Fabarm Team

Χάρη δεν ξέρω πως κυνηγάς τις μπεκάτσες αλλά σα δεύτερο φυσίγγι τι βάζεις; Ίσως να ήταν χρήσιμες και κάποιες δοκιμές σε πιο μακρινές αποστάσεις.

Τέλος, τις δοκιμές τις κανεις στο σκοπευτήριο ή στο βουνό; Δεν ξέρω αν επιτρέπεται στο βουνό τωρα με την απαγόρευση.
Βασίλη με το παλιό όπλο κυνηγούσα με *** 1-2 έβαζα direct και 3 συγκεντρωτηρα.τωρα με τον διασπορεα το τσοκ πρέπει να αποφασίσω ανάλογα με φωτό.στο βουνό Βασίλη γιατί στο πεδίο βολής που πήγα στα μέρη μου κάτι φτιάχνουν.σου έστειλα φωτό και στα 8 μέτρα και κάποια στιγμή θα πάω να δοκιμάσω και στα 22 μέτρα.
 
Για αυτό κάνω δοκιμές στα 8μ στα 15μ και στα 22μ.
Σου προτεινω να ελεγξεις εαν κεντροτουφεκας με το οπλο στη ενστικτωδη ντουφεκια και οχι στο στοχο του πινακα διοτι εαν δεν συμβαινει αυτο οτι διασπορας- διασπορεα να βαλεις καπου μπροστα σου θα συναντησεις προβλημα στις τουφεκιες σου.Οι παραμετροι που πρεπει να συνδυαζονται ειναι γνωστοι οπως σταθερη επωμιση καθως και ακριβη τοποθετηση στον ωμο σου το κοντακι κατα την ενστικτωδη κινηση που θα χρειαστει να κανεις .Προσεξε αυτα τα δυο πραγματακια δεν ειναι αγνωστα σε κανενα μας απλως μια υπενθυμηση κανω μην παρεξηγηθω.
 
Σου προτεινω να ελεγξεις εαν κεντροτουφεκας με το οπλο στη ενστικτωδη ντουφεκια και οχι στο στοχο του πινακα διοτι εαν δεν συμβαινει αυτο οτι διασπορας- διασπορεα να βαλεις καπου μπροστα σου θα συναντησεις προβλημα στις τουφεκιες σου.Οι παραμετροι που πρεπει να συνδυαζονται ειναι γνωστοι οπως σταθερη επωμιση καθως και ακριβη τοποθετηση στον ωμο σου το κοντακι κατα την ενστικτωδη κινηση που θα χρειαστει να κανεις .Προσεξε αυτα τα δυο πραγματακια δεν ειναι αγνωστα σε κανενα μας απλως μια υπενθυμηση κανω μην παρεξηγηθω.
Δεν υπάρχει λόγος παρεξήγησης.καταλαβαινω την βοήθεια στα λόγια σου.στις φωτό που έκανα στα 8μ και θα τις ανεβάσει ο Βασίλης αν φυσικά μπορέσει όλες οι τουφεκιές ενστικτωδης
 
Τα Alphagame δεν είναι 38gr; εάν ναι με βάση της εικόνες που βλέπουμε ποιος ο λόγος να τα ρίξει κάποιος; σε όλες τους τουφεκιες εάν είσαι επάνω στο πουλί δεν χάνεται, βέβαια εάν είμαστε επάνω δεν χάνεται με ότι και εάν ρίξουμε χαχαχα!!!!!!!!!
 
Τα Alphagame δεν είναι 38gr; εάν ναι με βάση της εικόνες που βλέπουμε ποιος ο λόγος να τα ρίξει κάποιος; σε όλες τους τουφεκιες εάν είσαι επάνω στο πουλί δεν χάνεται, βέβαια εάν είμαστε επάνω δεν χάνεται με ότι και εάν ρίξουμε χαχαχα!!!!!!!!!
Οι μαλινες δεν δούλεψαν τόσο καλά με το τσοκ αυτό όσο στα άλλα φυσίγγια των δοκιμών
 
θα πάω να βγάλω φωτό και από τα 8 μέτρα.ολα αυτά είναι από 15
Αν μπορεις κανε και μια δοκιμη στα 20m να δουμε τι κανει και λιγο μακρυα.Παντως μεγαλη εντυπωση μου εκανε το ανοιγμα του speed για 15m...αν δε το βλεπα δε θα το πιστευα.
 
Αν μπορεις κανε και μια δοκιμη στα 20m να δουμε τι κανει και λιγο μακρυα.Παντως μεγαλη εντυπωση μου εκανε το ανοιγμα του speed για 15m...αν δε το βλεπα δε θα το πιστευα.
Αυτές τις μέρες όταν μπορέσω έχω ετοιμάσει χαρτιά για τα 22μ.
 
Χάρη 1ο direct και 2ο κιτρινο λαμπρο διασπορας ή άλφα γκειμ και εισαι άρχοντας!!!
Θα συμφωνήσω μαζί σου Κώστα και εμένα αυτές θα ήταν οι πρώτες επιλογές . Πιστεύω ότι από το direct δεν θα περνούσε το πουλί και να μην ξεχνάμε ότι είναι στα 8 μέτρα η δοκιμή.
 
Καλησπέρα στην παρέα.εγω έχω στο μυαλό μου να έχω σαν 1 το direct και σαν 2 direct-alpha game- lambro το κίτρινο.ενα από τα σαν 2.και 3 το nobelspeed.βεβαια θέλω να τα δοκιμάσω και στα 22μ.συμφωνω και με τον φίλο τον outlander.οτι το direct έχει κενό στην μέση αλλά νομίζω ότι δεν περνάει πουλί από μέσα.
 
Καλησπέρα στην παρέα.εγω έχω στο μυαλό μου να έχω σαν 1 το direct και σαν 2 direct-alpha game- lambro το κίτρινο.ενα από τα σαν 2.και 3 το nobelspeed.βεβαια θέλω να τα δοκιμάσω και στα 22μ.συμφωνω και με τον φίλο τον outlander.οτι το direct έχει κενό στην μέση αλλά νομίζω ότι δεν περνάει πουλί από μέσα.
Κλασικό φαινόμενο του ανάποδου, για εμάς που κεντροτουφεκαμε στην μπεκάτσα είναι πρόβλημα, χαχαχα α!!!!!!!!!!!!!!! ¡!!!
 
Back
Top