Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Την καλησπέρα μου στην παρέα.
Μας ζαλισαν τα ούμπαλα σήμερα με της φήμες περι του νέου κωδικου 7 που θα αφορά το κυνήγι.Θα το ανακοινώσει λέει ο μεγάλος αύριο. :rolleyes:
Κανει πέρα τον σκληρό Hard ,παίρνει πάνω του το θέμα και μετουσιώνεται σε Μεσσίας. .yel.
Aυτο ακριβωs ειναι η πολιτικη και ο πολιτικοs. Mαs αρεσει δεν μαs αρεσει .Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΕΦΙΚΤΟΥ . Γι΄ αυτο εμειs οι απλοι ανθρωποι δεν γιναμε πολιτικοι . Δεν ξερω αν το κανει αλλα αν το κανει οτι και να γινει κερδισμενοs θα βγει .
 
Aυτο ακριβωs ειναι η πολιτικη και ο πολιτικοs. Mαs αρεσει δεν μαs αρεσει .Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΕΦΙΚΤΟΥ . Γι΄ αυτο εμειs οι απλοι ανθρωποι δεν γιναμε πολιτικοι . Δεν ξερω αν το κανει αλλα αν το κανει οτι και να γινει κερδισμενοs θα βγει .
Σιγα μην το κανει....
 
Καλησπέρα παλικάρια!View attachment 19097
Χρηστο καλη και η σουπα :p
αλλα το ματι μου επεσε διπλα στο ταψι με την σπανακοπιτα-τυροπιτα-ζαμπονοτυροπιτα -κιμαδοπιτα -χορτοπιτα -πουλοπιτα απο τα φετιναρια των τσιχλοκοτσυφων
αραγε τι να φουρνιστηκε .think.

Καλησπερα Αρχοντες ;)
 
Σπερα καλήν.
Αυτό που διάβασα εδώ ότι λέγεται για Νο7 στο γνωστό νούμερο για μνμ και έξοδο για κυνήγι δεν παίζει με τίποτα.
Αυτός που το έγραψε είναι πολύ φαντασμένος.
Αν επιτραπει νωρίτερα από τις 7/12 θα γίνει στους υπάρχοντες αριθμούς για έξοδο και συγκεκριμένα το Νο6.
 
Χρηστο καλη και η σουπα :p
αλλα το ματι μου επεσε διπλα στο ταψι με την σπανακοπιτα-τυροπιτα-ζαμπονοτυροπιτα -κιμαδοπιτα -χορτοπιτα -πουλοπιτα απο τα φετιναρια των τσιχλοκοτσυφων
αραγε τι να φουρνιστηκε .think.

Καλησπερα Αρχοντες ;)
Αβγόπιτα!
 
Όσον αφορα τα.πολλά κρούσματα που υπαρχουν στην Θεσσαλονίκη, κυκλοφορεί μια φήμη λίγο περίεργη που μπορεί να είναι ως ένα σημείο αληθινή.
Λένε λοιπόν πως λόγω πληρότητας στα νοσοκομεία και λόγω ότι έρχονται συνέχεια καινούρια περιστατικά βγάζουν όσους είναι κάπως καλύτερα αλλά δεν έχουν αναρρώσει πλήρως.
Η οδηγία είναι να μείνουν σπίτι για κάποιο διάστημα μέχρι να ανανεώσουν πλήρως.
Αποτέλεσμα είναι να μολυνονται κι αυτοι που ζουν μαζί με το κρούσμα.
Αν βάλουμε και όσους μόλις αισθανθούν καλύτερα βγαίνουν έξω για ψώνια ή περπάτημα βγαίνει γιατί συνεχώς έχουμε αρκετά κρούσματα.
Τώρα αν είναι ακριβώς έτσι ή είναι fake δεν μπορώ να το ξέρω.
Αν κάποιος από εδώ δουλεύει σε νοσοκομείο ας μας πει αν ειναι έτσι.
 
Την καλησπέρα μου στην παρέα.
Μας ζάλισαν τα ούμπαλα σήμερα με της φήμες περι του νέου κωδικού 7 που θα αφορά το κυνήγι.Θα το ανακοινώσει λέει ο μεγάλος αύριο. :rolleyes:
Κάνει πέρα τον σκληρό Hard ,παίρνει πάνω του το θέμα και μετουσιώνεται σε Μεσσία !

. .yel.
Γέροντα μιλάς σαν να μην θέλεις να ανοίξει ;;;;.yel.
 
Την καλησπέρα μου στην παρέα.
Μας ζάλισαν τα ούμπαλα σήμερα με της φήμες περι του νέου κωδικού 7 που θα αφορά το κυνήγι.Θα το ανακοινώσει λέει ο μεγάλος αύριο. :rolleyes:
Κάνει πέρα τον σκληρό Hard ,παίρνει πάνω του το θέμα και μετουσιώνεται σε Μεσσία !

. .yel.
Να τους πούμε αυτούς με το 7 να μην φάνε γιατί έχουμε γλαροσουπα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top