Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Προσέξτε μόνο γιατί είναι βρωμιάρηδες.Και σαν βρωμιάρηδες σκέφτονται.Σου λέει θα τους φτάσουμε
Στα όρια να βγουν έξω και μετά να οι κυνηγοί με τις παρανομίες και τι θα κάνουμε με τα όπλα τους και είναι επικίνδυνοι κλπ.
Σε πήραμε χαμπάρι "Μπαρμπααα" .Όταν έκανες εσύ τηλε-εργασία στα καμαρακια σου εμείς ήμασταν στις βροχές και στα
χιόνια .Άντε πάρε το LAP TOP σου και τραβα μαζί με την παρεούλα στον αγύριστο δρόμο της Ιστοριας
 
Τα ίδια θέματα σκέφτηκα και εγώ συναδελφε σε μια σύντομη βόλτα που βγηκα....View attachment 19220View attachment 19221 Τα νεύρα μου τσαταλια....
Είσαι τρελός τι κάνεις;
Εσύ βγάζεις κυνηγετική άδεια δεν πιστεύω να πήγες κοντά τους και να τους κόλλησες κορωνοιο τι σου φταίνε οι άνθρωποι;
 
Είσαι τρελός τι κάνεις;
Εσύ βγάζεις κυνηγετική άδεια δεν πιστεύω να πήγες κοντά τους και να τους κόλλησες κορωνοιο τι σου φταίνε οι άνθρωποι;


Με τα καλάμια του surfcasting να κάνει βολές (εξάσκηση και προπόνηση που επιτρέπεται ... οχι παράκτιο ψάρεμα που απαγορεύεται!) αυτό ήταν το σωστό ...
 
Παιδες μαζευτε ολλες της φωτο...και η ομαδα του hunterlife να της στηλει μαζη με μια επιστολή εκει που πρεπει
Και αυτοί εκεί που πρέπει θα μας γράψουν Ηλία μην την ψάχνεις την δουλειά το ξέρουν και πολύ καλά μάλιστα το τι γίνεται αλλά δεν.......
Τα έχουμε ξαναπεί στο κυνήγι κολλάς κορωνοιο
 
Καλησπέρα,
εδώ καλό καιρό έχει αλλά θα ήθελα μία βροχούλα σιγανη ποτιστικη.
Και για τα πουλιά αλλά και για τα σπαρτά.
Έκανα μια μικρή βόλτα σήμερα παραποταμια με την καλύτερη παρέα.
Τα παιδάκια μου.
Φυσικά δεν βρήκαμε τίποτα αλλά περάσαμε ωραία.
Στην επιστροφή συνάντησα μια ομάδα εντουραδων.
Κανένα βόλτα στο βουνό με τον γνωστό θόρυβο των μηχανών.
Αυτοί βλέπεις μπορούν να κάνουν την βόλτα τους εμείς είμαστε επικίνδυνοι.
Δεν τα έχω με τους εντουραδες αλλά με τα κοπρόσκυλα που αποφασίζουν.
Περισσότερο όμως με τα δικά μας κοπρόσκυλα τους συνδικαλιστές μας.
Ευτυχώς δεν εχουν συνομοσπονδία οι εντουραδες να τους εκπροσωπουν όπως εμάς... .my man.
Χωρίς λόγια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top