Φυσίγγια για την Φάσσα

450 στα 2.5 μετρα παρακαλω...ουτε μονοβολο να ηταν!!
Μην τις ζηλεύετε αυτες τις ταχυτητες ;)
450 m/s στα 2,5 μέτρα από το όπλο και 85% συγκέντρωση στα 35 μέτρα....πολλά μου φαίνονται... Συνήθως οι μεγάλες ταχύτητες δε πάνε μαζί με καλές συγκεντρώσεις και ειδικά σε εμπορικό....
 
Επινικελωμενα είναι και αυτά? Ξέρουμε πυριτιδα?

ΦΥΣΙΓΓΙΑ MARY ARM VOLCANO 36gr​

  • Το volcano κατασκευάστηκε για ακραίες βολές. Η ταχύτητά του 450 m/s στα 2,5m από το όπλο.
  • Είναι ένα από τα γρηγορότερα φυσίγγια που αναπτύχθηκαν από την MARY ARM.
  • Διαμέτρημα: 12/70
  • Διαθέσιμα νούμερα: 6 Νίκελ
  • Κουτί 25 τεμαχίων
 

ΦΥΣΙΓΓΙΑ MARY ARM VOLCANO 36gr​

  • Το volcano κατασκευάστηκε για ακραίες βολές. Η ταχύτητά του 450 m/s στα 2,5m από το όπλο.
  • Είναι ένα από τα γρηγορότερα φυσίγγια που αναπτύχθηκαν από την MARY ARM.
  • Διαμέτρημα: 12/70
  • Διαθέσιμα νούμερα: 6 Νίκελ
  • Κουτί 25 τεμαχίων
Βαγγέλη πως τα είδες στο κυνήγι;
 
Μην τις ζηλεύετε αυτες τις ταχυτητες ;)
Δεν τις ζηλευω φιλαρακι μου απλα ποσταρα τι γραφει η εταιρια...
450 m/s στα 2,5 μέτρα από το όπλο και 85% συγκέντρωση στα 35 μέτρα....πολλά μου φαίνονται... Συνήθως οι μεγάλες ταχύτητες δε πάνε μαζί με καλές συγκεντρώσεις και ειδικά σε εμπορικό....
Ετσι ξερω κι εγω και 450 στα 2.5 μετρα δεν πιστευω να παιζει...
 
Δεν τις ζηλευω φιλαρακι μου απλα ποσταρα τι γραφει η εταιρια...

Ετσι ξερω κι εγω και 450 στα 2.5 μετρα δεν πιστευω να παιζει...
450 m/s στα 2,5 μέτρα από το όπλο και 85% συγκέντρωση στα 35 μέτρα....πολλά μου φαίνονται... Συνήθως οι μεγάλες ταχύτητες δε πάνε μαζί με καλές συγκεντρώσεις και ειδικά σε εμπορικό....
Πολλες φορες οι αρχικες που γραφουνε ειναι πλασματικές.
Σιγουρα ειναι και γουστο το φυσιγγι. Εμενα μου αρεσει να ειναι γυρω στο 410 m/sec αρχικη και πηγαινω σε ενα νο σκαγι πιο χοντρο για να κλεψω στις προσκοπευσεις , και σε σκοτωματα ακομη και σε
εκτος κεντρου βολες ;)
 
Πολλες φορες οι αρχικες που γραφουνε ειναι πλασματικές.
Σιγουρα ειναι και γουστο το φυσιγγι. Εμενα μου αρεσει να ειναι γυρω στο 410 m/sec αρχικη και πηγαινω σε ενα νο σκαγι πιο χοντρο για να κλεψω στις προσκοπευσεις , και σε σκοτωματα ακομη και εκτος κεντρου βολες ;)
Γατονι είσαι τελικά εσύ!
 

ΦΥΣΙΓΓΙΑ MARY ARM VOLCANO 36gr​

  • Το volcano κατασκευάστηκε για ακραίες βολές. Η ταχύτητά του 450 m/s στα 2,5m από το όπλο.
  • Είναι ένα από τα γρηγορότερα φυσίγγια που αναπτύχθηκαν από την MARY ARM.
  • Διαμέτρημα: 12/70
  • Διαθέσιμα νούμερα: 6 Νίκελ
  • Κουτί 25 τεμαχίων
Φυσιγγι περιστεροβολιας
 
Σίγουρα είναι ωφέλιμες οι μεγάλες αρχικες γιατί έχεις καλύτερες μενουσες στις μεγάλες αποστασεις με τη συγκέντρωση που λέει καλό για φάσες που πετάνε στον Θεό....
Εσείς βαράτε στον θεό και δεν αφήνετε να στρώσουν τα πουλιά ;;; Σας έπιασα .....hair.
 
Εσείς βαράτε στον θεό και δεν αφήνετε να στρώσουν τα πουλιά ;;; Σας έπιασα .....hair.
Μπαααα....δε το χω στα μακρινά....
Στις πρώτες μας συναντήσεις τις τουφεκουσα όπου να ναι....μετά που τις έμαθα έπαιρνα μαζί μου τα χάπια μου και έριχνα μόνο στις κοντινές....
 
Για μενα τα οσα λεει και γραφει στο κουτι....μπορουν να γινουν.....Οσο και αν η ταχυτητα του μας
φαινεται ...και ειναι πολυ μεγαλη....αυτο το 85% με φουλ τσοκ στα 35 μετρα για να το ''πιασει''
πρεπει να εχει σκαγια ''αγγελους''.....εννοω οχι καλη ποιοτητα....αλλα παρα παρα μα παρα πολυ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ...
Ταχυτητες = bar ...bar = παραμορφωση σκαγιων......παραμορφωση σκαγιων = αντιο συγκεντρωση!!! :)
 
Back
Top