Huglu RENOVA- IMPALA Plus-Stoger M3K

Καλημέρα κοιτάω για αγορά την HUGLU RENOVA - IMPALA PLUS- STOGER M3k και έχω καταλήξει προς την HUGLU την έχει κάποιος; Η την έχει συγκρίνει κάποιος με την IMPALA Plus να δει διάφορες στην τουφεκιά;
Φίλοι που έχουν την impala plus είναι πολύ ευχαριστημένοι..
Υπόψιν πως έχει σπείρωμα invector plus και δέχεται όλα τα after market τσοκ
Η Huglu renova έχει δικό της σπείρωμα και θα μείνεις αναγκαστικά με τα εργοστασιακά της τσοκ...
Για την stoeger δεν γνωρίζω κάτι να σου πω..
Εγώ προσωπικά θα έπαιρνα impala plus...
 
Last edited:
Καλημέρα κοιτάω για αγορά την HUGLU RENOVA - IMPALA PLUS- STOGER M3k και έχω καταλήξει προς την HUGLU την έχει κάποιος; Η την έχει συγκρίνει κάποιος με την IMPALA Plus να δει διάφορες στην τουφεκιά;
Γνώμη μου είναι να πάς σε ιμπάλα η στογκερ , και τά 2 είναι αδράνειας και αξιόπιστα άμα θες λίγο καλύτερη ποιότητα κατασκευής πάς σε ιμπάλα και τά 2 με after market τσοκ ανεβαίνουν πολύ.
 
Γνώμη μου είναι να πάς σε ιμπάλα η στογκερ , και τά 2 είναι αδράνειας και αξιόπιστα άμα θες λίγο καλύτερη ποιότητα κατασκευής πάς σε ιμπάλα και τά 2 με after market τσοκ ανεβαίνουν πολύ.
Και με.18,7 αυλό η impala plus
 
Γνώμη μου είναι να πάς σε ιμπάλα η στογκερ , και τά 2 είναι αδράνειας και αξιόπιστα άμα θες λίγο καλύτερη ποιότητα κατασκευής πάς σε ιμπάλα και τά 2 με after market τσοκ ανεβαίνουν πολύ.
Και το renova αδράνειας είναι με διευρυμένο αυλό και μακρύ κώνο.
 
Ναι το ξέρω αλλά και το RENOVA έχει διευρυμένο αυλό και κώνο για αυτό και έχω μπερδευτεί λίγο τα τσοκ τα έχω δει μοιάζουν με της fabarm αλλά είναι πιο κοντά νομίζω.
Για huglu βγάζει αφτερ μάρκετ τσοκ ο Trulock αλλά δεν στέλνει Ελλάδα μόνο με γνωστό από Αμερική
 
Ναι το ξέρω αλλά και το RENOVA έχει διευρυμένο αυλό και κώνο για αυτό και έχω μπερδευτεί λίγο τα τσοκ τα έχω δει μοιάζουν με της fabarm αλλά είναι πιο κοντά νομίζω.
Το έχω δει πως και η renova λέει για διευρυμένο αυλό,εγώ το έγραψα σε σχέση με την stoeger που είναι 18,4
Για εμένα θα ήταν μονόδρομος η impala εφόσον είναι δοκιμασμένη από φίλους και μάλιστα την μια την πήρα σε ένα κυνήγι τσίχλας προπερσι με ωραία αποτελέσματα και με το μόνο αρνητικό πως κωλουσε στα ρούχα κατά την επωμιση(με τα πλαστικά μέρη).Και αυτό με.τα.τσοκ είναι πολύ βασικό για.μενα γιατί τα δικά της θα είναι απαράδεκτα...
Εσύ αποφασίζεις...
 
Για το μόνο πράγμα που είμαι λίγο διστακτικός και το ψάχνω είναι ότι από της 3 που ανέφερα η STOGER θα έχει σίγουρα support και μετά από χρόνια λόγο Beretta ενώ η άλλες δύο μπορεί σε δύο με τρία χρόνια να μην υπάρχει αντιπρόσωπος και να μην βρίσκουμε ούτε βίδα
 
Back
Top