Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα φιλε Σπυρο,ειμαι κατοχος της Α400 action απο το 2015,κανενα απολυτως προβλημα απο το οπλο,φοβερη καννη,πολυ καλα τσοκ και ευκολο καθαρισμα για οπλο αεριων,οσο για το kick-off αν ριχνεις πολλα φυσιγγια η' βαριες γομωσεις παρτο και θα με θυμηθεις,η μονη αισθηση που σου δινει ειναι οτι νομιζεις οτι ριχνεις σκοπευτικα φυσιγγια οταν ριχνεις 36 γραμ.
 
Παρόλα αυτά που σου αναφέρω ,δεν μπορώ να μην σου πω ότι έχω ακούσει και κάποια παράπονα ,κυρίως για κάποιες εμπλοκές και για την αίσθηση του kickoff . πρόκειται για καινούργιο όπλο η μεταχειρισμένο;
Έχει όλα τα τσοκ ή μονο *, ***,***** ;
 
Εγω παντως Α400 δεν θα φοβομουνα να την παρω.
Πολυ καλη θα ειναι ειμαι σιγουρος για αυτο.
Εχω την 1200F και μετα απο 25 χρονια εσπασε αποθηκη...και ξεροντας οτι ειναι οπλο που δεν πουλησε σε μεγαλα νουμερα πιστευα οτι το παραμυθι ελαβε τελος...κανενας μα κανενας δεν ειχε ανταλλακτικη αποθηκη στην Ελλαδα.
Μεχρι που αποφασισα να γραψω στην Beretta Italia...
''Βεβαιως και εχουμε'' απαντησε ο Ιταλος απορημενος...10 μερες αργοτερα η πρωτη μου αγαπη θεριζε τενεκεδες παλι....terror.
Με αλλα λογια η Beretta δεν ειναι απλα ενα οπλο...ειναι για μια ζωη!
 
Εγω παντως Α400 δεν θα φοβομουνα να την παρω.
Πολυ καλη θα ειναι ειμαι σιγουρος για αυτο.
Εχω την 1200F και μετα απο 25 χρονια εσπασε αποθηκη...και ξεροντας οτι ειναι οπλο που δεν πουλησε σε μεγαλα νουμερα πιστευα οτι το παραμυθι ελαβε τελος...κανενας μα κανενας δεν ειχε ανταλλακτικη αποθηκη στην Ελλαδα.
Μεχρι που αποφασισα να γραψω στην Beretta Italia...
''Βεβαιως και εχουμε'' απαντησε ο Ιταλος απορημενος...10 μερες αργοτερα η πρωτη μου αγαπη θεριζε τενεκεδες παλι....terror.
Με αλλα λογια η Beretta δεν ειναι απλα ενα οπλο...ειναι για μια ζωη!

Σοβαρή εταιρεία, σοβαρό customer service => customer satisfaction:)
Ελληνική αντιπροσωπεία, ελληνικό customer service => customer σφάξειον:(
 
Εγω παντως Α400 δεν θα φοβομουνα να την παρω.
Πολυ καλη θα ειναι ειμαι σιγουρος για αυτο.
Εχω την 1200F και μετα απο 25 χρονια εσπασε αποθηκη...και ξεροντας οτι ειναι οπλο που δεν πουλησε σε μεγαλα νουμερα πιστευα οτι το παραμυθι ελαβε τελος...κανενας μα κανενας δεν ειχε ανταλλακτικη αποθηκη στην Ελλαδα.
Μεχρι που αποφασισα να γραψω στην Beretta Italia...
''Βεβαιως και εχουμε'' απαντησε ο Ιταλος απορημενος...10 μερες αργοτερα η πρωτη μου αγαπη θεριζε τενεκεδες παλι....terror.
Με αλλα λογια η Beretta δεν ειναι απλα ενα οπλο...ειναι για μια ζωη!
Να μπορουσα να βαλω μια φωτο την 302 που αγορασα το 2019 ειναι του 1982 την πιανεις στα χερια σου και νιωθεις δεος τουλαχιστον εγω για να μην χαρακτηριστω υπερβολικος.Ειναι βαρυ το ονομα τελικα αυτης της εταιριας.
 
Καλησπέρα σας!! Πριν 6 μέρες αγόρασα το sp beretta ultra light. Είναι της σειράς 686;;; Επίσης τα τσοκ βιδώνουν σφιχτά επάνω δηλαδή με το χέρι δεν μπορώ να τα βιδώσω. Είναι φυσιολογικό αυτό;;
Καλοριζικο και να το χαρεις με τον καλιτερο τροπο.
 
Παρόλα αυτά που σου αναφέρω ,δεν μπορώ να μην σου πω ότι έχω ακούσει και κάποια παράπονα ,κυρίως για κάποιες εμπλοκές και για την αίσθηση του kickoff . πρόκειται για καινούργιο όπλο η μεταχειρισμένο;
Καινούριο!!!?
 
