Παρουσίαση Φυσιγγίων

Καλημέρα σας!
Να πω και εγώ τη γνώμη μου.......μικρός είμαι άμα λέω παπάντζες μη με παρεξηγητε..... μήπως αυτό το φυσίγγι είναι δυνατό και δεν το βοηθαει ο καιρός?
Δεν ξέρω σε τι κλιματολογικες συνθήκες το δοκιμασες αλλά εγώ θα το δοκίμαζα και στο βουνό ή σε υγρασία αρκετή (το πρωί).
 
Εμένα γιατί μου φαίνεται ότι η κατανομή είναι καλύτερη σε σχέση με το δικό σου;
Μιλάω για ομοιομορφία κατανομής σκαγιών μέσα στον κύκλο, όχι πυκνότητα σκαγιών που σαφώς το δικό σου υπερέχει, τουλάχιστον όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.
 
Μακαρι να ηταν οπως τα λες....αλλα δυστυχως....τα πραγματα ειναι εντελως διαφορετικα....
Να θυμασαι....ταχυτητες και συγκεντρωση δεν πανε μαζι... το ενα ειναι ειναι εχθρος του αλλου.
Περιμενε...θα βαλω φωτο!!! :)
k.Nίκο γεγονός παραμένει ότι για ταχύτητα 447 m/s V1.5 έχει πολύ αξιόλογη συγκέντρωση .
 
Πάντως σαν κατανομή φαίνεται πολύ καλό το volcano, λέω εγώ που δεν έχω γνώση και εμπειρία σε δοκιμές...σε αντίθεση με το επόμενο τουλάχιστον.
Το πρωτο εχει τερματισει σε συγκεντρωση μολις στα 35 ενω το δευτερο με τα κεντρα που εχει
μπορει να παρει πολλα μετρα ακομα,εκει ειναι η διαφορα τους.64% και 83% η νυχτα με την μερα!
 
Εμένα γιατί μου φαίνεται ότι η κατανομή είναι καλύτερη σε σχέση με το δικό σου;
Μιλάω για ομοιομορφία κατανομής σκαγιών μέσα στον κύκλο, όχι πυκνότητα σκαγιών που σαφώς το δικό σου υπερέχει, τουλάχιστον όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα....ο καθε ενας μας εχει τα δικα του κριτηρια....σεβαστες ΟΛΕΣ οι αποψεις....
εγω βλεπω στο δικο μου οτι εχει τα 50 μετρα....ενω το volcano εχει πεθανει στα 40 μετρα!!!!

Η δοκιμη εγινε με 12 βαθμους θερμοκρασια και 87% υγρασια.....οποιος νομιζει οτι θα ''σφιξει'' η τουφεκια
στο ποιο πολυ κρυο....δεν εχει παρα να το αγορασει...και να το ριχνει....αλλωστε γι'αυτο κανουμε τις
δοκιμες.

Λαμπη τι να την κανω αυτη την ταχυτητα φιλε ??
Το φυσιγγιο το αγορασα γιατι δεν μου ''καθοταν'' καλα αυτο το 450 στο V2,5 ΚΑΙ 85% συγκεντρωση ...
και οντως δεν εχει τιποτα απο αυτα που λεει...

Να κανω δοκιμη στα 50 μετρα....ποιος ο λογος ?? Να ψαχνω να βρω σκαγια στον στοχο ?
Δλδ πεταμενα υλικα ??? Δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος...


Και κατι ακομα....επειδη ο γραπτος λογος καμια φορα παρερμηνευεται......ισως το ''μετεφρασα'' εγω
λαθος...και λεω γι'αυτο ( τουλάχιστον όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. ) υπαρχουν δυο λυσεις..
η 1η αγοραζεις το φυσιγγιο και το δοκιμαζεις....η 2η πες μου σε ποιον θελεις να στειλω τα χαρτια
των δοκιμων...

Αυτα απο εμενα....καλο μεσημερι να εχετε!!!! :)
 
Το πρωτο εχει τερματισει σε συγκεντρωση μολις στα 35 ενω το δευτερο με τα κεντρα που εχει
μπορει να παρει πολλα μετρα ακομα,εκει ειναι η διαφορα τους.64% και 83% η νυχτα με την μερα!
Αααα οκ!!! Ευχαριστώ που το εξήγησες πραγματικά δεν το γνώριζα αυτό.
 
