Παρουσίαση Φυσιγγίων

Βρε πέστες να γελάσουμε ... 310m/s - 280m/s ????

Τζούφια σου δώσανε ; αχαχαχαχαχα

Μήπως είναι κρότου ; αχαχαχαχαχαχ

Δεν λεγονται αυτες οι ταχυτητες....τα δυο 15βολα πολυ κοντα το ενα στο αλλο σε ταχυτητες...το 10βολο
ποιο γρηγορο κατα 40+ μετρα περιπου...εχω αλλο ενα 10βολο...θα το ριξω και αυτο να δω ποσο ''κοντα'' θα
ειναι με το προηγουμενο...Ολα αγορασμενα την ιδια χρονολογια...
 
Δεν λεγονται αυτες οι ταχυτητες....τα δυο 15βολα πολυ κοντα το ενα στο αλλο σε ταχυτητες...το 10βολο
ποιο γρηγορο κατα 40+ μετρα περιπου...εχω αλλο ενα 10βολο...θα το ριξω και αυτο να δω ποσο ''κοντα'' θα
ειναι με το προηγουμενο...Ολα αγορασμενα την ιδια χρονολογια...
Στείλε πμ
 
Δε πιστεβω να φορας αυτη τη φορμα με σκαρπινινκαι δερματινο καφε μπουφαν αχαχαχααχχαχαχαχ πλακα κανω
Έχω άδεια σήμερα ...
Όχι ρε συ ...

Απλά στην φωτό δεν έβγαλα τις άκρες των δακτύλων γιατί έχω φορέσει ανάποδα τις κάλτσες αχαχαχαχα
 
ΛΟΙΠΟΝ....Λεβεντες ακυρον ΟΛΑ....Το σημερινο ηταν πολυ καλο παθημα...και ΜΑΘΗΜΑ....
Τα φυσιγια ειχαν επηρεαστει απο ΥΓΡΑΣΙΑ....
Το 4ρτο φυσιγγιο που εριξα 10βολο ''δουλεψε'' κανονικα....και εβγαλε ταχυτητα της ανθρωπιας με
V1,5 - 382m/s....Εφοσον τα φυσιγγια σαν μαρκα ειναι ΟΚ....θα σας πω τις προηγουμενες ταχυτητες
για να καταλαβετε....ποσο μπορει να χασει ενα φυσιγγιο επηρεασμενο απο υγρασια...και να μην
ψαχνεστε στον κυνηγοτοπο....
1η βολη με 15βολο V1,5 - 245m/s ...2η βολη 15βολο V1,5-256m/s....3η βολη 10βολο V1,5-303m/s...
4η βολη με τσιχλοφυσεκι με Α1 -1,60Χ32-Ν8 για τσεκαρισμα ταχογραφου V1,5 - 398m/s.
O ταχογραφος μετραγε σωστα....τα φυσιγγια ηταν επηρεασμενα απο υγρασια οπως προειπα...

ΥΓ. Τωρα ηρθε η ωρα.....να παρω εγω ντεπον!!! ;)
ΥΓ. Εαν δεν το παθαινα....δεν θα το πιστευα ποτε.... οτι μπορει να επηρεαστει τοσο πολυ ενα φυσιγγιο
απο υγρασια.....και τοσο πολυ καλα ''φυλαγμενο''.....βρε τι μαθημα ηταν αυτο σημερα!!! :oops:
 
Back
Top