Setter Gordon

Και εγώ δεν τον ξέρω προσωπικά τον άνθρωπο αλλά είναι παλιός και γνωστός γκορντονας είχε παίξει στην πρώτη ταινία μπεκατσα του Χριστογιαννη
Δημητρης Παπακωνσταντινου?
Ωραια ταινια...κραταγε κ ημερολογιο καθε χρονια απο την δεκαετια του '80 με ποσα σηκωματα μπεκατσας εκανε κ τι καρπωσεις ειχε στις εξοδους του....λογικα κ σημερα το ιδιο θα κανει..
 
Δημητρης Παπακωνσταντινου?
Ωραια ταινια...κραταγε κ ημερολογιο καθε χρονια απο την δεκαετια του '80 με ποσα σηκωματα μπεκατσας εκανε κ τι καρπωσεις ειχε στις εξοδους του....λογικα κ σημερα το ιδιο θα κανει..
Ναι Τάσο την είχα λιώσει την βιντεοκασέτα αν και τη χάλαγε ότι κιτρινιζε το πλάνο από ένα σημείο και μετά στην φερμα και το σήκωμα
 
αν και τη χάλαγε ότι κιτρινιζε το πλάνο από ένα σημείο και μετά στην φερμα και το σήκωμα
Ναι...ουτε εμενα μου αρεσε..λαθος του αυτο κατα την γνωμη μου..καλυτερα να αφηνε την εικονα οπως ηταν...topic.
 
Ναι...ουτε εμενα μου αρεσε..λαθος του αυτο κατα την γνωμη μου..καλυτερα να αφηνε την εικονα οπως ηταν...topic.
Οτι και να λεμε ηταν πρωτοπορος ο ανθρωπος εκεινη την εποχη.
Εγω απο τα μπρος πισω μου μασησε την κασετα το κ@λοβιντεο.
 
Οτι και να λεμε ηταν πρωτοπορος ο ανθρωπος εκεινη την εποχη.
και εξακολουθει να ειναι....

Εγω απο τα μπρος πισω μου μασησε την κασετα το κ@λοβιντεο.
Συνηθες φαινομενο...ενα ΝEC κ ενα JVC που ειχα τα ιδια θεματα μου εκαναν..την εκοβα κ την ενωνα με ενα κομματακι ταινια..
Aλλα και τα dvd εχουν κ αυτα τις δικες τους ευαισθησιες..
 
Παραμονή Χριστουγέννων πριν την επανέναρξη του κυνηγίου....πήρα λίγο τη δόση μου το μεσημέρι...
100άρα πόντα φέρμα σε μπεκατσίνια...

View attachment 20755
εχης να δης πωλαααα ακωμη φιλεμου κωστακι απο αυτην την φιληηηηη αντε καλο δρομοοοο ;) .RESPECT.
 
Ο καιρός σήμερα ανοιξιάτικος...ήδη η φύση αρχίζει κ μοσχοβολά σιγά σιγά με την άπνοια του πρωινού...έτσι είπα να πάω κ μια βόλτα σήμερα για εκπαιδευτικό στν κάμπο έπειτα από πολύ καιρό!!
Πήγα για τα αγαπημένα μου μπεκατσίνια....η μικρή βρείκε 5 σύνολο,πήραμε τις φέρμες μας κ μετά σπίτι...τα βρείκαμε κυρίως σε ζευγάρια πλέον αφού κ αυτά σιγά-σιγά βρίσκουν το τέρι τους κ αλλάζουν κ χρώμα...."ξεθωριάζουν" την εποχή του ζευγαρώματος...

Screenshot_20210221-130951.jpgScreenshot_20210221-124026.jpg
Screenshot_20210221-124110.jpgScreenshot_20210221-123331.jpg
 
Ο καιρός σήμερα ανοιξιάτικος...ήδη η φύση αρχίζει κ μοσχοβολά σιγά σιγά με την άπνοια του πρωινού...έτσι είπα να πάω κ μια βόλτα σήμερα για εκπαιδευτικό στν κάμπο έπειτα από πολύ καιρό!!
Πήγα για τα αγαπημένα μου μπεκατσίνια....η μικρή βρείκε 5 σύνολο,πήραμε τις φέρμες μας κ μετά σπίτι...τα βρείκαμε κυρίως σε ζευγάρια πλέον αφού κ αυτά σιγά-σιγά βρίσκουν το τέρι τους κ αλλάζουν κ χρώμα...."ξεθωριάζουν" την εποχή του ζευγαρώματος...

View attachment 23208View attachment 23209
View attachment 23210View attachment 23211
Πολυ ωραιος σκυλος μπραβο
 
Ο καιρός σήμερα ανοιξιάτικος...ήδη η φύση αρχίζει κ μοσχοβολά σιγά σιγά με την άπνοια του πρωινού...έτσι είπα να πάω κ μια βόλτα σήμερα για εκπαιδευτικό στν κάμπο έπειτα από πολύ καιρό!!
Πήγα για τα αγαπημένα μου μπεκατσίνια....η μικρή βρείκε 5 σύνολο,πήραμε τις φέρμες μας κ μετά σπίτι...τα βρείκαμε κυρίως σε ζευγάρια πλέον αφού κ αυτά σιγά-σιγά βρίσκουν το τέρι τους κ αλλάζουν κ χρώμα...."ξεθωριάζουν" την εποχή του ζευγαρώματος...

View attachment 23208View attachment 23209
View attachment 23210View attachment 23211
Τουμπανο εχει γινει
 
Ένα πρόσφατο εκπαιδευτικό στα μπεκατσίνια με τη μικρή μαύρη μου αγάπη!!

Θελω κουταβι ......οταν την βαλης ...αυτα τα σκυλια γ@@@ στο υδροβιο εχω κανη τρομερα κυνηγια με το gordon που ειχα σε αγαπανε τρελα στενοχωριουντε απηστευτα αν εχεις αλλα σκυλια ...
 
Θελω κουταβι ......οταν την βαλης ...αυτα τα σκυλια γ@@@ στο υδροβιο εχω κανη τρομερα κυνηγια με το gordon που ειχα σε αγαπανε τρελα στενοχωριουντε απηστευτα αν εχεις αλλα σκυλια ...
Όταν με το καλό τη ζευγαρώσω από τν επόμενο Ιανουάριο πρώτα ο θεός,θα σε έχω στα υπόψιν μου.
Πραγματικά αγαπούν απίστευτα το αφεντικό τους κ δένονται "Κόμπο" μαζί τους....κ ναι στεναχοριούνται κ ζηλεύουν,όταν ασχολείσαι με άλλο σκύλο στο σπίτι.
 
Ένα πρόσφατο εκπαιδευτικό στα μπεκατσίνια με τη μικρή μαύρη μου αγάπη!!

Χεστηκες λιγο κωστακη στο πεταμα
Μπραβο το το το το κοπε-λι μου
.big smile. .love.
δωσε στο σκυλι θηραματα και κανε ενα ντουσακι πρεπει να συνηθισεις.big smile.
 
Back
Top