Cal.20 βλητικές δοκιμές

Πάρα πολύ ωραίες τουφεκιές!
Τη πρωτη μερα στην εναρξη,το απόγευμα κάναμε...καρακάξα πάρτυ :D Το τι τουφεκιές εκανα στις καρακάξες με τα 24γρ ! με τη GP ,κυριολεκτικά τις δίπλωνε πατσαβούρες σε όλες τις αποστάσεις :)
 
Γιάννη ρέλι ή αστέρι;
Αυτο με τη gp το φτιάχνω και ρελι και αστερι,με sg25.Εχουν την ιδια ακριβως εικόνα.Στο αστερι,προσθέτο 1 φελουδακι μεσα στο ποτηρακι του συγκεντρωτήρα για να σηκώσω τη στηλη και να κλείσει σωστά .Αυτο με την PSB2 ειναι στρογγυλο ρελι,πάλι με sg25..
 
Αυτο με τη gp το φτιάχνω και ρελι και αστερι,με sg25.Εχουν την ιδια ακριβως εικόνα.Στο αστερι,προσθέτο 1 φελουδακι μεσα στο ποτηρακι του συγκεντρωτήρα για να σηκώσω τη στηλη και να κλείσει σωστά .Αυτο με την PSB2 ειναι στρογγυλο ρελι,πάλι με sg25..
Ωραίος Γιάννη!
Έχω φτιάξει και εγώ κάποια με την C7 στο 1,30 Χ 25 με Z2M 22 ρέλι με χαρτάκι σύντομα θα το δοκιμάσω...
 
Εξαιρετικο διαμετρημα το cal 20....μεγαλωνοντας τριγυρναει πιο πολυ στο μυαλο μου.
Ειμαι σιγουρος οτι θα προσφερει φοβερες συγκινησεις αυτο το διαμετρημα.
Απο ταχύτητες τι γινεται με τα 20αρακια?
 
Kαλημέρα :) Σημερα το πρωι ,επιστρέφοντας απο τα ορτύκια,εριξα 2 εμπορικά,και τα δύο μου έρεσαν πέρσι στις τσίχλες...View attachment 17337View attachment 17338ωραιες τουφεκιές και οι δύο το labro

Kαλημέρα :) Σημερα το πρωι ,επιστρέφοντας απο τα ορτύκια,εριξα 2 εμπορικά,και τα δύο μου έρεσαν πέρσι στις τσίχλες...View attachment 17337View attachment 17338View attachment 17339
Ποιο όμορφη τουφεκιά το lambro
 
Back
Top