Ata Arms Team

Θέλω να πω...Ότι όσο και εντάξει να ήταν το δικαννακι ότι είχα το σύνδρομο καραμπινας.

Διότι κυνηγούσα 10 + χρόνια με τρισφαιρο όπλο.

Τώρα που το ξεπέρασα ευχαριστιεμαι πραγματικά αυτό το τουφέκι.

Με κάνει καλύτερο σκοπευτικα και καλύτερο ως αναφορά το να ξεφύγει το θήραμα.

Και χαίρομαι και για τους δύο παραπάνω λόγους.

Επίσης με ικανοποιεί πολύ η απλότητα της λειτουργίας του αλλά και του καθαρισμού του.
 
Θέλω να πω...Ότι όσο και εντάξει να ήταν το δικαννακι ότι είχα το σύνδρομο καραμπινας.

Διότι κυνηγούσα 10 + χρόνια με τρισφαιρο όπλο.

Τώρα που το ξεπέρασα ευχαριστιεμαι πραγματικά αυτό το τουφέκι.

Με κάνει καλύτερο σκοπευτικα και καλύτερο ως αναφορά το να ξεφύγει το θήραμα.

Και χαίρομαι και για τους δύο παραπάνω λόγους.

Επίσης με ικανοποιεί πολύ η απλότητα της λειτουργίας του αλλά και του καθαρισμού του.
Και της ασφάλειας (βλέπεις μέσα στις κάνες). Αν κυνηγήσεις και με μονό, τότε θα καταλάβεις ότι κάθε τουφεκιά έχει οντότητα! δυστυχώς η καραμπίνα μας προκαλεί να ρίχνουμε και " χαζοτουφεκιές" τουφεκιές που είναι "εκτός" με τη σκέψη στην επόμενη τουφεκιά!
 
Και της ασφάλειας (βλέπεις μέσα στις κάνες). Αν κυνηγήσεις και με μονό, τότε θα καταλάβεις ότι κάθε τουφεκιά έχει οντότητα! δυστυχώς η καραμπίνα μας προκαλεί να ρίχνουμε και " χαζοτουφεκιές" τουφεκιές που είναι "εκτός" με τη σκέψη στην επόμενη τουφεκιά!
Πολύ σωστός !!!!
 
Καινούργιες παραλαβές του sporting στα 1000 ευρώ.τα 850 είναι παρελθον
Λογικό, ξυπνησαν οι μεσάζοντες και είπαν να βγάλουν από την μυγα/ξυγκι! Προσωπικά σε αυτά τα λεφτά θα έβρισκα ένα επώνυμο μεταχειρισμένο, ειδικά αν δεν είχα θέμα να είναι 71 πόντους! Τώρα αν θες 76αρι πας σε αυτη την επιλογή!
 
Καινούργιες παραλαβές του sporting στα 1000 ευρώ.τα 850 είναι παρελθον
αναμενόμενο ήταν θα ανέβαζαν την τιμή και παλι θα το αγόραζα στο χιλιάρικο ιδιος αν φέρουν το trap&skeet με την αποσπώμενη σκανδάλη θα είχε ενδιαφερον... Ας γλυκάνουμε την αύξηση τιμής με ενα video shotkam με το ata sporter.
 
αναμενόμενο ήταν θα ανέβαζαν την τιμή και παλι θα το αγόραζα στο χιλιάρικο ιδιος αν φέρουν το trap&skeet με την αποσπώμενη σκανδάλη θα είχε ενδιαφερον... Ας γλυκάνουμε την αύξηση τιμής με ενα video shotkam με το ata sporter.
Ωραίο βιντεακι Ανδρέα! Κλασικό φαινόμενο σε μικτο μπάσιμο να μείνουμε πισω στα φασσια λόγω συνήθειας σε βολές τσίχλας!
 
Ωραίο βιντεακι Ανδρέα! Κλασικό φαινόμενο σε μικτο μπάσιμο να μείνουμε πισω στα φασσια λόγω συνήθειας σε βολές τσίχλας!
το εχω παρατηρήσει ερχόμενος από το καλοκαιρινο σκοπευτήριο που είναι γρήγορα τα πιάτα να μην μου γλυτώνουν οι φάσες τον Αύγουστο σιγά σιγά όταν έρχονται οι τσίχλες μένω πισο στις φάσες. Ο καθένας στο είδος του .terror.
 
αναμενόμενο ήταν θα ανέβαζαν την τιμή και παλι θα το αγόραζα στο χιλιάρικο ιδιος αν φέρουν το trap&skeet με την αποσπώμενη σκανδάλη θα είχε ενδιαφερον... Ας γλυκάνουμε την αύξηση τιμής με ενα video shotkam με το ata sporter.
Πολυ ωραίο βιντεο
 
Back
Top