To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα...Είμαι καινούργιος στο κυνηγι!!! Το όνομα μου είναι Δημήτρης!!! Έχω μια καραμπίνα stoeger M3000 και το κυνήγι που ασχολούμαι είναι τσίχλες και τρυγόνια!!! Συνήθως βγαίνω με το πατέρα μου για κυνήγι...
 
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα...Είμαι καινούργιος στο κυνηγι!!! Το όνομα μου είναι Δημήτρης!!! Έχω μια καραμπίνα stoeger M3000 και το κυνήγι που ασχολούμαι είναι τσίχλες και τρυγόνια!!! Συνήθως βγαίνω με το πατέρα μου για κυνήγι...
Καλώς ήρθες Μήτσο στην παρέα μας!
 
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα...Είμαι καινούργιος στο κυνηγι!!! Το όνομα μου είναι Δημήτρης!!! Έχω μια καραμπίνα stoeger M3000 και το κυνήγι που ασχολούμαι είναι τσίχλες και τρυγόνια!!! Συνήθως βγαίνω με το πατέρα μου για κυνήγι...
Καλωσηρθες Δημήτρη στην παρέα μας. Καλή διαμονή και καλα ποσταρισματα. Σε ποια περιοχή μένεις και σε ποια πας για κυνήγι;
 
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα...Είμαι καινούργιος στο κυνηγι!!! Το όνομα μου είναι Δημήτρης!!! Έχω μια καραμπίνα stoeger M3000 και το κυνήγι που ασχολούμαι είναι τσίχλες και τρυγόνια!!! Συνήθως βγαίνω με το πατέρα μου για κυνήγι...
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή Δημήτρη!
 
Παιδιά γειά σας και καλώς σας βρήκα . Πρόσφατα ανακάλυψα το φόρουμ και είπα να γραφτώ . Με λένε Αλέκο , αισίως 57 ετών , μένω νότια Εύβοια , κυνηγάω αρκετά χρόνια , τελευταία μόνο κυνήγια φέρμας , κυρίως μπεκάτσα .
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε .
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Είμαι 45 χρόνων και κυνηγάω πολλά χρόνια και ειδικά την φασα, είμαι από Βόλο, και σύντροφο έχω για αρκετά χρόνια μια Beretta 391.
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα...Είμαι καινούργιος στο κυνηγι!!! Το όνομα μου είναι Δημήτρης!!! Έχω μια καραμπίνα stoeger M3000 και το κυνήγι που ασχολούμαι είναι τσίχλες και τρυγόνια!!! Συνήθως βγαίνω με το πατέρα μου για κυνήγι...
Καλώς ήρθατε Αλέκο, Χρήστο, Δημήτρη, χρόνια πολλά καί καλή χρονιά!
 
Καλώς τον παυλο τον αγχωμένο!
Υπομονή κ ψυχραιμία χαχα..
Η ερώτηση δεν μπορεί να απαντηθεί στανταρ γιατι είναι αναλόγως κ των υλικών τον φυσίγγιων..
Με τι κυνήγι ασχολησε η θες να ασχοληθείς?
καλησπέρα φίλε Τάσο δεν θέλω πολλά πράγματα καμία τσίχλα καμία φασα κανένα κοτσιφη κανένα γαιταριδι ότι κατσι δεν τρελαίνομαι κιόλας μαθενω απλός μου λένε οι παλιοί κυνήγοι ότι όσο έχει κρύο τα γραμμάρια πέφτουν ΔΟΚΙΜΑΣΜΈΝΑ δεν ξέρω τι να πω
 
καλησπέρα φίλε Τάσο δεν θέλω πολλά πράγματα καμία τσίχλα καμία φασα κανένα κοτσιφη κανένα γαιταριδι ότι κατσι δεν τρελαίνομαι κιόλας μαθενω απλός μου λένε οι παλιοί κυνήγοι ότι όσο έχει κρύο τα γραμμάρια πέφτουν ΔΟΚΙΜΑΣΜΈΝΑ δεν ξέρω τι να πω
Παύλο καλώς όρισες...
κανένα γαιταριδι
Αυτό μέγα λάθος φίλε...ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top