Ψυχραιμια Τολη..... και κατσε σε καρεκλα..... φιλε μου!!!! :)
Νικο τι καρεκλα φιλε μου μονο το συγγεντρωτηρα που ειδα καταλαβα τι θα γινει καλα υλικα αλλα δεν ειδα κατι το τεχνολογικα εξελιγμενο βυσμα καμια πυριτιδα καινουρια κλαιν μαιν ομως οπιος το πλερωνει σκωτωνει στο θεο μια κοινη κατανομη εβγαλε ουτε καν επιασε το ποσοστο που πρειπει ενα 75% το ηθελα ετσι για τα λεφτα του ρε συ αλλα δεν
 
Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα....ο καθε ενας μας εχει τα δικα του κριτηρια....σεβαστες ΟΛΕΣ οι αποψεις....
εγω βλεπω στο δικο μου οτι εχει τα 50 μετρα....ενω το volcano εχει πεθανει στα 40 μετρα!!!!

Η δοκιμη εγινε με 12 βαθμους θερμοκρασια και 87% υγρασια.....οποιος νομιζει οτι θα ''σφιξει'' η τουφεκια
στο ποιο πολυ κρυο....δεν εχει παρα να το αγορασει...και να το ριχνει....αλλωστε γι'αυτο κανουμε τις
δοκιμες.

Λαμπη τι να την κανω αυτη την ταχυτητα φιλε ??
Το φυσιγγιο το αγορασα γιατι δεν μου ''καθοταν'' καλα αυτο το 450 στο V2,5 ΚΑΙ 85% συγκεντρωση ...
και οντως δεν εχει τιποτα απο αυτα που λεει...

Να κανω δοκιμη στα 50 μετρα....ποιος ο λογος ?? Να ψαχνω να βρω σκαγια στον στοχο ?
Δλδ πεταμενα υλικα ??? Δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος...


Και κατι ακομα....επειδη ο γραπτος λογος καμια φορα παρερμηνευεται......ισως το ''μετεφρασα'' εγω
λαθος...και λεω γι'αυτο ( τουλάχιστον όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. ) υπαρχουν δυο λυσεις..
η 1η αγοραζεις το φυσιγγιο και το δοκιμαζεις....η 2η πες μου σε ποιον θελεις να στειλω τα χαρτια
των δοκιμων...

Αυτα απο εμενα....καλο μεσημερι να εχετε!!!! :)
Εγω βλεπω μια κατανομη πιο τσαντας στα 35 το volkano! Του νικου καπνιζει ασχημα στις φασσες αλλα δεν ειναι για ολους η αληθεια να λεγετε λιγοι βαζουν τη φασσα εκει μεσα στου νικου τη ροζετα
 
Νικο τι καρεκλα φιλε μου μονο το συγγεντρωτηρα που ειδα καταλαβα τι θα γινει καλα υλικα αλλα δεν ειδα κατι το τεχνολογικα εξελιγμενο βυσμα καμια πυριτιδα καινουρια κλαιν μαιν ομως οπιος το πλερωνει σκωτωνει στο θεο μια κοινη κατανομη εβγαλε ουτε καν επιασε το ποσοστο που πρειπει ενα 75% το ηθελα ετσι για τα λεφτα του ρε συ αλλα δεν

Μην ''στεναχωριεσαι''.....για τα λεφτα....Το θεμα ειναι να ξερουμε ποσο μας δουλευουν....μου αρεσει που
εχει σφαγιδα cip.....
Αυριο θα τα σφαξω....και θυμησου....θα βγαλω φυσεκι ....που οταν δει ταχυτητα σε συνδιασμο με
συγκεντρωση....θα κρεμασει το σαγονι του Γαλλου !!!
 
Εγω βλεπω μια κατανομη πιο τσαντας στα 35 το volkano! Του νικου καπνιζει ασχημα στις φασσες αλλα δεν ειναι για ολους η αληθεια να λεγετε λιγοι βαζουν τη φασσα εκει μεσα στου νικου τη ροζετα

Τολη οταν ξερεις τι φυσεκι εχεις....κανονιζεις και το τσοκ που θα ριξεις φιλε....
ΕΑΝ το δικο μου στα 35 μετρα το ριξεις με 3 αστρα...δεν γλυτωνει τιποτα φιλε....δοκιμασμενο!!! ;) :)
 
Μην ''στεναχωριεσαι''.....για τα λεφτα....Το θεμα ειναι να ξερουμε ποσο μας δουλευουν....μου αρεσει που
εχει σφαγιδα cip.....
Αυριο θα τα σφαξω....και θυμησου....θα βγαλω φυσεκι ....που οταν δει ταχυτητα σε συνδιασμο με
συγκεντρωση....θα κρεμασει το σαγονι του Γαλλου !!!
Α ρε νικο εδωσες 23 € για να του ανοιξεις τα ματια μη τυχον και γραψεις τι θα κανεις! Αλλα βρε νικο αν εβγενε οπως λεει με τετια συγγεντρωση λες να μπωρουσε να το δουλεψει ο μεσος κυνηγος μια χαρα πιστευω μπωρει και η εταιρια αλλα δεν θα πουλησει
 
Back
Top