Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι ωρα ειναι το παιγχνιδι ? . Θελει να προλαβει να σαs ευχηθει ο Πρωθυπουργοs.
Ασχολείται με την επέκταση της καραντινας τώρα το έχει πάρει πολύ προσωπικά το θέμα μας λένε γιατί μας αγαπάει και θέλει το καλό μας
Όπως καταλαβαίνεις μάλλον πάει για διπλό το ματς
 
Τι ωρα ειναι το παιγχνιδι ? . Θελει να προλαβει να σαs ευχηθει ο Πρωθυπουργοs.
Άσε ρε Γιώργη! Κάνουν τέτοια αστεια? Όχι πέτρινα χρόνια θα ξαναρθουν. Μπετόν αρμε ενισχυμένο θα ερθει. Έκανε ένα συνέδριο στο ΣΕΦ ο αείμνηστος επιτιμος και κάναμε δέκα χρόνια να σηκώσουμε κεφαλι!!!!
 
Καλησπερα σε ολους..... :)



Βλαστηματα και αναθεματιζετα που ελεγε κ η γιαγια μου...
Σχεδον καθε μερα ανοιγω τα κουτια κ μυριζω μεταλλο, πλαστικο κ χαρτι.....και ειμαι ευτυχισμενος ανθρωπος χαχα.....
που θα παει θα μας ξεκλειδωσουν κ θα ριξουμε τις κροτιδες μας..υγιαινουμε και περιμενουμε....
Μυρωδιές και πόρωση, ούτε σέττερ να'μασταν.hunter..
 
Μην ξανακουσω το σκατενιο τρισκαταρατο γκαντεμονομα του μιζοτακη εδώ μέσα θα γίνουμε μπίλιες ε:mad::mad::mad::mad:.hair..hair..hair.
Μας έφαγε με την αναφορά του και με τα ράσα ο άλλος.Αντί να πιάσουμε τα @@@ μας.... τα πήραμε......
Ρε θηρία!Είδατε την τσόντα μέχρι το τέλος?
 
Καλό μήνα,
κάποιοι περνάνε καλά κυνηγάνε και δεν μιλάνε,
κάποιοι άλλοι έχουν τα ψυχολογικά τους που είναι εγκλωβισμένοι από τον Χαρδαλιά...
απλά δεν ξεχνάω ούτε τους μεν αλλά ούτε τους δεν.....
δεν περνάμε τα ίδια, δεν πληρώνουμε τα ίδια και δεν γουστάρω τους κρυφο ψευτοοικολόγους να μου καθορίζουν την κυνηγετική μου ζωή, όλα εδώ πληρώνονται!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top