Fabarm Team

Καλημερα σε ολους ,σκεφτομαι γαι αγορα της fabarm L4S,κυνηγω λαγο και θα ηθελα τις γνωμες αυτων των φιλων που εχουν το συγκεκριμενο οπλο,εαν ειναι ευχαριστημενοι,εαν αντιμετωπισαν προβληματα ,και γενικα καθε αποψη απο αυτους που την εχουν στην κατοχη τους καλοδεχουμενη
Την έχω εδώ και 3 χρόνια. 66 πόντους (αριστερή). Πολύ καλό ζύγισμα και χωρίς προτιμήσεις σε φυσίγγια. Έριξα και 24γρ(Κένταυρος) καμία 10αρια κουτιά χωρίς πρόβλημα. Εμφάνισε την γνωστή πλέον εμπλοκή κάποια στιγμή με την ρύθμιση της γλώσσας. Δευτέρα έφυγε από Αλεξπολη για Τουρή και Παρασκευή την είχα πίσω. Από τότε κανένα θέμα.
 
Καλημερα Δημητρη,αρα αυτο με το προβλημα στην γλωσσα εινα γνωστο και αντιμετωπιζετε ευκολα απο την εδω αντιπροσωπεια ετσι?περιπου μετα απο ποσες βολες σου το εμφανισε?
Στην αρχή σχετικά μου το εμφάνισε. Είχα ρίξει περίπου 400-500 φυσίγγια. Ναι είναι γνωστό και εύκολο.
 
Στην αρχή σχετικά μου το εμφάνισε. Είχα ρίξει περίπου 400-500 φυσίγγια. Ναι είναι γνωστό και εύκολο.
Σε ευχαριστω πολυ γαι την απαντηση σου,να υποθεσω οτι γενιακ απο το οπλο εισαι ευχαριστημενος,ποιοτητα τουφεκιας
 
Σε ευχαριστω πολυ γαι την απαντηση σου,να υποθεσω οτι γενιακ απο το οπλο εισαι ευχαριστημενος,ποιοτητα τουφεκιας
Ναι Σάκη το όπλο είναι μια χαρά. Χρειάστηκε να το συνηθίσω λίγο στην αρχή, κυρίως στις κοντινές τουφεκιες. Αρκετά σφιχτό στις κατανομές. Χρειάστηκε να αλλάξω τις προσκοπευσεις μου. Τώρα έχει επάνω ένα κικς ΙΜ και δεν αλλάζει.
 
Καλημερα σου,μιξ κυνηγω,και καρτερι και καβαλα,αναλογα το μερος,τα 24 γρ δεν με ενδιαφερουν διοτι δεν ριχνω φυσσιγια με τοσα λιγα γραμμαρια,τα γραμμαρια που ριχνω ειναι απο 32 εως 42
Βγαζουν ομοιομορφες τουφεκιες τα Fabarm. Τα εχω δει σε πινακα, δεν τα εχω κυνηγησει.
Πιστευω οτι θα σου ταιριαξει σε αυτο το κυνήγι.
 
Με το καλο.Το οπλο ειναι ομορφο και ποιοτικο θα το χαρεις .Προσωπικα μετα την Η 368 προσφατα οπως εχω αναφερει αποκτησα την XLR και ομολογω οτι νοιωθω σαν μικρο παιδι δεν χορταινω να την βλεπω.Την τεσταρισα την σεταρισα στα μετρα και ειναι ετοιμη για το πεδιο ΘΕΟΥ θελοντος και των .....................επιτρεποντος.
 
Back
Top