Καλημερα φιλε Σπυρο,ειμαι κατοχος της Α400 action απο το 2015,κανενα απολυτως προβλημα απο το οπλο,φοβερη καννη,πολυ καλα τσοκ και ευκολο καθαρισμα για οπλο αεριων,οσο για το kick-off αν ριχνεις πολλα φυσιγγια η' βαριες γομωσεις παρτο και θα με θυμηθεις,η μονη αισθηση που σου δινει ειναι οτι νομιζεις οτι ριχνεις σκοπευτικα φυσιγγια οταν ριχνεις 36 γραμ.
Σε ευχαριστώ Μάνθο. Να εισαι κλ
 
Παρόλα αυτά που σου αναφέρω ,δεν μπορώ να μην σου πω ότι έχω ακούσει και κάποια παράπονα ,κυρίως για κάποιες εμπλοκές και για την αίσθηση του kickoff . πρόκειται για καινούργιο όπλο η μεταχειρισμένο;Γιαυτό ρωταως3

Παρόλα αυτά που σου αναφέρω ,δεν μπορώ να μην σου πω ότι έχω ακούσει και κάποια παράπονα ,κυρίως για κάποιες εμπλοκές και για την αίσθηση του kickoff . πρόκειται για καινούργιο όπλο η μεταχειρισμένο;
Γιαυτό ρώτησα φίλε. Ακούω για διάφορα προβλήματα
 
Ουτε η δικια μου A400 action απο 2012. Εχει ρίξει πανω απο 10000 φυσίγγια μετρημένα με τον μηχανισμό της. Φετος πρωτοκαθαρισα το κλείστρο.
Φετος άλλαξα και το πέλμα. Απο περυσι τελειωσε η μπαταρία.

Αν ξαναεπερνα παλι την ιδια θα επαιρνα.
 
Καλησπερα και απο μενα μετα απο μια ατυχη κυνηγετικη σεζον που μας την μαμισανε οι κυβερνοντες και μετα απο μια 2χρονη σεζον με μια Μ2 που δεν τα βρικαμε ποτε γυρισα στα παλια τα λιμερια με την αγορα μιας μεταχειρισμενης AL391 tecnys stonecoat optima μιας και η 1187 θα βγει στη συνταξη μετα απο 25 χρονια θαθελα της γνωμες σασ για αυτο το οπλο
 
Καλησπερα και απο μενα μετα απο μια ατυχη κυνηγετικη σεζον που μας την μαμισανε οι κυβερνοντες και μετα απο μια 2χρονη σεζον με μια Μ2 που δεν τα βρικαμε ποτε γυρισα στα παλια τα λιμερια με την αγορα μιας μεταχειρισμενης AL391 tecnys stonecoat optima μιας και η 1187 θα βγει στη συνταξη μετα απο 25 χρονια θαθελα της γνωμες σασ για αυτο το οπλο
Εμπλοκες μηδεν λιγο ξεφτυσμα βασης αν προκυψει καθαρισμα μια στο τελος της σεζον δε μασαει τπτ
 
Καλησπερα και απο μενα μετα απο μια ατυχη κυνηγετικη σεζον που μας την μαμισανε οι κυβερνοντες και μετα απο μια 2χρονη σεζον με μια Μ2 που δεν τα βρικαμε ποτε γυρισα στα παλια τα λιμερια με την αγορα μιας μεταχειρισμενης AL391 tecnys stonecoat optima μιας και η 1187 θα βγει στη συνταξη μετα απο 25 χρονια θαθελα της γνωμες σασ για αυτο το οπλο
Καλοριζικο και να το χαρεις.
 
Καλησπερα και απο μενα μετα απο μια ατυχη κυνηγετικη σεζον που μας την μαμισανε οι κυβερνοντες και μετα απο μια 2χρονη σεζον με μια Μ2 που δεν τα βρικαμε ποτε γυρισα στα παλια τα λιμερια με την αγορα μιας μεταχειρισμενης AL391 tecnys stonecoat optima μιας και η 1187 θα βγει στη συνταξη μετα απο 25 χρονια θαθελα της γνωμες σασ για αυτο το οπλο
Την έχω ένα χρόνο, (την πηρα μεταχειρισμένη) και κυνήγησα μόνο με αυτή φέτος όσο κυνηγησαμε.... κανένα παραπονο, μηδεν εμπλοκές και νομίζω έχει και καλή περιφερεια.....
 
Την έχω ένα χρόνο, (την πηρα μεταχειρισμένη) και κυνήγησα μόνο με αυτή φέτος όσο κυνηγησαμε.... κανένα παραπονο, μηδεν εμπλοκές και νομίζω έχει και καλή περιφερεια.....
Φυσικα και εχει μια καπια περιφερια ηταν και το ατου της εταιριας 10% αν θυμαμε καλα πιο ανοιχτο οφελιμο κυκλο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top