Αγορά super pose

Και φυσικα επιβαρυνουν τιμη?
Το χωρις αορτηριουχο προσωπικα με χαλαει...
Η Franchi κοιταει μονο σκοπευτες στα δικανα της?
προφανώς αλλά δε φαντάζομαι να είναι μεγάλη η επιβάρυνση
Kαι η Benelli στο 828U δεν βάζει αορτηριούχους. Αγόρασα την περασμένη εβδομάδα για το δικό μου με κόστος 46€.
Ένα όπλο που προορίζεται αποκλειστικά σχεδόν για κυνήγι της τάξεως των 2,5 χιλιάδων, θα έπρεπε να τους περιλαμβάνει στη συσκευασία και η τοποθέτηση να είναι προαιρετική...
 
Kαι η Benelli στο 828U δεν βάζει αορτηριούχους. Αγόρασα την περασμένη εβδομάδα για το δικό μου με κόστος 46€.
Ένα όπλο που προορίζεται αποκλειστικά σχεδόν για κυνήγι της τάξεως των 2,5 χιλιάδων, θα έπρεπε να τους περιλαμβάνει στη συσκευασία και η τοποθέτηση να είναι προαιρετική...
Φιλε εισαι ευχαριστημενος απο το 828 σου;
 
Φιλε εισαι ευχαριστημενος απο το 828 σου;
Τι να σου πω ρε Στέλιο, το Νοέμβρη το πήρα, μήπως μπόρεσα να το χαρώ; Το δένω, το λύνω, το χαζεύω, κάνω και καμιά επώμιση...
Αλλά μου αρέσει πάρα πολύ σαν ποιότητα, όπως επίσης και η ευκολία με την οποία ρύθμισα με τις φλάντζες το κοντάκι απόλυτα (νομίζω) επάνω μου, γιατί επωμίζω αριστερά κι αυτό είναι συνήθως θέμα.
 
Τι να σου πω ρε Στέλιο, το Νοέμβρη το πήρα, μήπως μπόρεσα να το χαρώ; Το δένω, το λύνω, το χαζεύω, κάνω και καμιά επώμιση...
Αλλά μου αρέσει πάρα πολύ σαν ποιότητα, όπως επίσης και η ευκολία με την οποία ρύθμισα με τις φλάντζες το κοντάκι απόλυτα (νομίζω) επάνω μου, γιατί επωμίζω αριστερά κι αυτό είναι συνήθως θέμα.
Υγεια να χεις να το χαρεις!

Το θέμα δεν είναι που έχασες μισή σεζόν έστω και ας ήταν με ολοκαίνουργιο όπλο.

Μπορεί να ήταν τέρμα σπαστικό αλλά αυτό που μετράει είναι να το ευχαριστηθείς για τις επόμενες πάρα πολλές σεζόν.

Διότι είναι ένα όπλο που κοστίζει.
Και αφού τα έσκασες επιβάλλεται να σε ευχαριστεί!!!
 
Last edited:
Kαι η Benelli στο 828U δεν βάζει αορτηριούχους. Αγόρασα την περασμένη εβδομάδα για το δικό μου με κόστος 46€.
Ένα όπλο που προορίζεται αποκλειστικά σχεδόν για κυνήγι της τάξεως των 2,5 χιλιάδων, θα έπρεπε να τους περιλαμβάνει στη συσκευασία και η τοποθέτηση να είναι προαιρετική...
τα πιο πολλά σημερινά αυτοκίνητα δεν περιλαμβάνουν ρεζέρβα, αλλά κιτ επισκευής τροχού
έχουν βέβαια την υποδοχή για να τοποθετήσεις τη ρεζέρβα αν θες αλλά ρεζέρβα δεν έχουν
πόσο κάνει μια ρεζέρβα, ένα λάστιχο με μια ζάντα δηλαδή? το πολύ 150 ευρώ.
δίνεις 15-30χιλ για να πάρεις το αμάξι και κόβουν τη ρεζέρβα
 
τα πιο πολλά σημερινά αυτοκίνητα δεν περιλαμβάνουν ρεζέρβα, αλλά κιτ επισκευής τροχού
έχουν βέβαια την υποδοχή για να τοποθετήσεις τη ρεζέρβα αν θες αλλά ρεζέρβα δεν έχουν
πόσο κάνει μια ρεζέρβα, ένα λάστιχο με μια ζάντα δηλαδή? το πολύ 150 ευρώ.
δίνεις 15-30χιλ για να πάρεις το αμάξι και κόβουν τη ρεζέρβα
ΑΝ αφαιρεσεις 1000 ρεζερβες απο τα αμαξια που φευγουν απο το εργοστασιο καθημερινα, φανταζεσαι για τι κοστος μιλαμε;
 
Γιαυτό άμα πάρεις κανένα τουρκικο με 700 € και σου έχει μέσα βαλίτσα λάδια ξυδια αορτηρα και δει η Benelli και ο Κυργιας ότι το μαγαζί δε τραβάει θα σου πω εγώ άμα βάζει αρτηριουχους.
Ο καθένας άμα πουλάει σα τρελός γιατί να σου βάλει χαζός είναι αφού έτσι και αλλιώς θα το πάρεις.
 
