Ένδυση

Να τον βάλεις να κάτσει πίσω από κανα θάμνο... Έχει να μάσει τουφεκιές.....
Fagiano fagiano......
Για παγάνα στα αγριογούρουνα κάνει
Το φάγατε το παιδί ...
Απ ότι βλέπετε είναι καλά, η άδεια κυνηγίου του περιλαμβάνει και δίποδα και επίσης δεν λήγει ποτέ !!!
 
Ισχύει αλλά και πάλι φθηνά βγαίνει το βάλτου με 77€ είναι σπίτι σου όλα μαζί τελωνείο μεταφορικά μέσα στην τιμή!!!
Παρασύρθηκα και αρχικά πίστεψα οτι κάπου εκεί θα βγει χωρίς .Όμως δεν ειναι δυνατόν. Με 67€ κόστος αγοράς και μεταφορικών ,θα φτάσει γυρω στα 120.
Θα μου πεις και κει καλά ειναι !
 
Παρασύρθηκα και αρχικά πίστεψα οτι κάπου εκεί θα βγει χωρίς .Όμως δεν ειναι δυνατόν. Με 67€ κόστος αγοράς και μεταφορικών ,θα φτάσει γυρω στα 120.
Θα μου πεις και κει καλά ειναι !
Ανάλογα ποια παραλλαγή θα πάρεις έχει και ανάλογη τιμή του βάλτου έχει 33.65+27 και κάτι μεταφορικά και πιο κάτω είναι το τελωνείο κάπου 17€ ευρώ
 
Βασιλη
Να πας σε στρατιωτικα ειδη να παρεις το φανελακι το κοντομανικο που φοραμε στις ασκησεις
Δεν ειναι το κανονικο υφασμα
Ειναι ναυλον διατρητο αν το λεω σωστα
Δεν ξερω τους τεχνητους ορους

στο ιντερνετ μπορεις να βρεις και πορτοκαλι
 
Έχετε να προτείνετε κάποιο τεχνικό κοντομάνικο t shirt για το καλοκαίρι;
Εγώ πήρα πέρυσι ένα πολύ ωραίο κοντομάνικο της Gamo με πολύ καλή εφαρμογή στο σώμα και ύφασμα ότι πρέπει για την αποφυγή του ιδρώτα
 
Ωραια τα λες, ετσι ,Εγω δεν παταω καθολου
Ψυχολογικό περισσότερο. Δυστυχώς Νικο είμαστε υποχρεωμενοι να τους τα σκάμε. Απο αυτοκίνητα μεχρι ηλεκτρικές οικ.συσκευές. Οσο για τα ρούχα ; Τοσα έρχονται απο Τουρκία. Απο ειδη σπιτιού , έπιπλα ρούχα κλπ.Αλλα βλεπεις ειμαστε χαρούμενοι και μάγκες εμεις που πουλάμε το βαμβάκι μας στην Τουρκία. Ελα ομως που μας επιστρέφει με αλλη μορφή, σαν έτοιμο ρούχο και τους τους σκάμε.
Η χωρα ειναι τελειωμένη. Γκαρσόνια της ευρώπης , καφε στο χερι.
 
Ψυχολογικό περισσότερο. Δυστυχώς Νικο είμαστε υποχρεωμενοι να τους τα σκάμε. Απο αυτοκίνητα μεχρι ηλεκτρικές οικ.συσκευές. Οσο για τα ρούχα ; Τοσα έρχονται απο Τουρκία. Απο ειδη σπιτιού , έπιπλα ρούχα κλπ.Αλλα βλεπεις ειμαστε χαρούμενοι και μάγκες εμεις που πουλάμε το βαμβάκι μας στην Τουρκία. Ελα ομως που μας επιστρέφει με αλλη μορφή, σαν έτοιμο ρούχο και τους τους σκάμε.
Η χωρα ειναι τελειωμένη. Γκαρσόνια της ευρώπης , καφε στο χερι.
Δυστυχώς έχεις δίκιο:(
 
Back
Top