Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

έχουν κάποια διαφορά τα Gemini τα νίκελ με τα μαύρα η είναι μόνο θέμα εμφάνισης;
Δεν είναι μόνο εμφάνιση στα σίγουρα καθότι τα νίκελ είναι ανοξύδωτα.
Όσο για την απόδοση ας απαντήσει κάποιος άλλος καθότι έχω μόνο τα μαύρα.
 
έχουν κάποια διαφορά τα Gemini τα νίκελ με τα μαύρα η είναι μόνο θέμα εμφάνισης;
Γνωστός μου που έχει και τα νίκελ και τα μαύρα και δοκιμάζει σε πίνακες λόγω ιδιογομωσης,έχει πει πως τα νίκελ έχουν καλύτερες συγκεντρώσεις,πλέον όμως δεν υπάρχουν...
Όποτε μονόδρομος τα μαύρα..
 
Τάκη τα έχει μετρήσει με παχυμετρο στο στόμιο;
Νομίζω μάλλον τα βγάζει τώρα (μαύρα) ένα κλικ πιο ανοιχτά, πχ για κρύο Πλας για να πάρεις το 2* πρέπει να πας στο LF και όχι στο ΙΜ, το ΙΜ βγαίνει καθαρό τριάρι σε δέκατα σύσφιξης.
 
Βασίλη δεν γνωρίζω αν τα έχει μετρήσει,το μόνο που μου είπε πως τα νίκελ είχαν καλύτερες συγκεντρώσεις..
Εγώ πριν λίγο διάστημα πήρα μαύρο και ανταποκρίνεται στη σύσφιξη που αναγράφει..
Ομοίως και τα νίκελ που χρησιμοποιώ πολλά χρόνια,πάνω από δέκα...
 
Να ρωτήσω κάτι αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει τη διαφορά έχουν τα brain titanium από τα άλλα τα brain. Έχουν να κάνουν με καλύτερη κατανομή. Ευχαριστώ
Kαλησπερα, ο κατασκευαστής λέει ότι έχουν ίδια ακριβώς απόδοση, αλλά το μισό βάρος.

https://brainchokes.com/el/titanium-2/

Προφανώς η προσθήκη τους στο όπλο θα επηρεάζει πολύ λιγότερο το υπαρχον ζύγισμα.
 
Εχει δουλεψει κανεις muler τσοκ θελω γνωμες αν υπαρχουν
Φίλε μου σε ένα παλιό beretta 686 που το έχουμε δοκιμάσει το U0 κυριολεκτικά το μεταμόρφωσε προς το πολύ καλύτερο βλητικα ,πλέον από το όπλο δεν βγαίνει από επάνω ,το έχει κολλήσει με ηλεκτροκόλληση ο κολλητός .Είχαμε πάει στη maxgear λίγο πριν κλείσει και το είχε πάρει και σε φοβερή τιμή,εάν δεν κάνω λάθος κάνα 80αρι ,τώρα για να το φέρεις απ'εξω πάει πολύ νομίζω και δεν ξέρω εάν στέλνει και Ελλάδα .Πάντως το συγκεκριμένο τσοκ από τα 15 μέχρι τα 30 35 σκουπίζει .
 
Φίλε μου σε ένα παλιό beretta 686 που το έχουμε δοκιμάσει το U0 κυριολεκτικά το μεταμόρφωσε προς το πολύ καλύτερο βλητικα ,πλέον από το όπλο δεν βγαίνει από επάνω ,το έχει κολλήσει με ηλεκτροκόλληση ο κολλητός .Είχαμε πάει στη maxgear λίγο πριν κλείσει και το είχε πάρει και σε φοβερή τιμή,εάν δεν κάνω λάθος κάνα 80αρι ,τώρα για να το φέρεις απ'εξω πάει πολύ νομίζω και δεν ξέρω εάν στέλνει και Ελλάδα .Πάντως το συγκεκριμένο τσοκ από τα 15 μέχρι τα 30 35 σκουπίζει .
Έχεις βρει να αγοράσεις απο έξω ;
 
Back
Top