξη.
Το έχω δουλέψει ναι.Ειναι ένα από τα καλύτερα εμπορικά που έχω δουλέψει.Σε μεικτό φάσσα τρυγόνι έναρξη έκανε παπάδες όλη μέρα.Πρωι με υγρασία μεσημέρι με 35 δεν είπε όχι και σε long range βολές.Τα πιο ελαφριά του δεν τα έχω δουλέψει.Αυτο όμως είναι κορυφή...
 
Επειδή κυνηγώ περισσότερο παπί ένα φυσίγγι που δεν το αλλάζω είναι το Rottweil special 36 το κυνηγάω από το 2000 και μέχρι -18 που το έριχνα έκανε παπάδες το είχα δώσει και σε κάτι φίλους μου και μετά με έβαλαν και τα κουβαλούσα με το ΚΤΕΛ
 
Επειδή κυνηγώ περισσότερο παπί ένα φυσίγγι που δεν το αλλάζω είναι το Rottweil special 36 το κυνηγάω από το 2000 και μέχρι -18 που το έριχνα έκανε παπάδες το είχα δώσει και σε κάτι φίλους μου και μετά με έβαλαν και τα κουβαλούσα με το ΚΤΕΛ
Δεξί ή αριστερό ;

Screenshot_2021-04-07-00-29-38-223_org.mozilla.firefox~2.jpg
 
Back
Top