Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ελπίδα μας είναι το 44% που δεν ψηφίζει να κάνει τουμπα τα ποσοστά, οι κυβερνώντες δεν είναι χαζοί θα τα κονομησουν από τη δήθεν πράσινη ανάπτυξη κάνοντας εσωκομματικά χατηρακια σε κάθε Χαρδαλια και αμυρα απομακρύνοντας τους μόνους ανθρώπους που πάνε ακόμα στην ύπαιθρο, τους κυνηγούς.
 
Εγω παντος την πρωτη ευκαιρια θα φυγω απο αυτο το μπουρδελο που.λεγεται ελλαδα ....δεν αντεχεται αυτη η χωρα αλλο ειναι η επιτομη της παρακμης....
Ότι και να αποφασίσεις Ηλία , σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά , όμως μην βιαστείς να αφήσεις ένα τόπο που είναι ευλογημένος , άσχετα με αυτούς που είναι στο τιμόνι , και κάνουν ότι μπορούν για να μας φάνε , οικονομικά , και ψυχικά .
 
Ότι και να αποφασίσεις Ηλία , σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά , όμως μην βιαστείς να αφήσεις ένα τόπο που είναι ευλογημένος , άσχετα με αυτούς που είναι στο τιμόνι , και κάνουν ότι μπορούν για να μας φάνε , οικονομικά , και ψυχικά .
Ευτηχως η δυστηχος ζω σε μια περιοχη που εναι ευλογημενη απο κυνηγι και ψαρεμα.... εδω οι ειμαστε πολλοι κυνηγοι η ζωη μας ειναι συνυφασμενη με το κυνηγοι και το ψαρεμα βρησκομαστε ολλοι σε σηνθηκες ψυχοαναγκαστηκου εξαναγκασμου...αυτο δεν αντεχεται να ζω 100μετρα απο την θαλασσα και να μην μπορω να παο με την μπετονια μου η να βγω με τα σκυλια μου για νεροκοτες/μπεκατσινια ......χωρις κανεναν λογο να μου ακηρονουν την ζωη μου ....σε τετοια χωρα δεν θελω να Ζω...θα κανο το παν να φηγω
 
Aν εναs φορολογουμενοs ρωτησει εναν λογιστη : Μου λεs σε παρακαλω ποσο ειναι το ΦΠΑ που οφειλω για το Δ' τριμηνο 2020 και του
απαντησει ο λογιστηs : Ειναι 20% λιγοτερο απο το ΦΠΑ του Β' τριμηνου και 16% περισσοτερο απο του Γ' τριμηνου .
Ε ο πελατηs θα τον διαολοστειλει με το δικιο του γιατι θελει αριθμουs και ποσα.
Και για να παμε στο προκειμενο . Εκλογεs 7/7/2019 ελαβαν ΝΔ 2,251,426 ψηφουs ποσοστο 39,85 % !!!!!!
Συριζα 1,781,180 ψηφουs ποσοστο 31,53 % !!!!
Αυτα κανει η αποχη ειδικα των νεων ανθρωπων . Το παιγχνιδι λοιπον με τα ποσοστα που προηγουνται το ξερω πολυ καλα και καλα
θα κανουν να το χρησιμοποιουν για να μετρανε τα γραδα στο τσιπουρο . Εδω δεν περνανε. ( και οι ψηφοφοροι να προσεχουμε καλυτερα)
Sorry αν σαs κουρασα .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top