Καλος ο αορτήρας εμενα εχει μεσα αορτηριούχους αλλα δεν το εχω τρυπήσει ακομα. Απο τη μια σιχτιρίζω οταν εχω πολλα πραγματα να κουβαλήσω. Απο την αλλη μου αρεσει το οπλο οπως είναι. Εσεις θα βάζατε;
 
Καλος ο αορτήρας εμενα εχει μεσα αορτηριούχους αλλα δεν το εχω τρυπήσει ακομα. Απο τη μια σιχτιρίζω οταν εχω πολλα πραγματα να κουβαλήσω. Απο την αλλη μου αρεσει το οπλο οπως είναι. Εσεις θα βάζατε;
Τα προηγούμενα χρόνια είχα αορτηρα, φέτος δεν έβαλα. Εχω χάσει δυο ζουδια, επιστροφη προς το αυτοκίνητό και κουρασμένος τα σήκωσε το σκυλί και γω έμεινα να τον χαζευω και το σκυλί (pointer) να τον κυνηγάει γκλαφουνιωντας σα λαγοσκυλο.
Όταν παω καρτέρι και έχω να κουβαλήσω πράγματα το παίρνω και μέσα στη θήκη!
 
Στο σκοπευτηριο τι να τον κάνεις τον αορτηρα? Θα γυρνάς μέσα στο σκοπευτηριο με το όπλο αφού όταν είσαι σε ένα σκοπευτηριου κάνεις συγκεκριμένα πράγμα.
Ε και άμα κουραστεις έχει και οπλοβαστους
Το θέμα είσαι στα όπλα που είναι για κυνήγι
 
Γιαυτό άμα πάρεις κανένα τουρκικο με 700 € και σου έχει μέσα βαλίτσα λάδια ξυδια αορτηρα και δει η Benelli και ο Κυργιας ότι το μαγαζί δε τραβάει θα σου πω εγώ άμα βάζει αρτηριουχους.
Ο καθένας άμα πουλάει σα τρελός γιατί να σου βάλει χαζός είναι αφού έτσι και αλλιώς θα το πάρεις.
Στα τουρκικα βάζουν αορτηριουχους,
Βάζουν κάλτσες, βάζουν πανί να σκουπίζεις το όπλο και κάνα καπέλο για διαφήμιση.
Σε κάποια μοντέλα τον 600ευρώ έχω δει ακόμη και αορτηρες.
Για τα βασικά που βάζουν όλοι δε το συζητάμε.

Σε όπλα που δεν κάνουν πάνω από χιλιάρικο.

Μας πίνουν το αίμα οι υπόλοιποι.
Κανονικά και με το καλαμάκι.
 
Στα τουρκικα βάζουν αορτηριουχους,
Βάζουν κάλτσες, βάζουν πανί να σκουπίζεις το όπλο και κάνα καπέλο για διαφήμιση.
Σε κάποια μοντέλα τον 600ευρώ έχω δει ακόμη και αορτηρες.
Για τα βασικά που βάζουν όλοι δε το συζητάμε.

Σε όπλα που δεν κάνουν πάνω από χιλιάρικο.

Μας πίνουν το αίμα οι υπόλοιποι.
Κανονικά και με το καλαμάκι.
Καλά και οι Τούρκοι δεν είναι και τα καλύτερα παιδιά ούτε μας αγαπάνε... άμα καταφέρουν να φτιάξουν και αυτοί όνομα σαν τους Ιταλούς και τους Αμερικανούς στα όπλα τους
το καλάμι θα καβαλησουν να είσαι σίγουρος ... Απλά τώρα πάνε παρακαλείται..
 
Καλά και οι Τούρκοι δεν είναι και τα καλύτερα παιδιά ούτε μας αγαπάνε... άμα καταφέρουν να φτιάξουν και αυτοί όνομα σαν τους Ιταλούς και τους Αμερικανούς στα όπλα τους
το καλάμι θα καβαλησουν να είσαι σίγουρος ... Απλά τώρα πάνε παρακαλείται..
Ποιο πιθανό είναι να μας πιουνε το αίμα οι έμποροι εδώ.

Οι Τούρκοι θα πουλάνε φθηνά.

Είναι οι πολιτικοί τους τέτοια.

Εκεί μπορούν να χτυπήσουν εκεί χτυπούν.

Φυσικά και δεν μας αγαπάνε.
Δεν πουλάνε σε εμάς μόνο.
Πουλάνε παγκοσμίως.

Οπότε το σχόλιο μας πίνουν το αίμα δεν πήγαινε κι αυτο μόνο για μας.

Παγκόσμια οι μεγάλες εταιρίες μας πίνουν το αίμα.

Γνώμη μου αυτή.
 
Καλος ο αορτήρας εμενα εχει μεσα αορτηριούχους αλλα δεν το εχω τρυπήσει ακομα. Απο τη μια σιχτιρίζω οταν εχω πολλα πραγματα να κουβαλήσω. Απο την αλλη μου αρεσει το οπλο οπως είναι. Εσεις θα βάζατε;
Αναμφίβολα είναι πολύ πιό όμορφο χωρίς...
Όταν όμως περπατάς 4-5 ώρες, θέλεις να κάνεις κάποια πράγματα που χρειάζεσαι και τα δύο χέρια εν κινήσει για να μην χάσεις την παρέα, ή δεν θέλεις να ακουμπήσεις το τουφέκι κάτω για κάποιο λόγο.
 
Αναμφίβολα είναι πολύ πιό όμορφο χωρίς...
Όταν όμως περπατάς 4-5 ώρες, θέλεις να κάνεις κάποια πράγματα που χρειάζεσαι και τα δύο χέρια εν κινήσει για να μην χάσεις την παρέα, ή δεν θέλεις να ακουμπήσεις το τουφέκι κάτω για κάποιο λόγο.
Είπαμε αορτηρα με θηλιές.IMG_20210315_141734.jpg
 
Back
Top