Γυαλιά προστασίας.

Έγινε αυτό που λένε.......
Ότι κανονικά δεν πρεπει να ρίχνουμε χωρίς σκοπευτικα γυαλια..........
Αστο φιλε το καλυτερο δε σου το ειπα τα εβγαλα για λιγο αστα να πανε εχω δυο παντα διαφανες κ μαυρα εκτως της ασφαλειας με βοηθουν να κραταω ορθιο το κεφαλι και δες τι εγινε
 
Αστο φιλε το καλυτερο δε σου το ειπα τα εβγαλα για λιγο αστα να πανε εχω δυο παντα διαφανες κ μαυρα εκτως της ασφαλειας με βοηθουν να κραταω ορθιο το κεφαλι και δες τι εγινε
Toli λυπαμαι φιλε μου αλλα οπως λεει και ο Τασος δεν πρεπει να ριχνουμε χωρις γυαλια γιατι μια φορα γινεται το κακο.Να το εχουμε ολοι μας ως αρχη και να μην ντρεπομαστε οπως αρκετοι συναδελφοι θεωροντας οτι εαν μας δουν στο πεδιο με σκοπευτικα γυαλια ισως να μας εμπεζουν λιγο μεσα τους [Να ο σκοπευταρας] εχει συμβει αυτο και το αναφερω αλλα εμεις ποσως τα μετρα ασφαλειας να τηρουμε για την ασφαλεια μας. Εγω επειδη φοραω γυαλια στραβομαρας με εχουν σωσει απο μεγαλο κακο επανιλειμενα.Περαστικα φιλε μου.
 
Εγω παλι ειμαι δεξιος με δεξιο κυριαρχο με δεξιο οπλο και προχθες εριξα μια επιτυχιμενη βολη με σωστη επωμηση κεφαλι καλα πατιμενο στο κοντακι και γεμισαν αερια και τα δυο μου ματια με το αριστερο να επαθε χειροτερη ζιμια μιλαμε αιματομα αντε τωρα πες εσυ τι εγινε
https://www.car.gr/xyma/view/33833619-browning-plus-bps-special

Να Τολη...αυτή είναι για σένα...τα λάδια τα πετάει κάτω για να λαδώνει το «άλλο».
 
Για δώσε πληροφορίες.
Ιταλικά είναι, στην γείτονα χώρα τα δουλεύουν πολύ. Έχουν και site δικό τους που μπορείς να δεις ότι θέλεις. Φακοί υπάρχουν σε πολλά χρώματα ανάλογα του τί θέλεις και σου αρέσει. Στην Ελλάδα τα βρίσκεις από συγκεκριμένο άτομο. Όπως θα είδες ρυθμίζεται η βάση που στηρίζεται στο πρόσωπο σου ώστε να ταιριάξει ακριβώς πάνω σου. Εγώ προσωπικά δοκίμασα τα Pilla κι αυτά. Χωρίς να γνωρίζω την τιμλη της κάθε μάρκας εκ των προτέρων μου άρεσε το πώς έβλεπα με τα Delaro. Μετά που έμαθα και την διαφορά στην τιμή τους ...μου άρεσαν ακόμα περισσότερο .yel..yel.:p:p
 
Ιταλικά είναι, στην γείτονα χώρα τα δουλεύουν πολύ. Έχουν και site δικό τους που μπορείς να δεις ότι θέλεις. Φακοί υπάρχουν σε πολλά χρώματα ανάλογα του τί θέλεις και σου αρέσει. Στην Ελλάδα τα βρίσκεις από συγκεκριμένο άτομο. Όπως θα είδες ρυθμίζεται η βάση που στηρίζεται στο πρόσωπο σου ώστε να ταιριάξει ακριβώς πάνω σου. Εγώ προσωπικά δοκίμασα τα Pilla κι αυτά. Χωρίς να γνωρίζω την τιμλη της κάθε μάρκας εκ των προτέρων μου άρεσε το πώς έβλεπα με τα Delaro. Μετά που έμαθα και την διαφορά στην τιμή τους ...μου άρεσαν ακόμα περισσότερο .yel..yel.:p:p
Σου θυμίζουν κάποια αμερικανικα ; μόλις τα είδα κάπου πηγε το μυαλό μου
 
Σου θυμίζουν κάποια αμερικανικα ; μόλις τα είδα κάπου πηγε το μυαλό μου
Δημήτρη , δεν ξέρω εάν εννοείς τα LM ή και RE, αλλά όλα λίγο πολύ μοιάζουν....δεν μπορούν να ξεφύγουν και πολύ από την ιδέα των σκοπευτικών γυαλιών που έχουμε σαν εικόνα.
 
Ιταλικά είναι, στην γείτονα χώρα τα δουλεύουν πολύ. Έχουν και site δικό τους που μπορείς να δεις ότι θέλεις. Φακοί υπάρχουν σε πολλά χρώματα ανάλογα του τί θέλεις και σου αρέσει. Στην Ελλάδα τα βρίσκεις από συγκεκριμένο άτομο. Όπως θα είδες ρυθμίζεται η βάση που στηρίζεται στο πρόσωπο σου ώστε να ταιριάξει ακριβώς πάνω σου. Εγώ προσωπικά δοκίμασα τα Pilla κι αυτά. Χωρίς να γνωρίζω την τιμλη της κάθε μάρκας εκ των προτέρων μου άρεσε το πώς έβλεπα με τα Delaro. Μετά που έμαθα και την διαφορά στην τιμή τους ...μου άρεσαν ακόμα περισσότερο .yel..yel.:p:p
Για πες τιμή. Η στείλε μου σε πμ
 
Back
Top