Fabarm Team

Κάθισα το σκ και διάβασα όλες τις σελίδες και αυτό που κατάλαβα είναι αν πάρει κάποιος fabarm πρέπει να γνωρίζει ότι θα κρατάει ένα πολύ όμορφο με πολύ καλό κράτημα και με την καλύτερη κατανομή βλητικα.Αλλα πρεπει να ξερει ότι οι εμπλοκές θα τις έχει στα σίγουρα,κ αυτό είναι που με κάνει να το σκέφτομαι.Αλλα το θέμα είναι ότι μου αρέσει πολύ αυτό μοντέλα η l4s scolopax rusticola.
 
Κάθισα το σκ και διάβασα όλες τις σελίδες και αυτό που κατάλαβα είναι αν πάρει κάποιος fabarm πρέπει να γνωρίζει ότι θα κρατάει ένα πολύ όμορφο με πολύ καλό κράτημα και με την καλύτερη κατανομή βλητικα.Αλλα πρεπει να ξερει ότι οι εμπλοκές θα τις έχει στα σίγουρα,κ αυτό είναι που με κάνει να το σκέφτομαι.Αλλα το θέμα είναι ότι μου αρέσει πολύ αυτό μοντέλα η l4s scolopax rusticola.
Ουτε το καλυτερο είναι βλητικα,ουτε θα είσαι μόνιμα με εμπλοκές! Και να σου βγάλει τις ασθένειες λύνονται,οι βλητικες διάφορες συνήθως είναι απειροελαχιστες με λίγες εξαιρέσεις! Ειδικά ο κυνηγός της μπεκατσας, θεωρώ πως το τελευταίο πρόβλημα που έχει είναι η βλητικη επάρκεια του όπλου από το λιγο που την έχω κυνηγησει! Αμα την γουστάρεις πάρε την και όλα καλά θα πάνε!
 
Κάθισα το σκ και διάβασα όλες τις σελίδες και αυτό που κατάλαβα είναι αν πάρει κάποιος fabarm πρέπει να γνωρίζει ότι θα κρατάει ένα πολύ όμορφο με πολύ καλό κράτημα και με την καλύτερη κατανομή βλητικα.Αλλα πρεπει να ξερει ότι οι εμπλοκές θα τις έχει στα σίγουρα,κ αυτό είναι που με κάνει να το σκέφτομαι.Αλλα το θέμα είναι ότι μου αρέσει πολύ αυτό μοντέλα η l4s scolopax rusticola.
Τη Fabarm την αδικούν σαν την Franchi.....επιδεί (εγώ είμαι αρτημελής) κ δν την καθαρίζω, ούτε την κοιτάζω για τυχών μελλοντικές ΦΥΣΙΚΕΣ φθορές, τότε φταίει η FABARM κ η ΚΑΘΕ FABARM....Λάθος το βλέπεις.
 
Τη Fabarm την αδικούν σαν την Franchi.....επιδεί (εγώ είμαι αρτημελής) κ δν την καθαρίζω, ούτε την κοιτάζω για τυχών μελλοντικές ΦΥΣΙΚΕΣ φθορές, τότε φταίει η FABARM κ η ΚΑΘΕ FABARM....Λάθος το βλέπεις.
Ίσως είναι τα ποιό αδικημενα οπλα γιατί κουβαλούν παθογένειες του παρελθόντος που δεν έχουν σχέση με τα σημερινά μοντέλα, αλλά έτσι γίνεται με τα περισσότερα προϊόντα είναι να μη σου βγει το όνομα παράδειγμα Hyundai skoda Ποιός τα πλησίαζε πριν μια εικοσαετία.Η αλήθεια είναι και η fabarm και η franchi είναι RESPECT με τα τωρινά μοντέλα. Και ειναι άδικο οπλα σαν την franchi να μην μονοπωλούν την αγορα ειδικα με την τιμολογιακή πολιτική που ακολουθούν
 
Hyundai skoda Ποιός τα πλησίαζε πριν μια εικοσαετία
Σωστά.
Τα 10 χρόνια εργοστασιακή εγγύηση όμως, κίνησε τα ενδιαφέροντα κ γέμισε ο τόπος.
Το ίδιο κ με την Franchi
(7 χρόνια)....γέμισε ο τόπος Affinity.....
(κι εγώ θα έπερνα).....
 
Δεν το λέω με κακία η οτιδήποτε άλλο ίσα ίσα που θα δωσω την super sport με κρύο κανη 66 ποντους που είναι οπλαρα για χάρη της .
Πάρε την l4s κ αργότερα βρες κ μια κάννη 71cm βάλτην επάνω να δεις έργα η tribore.
 
Γιατί όλα τα παιδιά στ φόρουμ αυτό αναφέρουν άλλος του έσπασε η πάπια σε αλλον ανεβάζει 2φυσιγγια κ πολλά άλλα.
Μια Αγγλική παροιμία λέει (you can't teach an old dog new tricks ).Εάν ακούς το τι γράφετε εδώ σε λίγο καιρό θα ασχοληθείς με άλλο αντικείμενο, υπάρχουν άτομα καταρτισμενα με γνώσεις και εμπειρία που αξίζει να ακούς.Αλλα το τι λέγεται και γράφεται από τον καθένα δεν είναι για σχολιασμό.Εσυ μπορείς να ξεχωρίσεις την αλήθεια από την παπαρολογια του καθενός?.Ειχα mk2 xlr και τώρα έχω l4s.Εας έρθουν να μου πουν οι κύριοι τι ζημιές μου έβγαλαν είκοσι χρόνια που τις χρησιμοποίησα,οι οποίοι παρεμπιπτόντως παπαγαλίζουν απόψεις καφενειακες
 
Last edited:
Δεν το λέω με κακία η οτιδήποτε άλλο ίσα ίσα που θα δωσω την super sport με κρύο κανη 66 ποντους που είναι οπλαρα για χάρη της .
ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟΣΥΛΊΑ:oops: ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΚΡΑΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΟΠΛΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΎΕΤΑΙ ΝΑ ΠΩΛΟΎΝΤΑΙ
 
Γιατί να μην το κάνει?? Αφού είναι οπλαρα η fabarm.
Είναι οπλαρα και μάλιστα με βαριά κακαλα αλλά δεν είναι super sport ελπίζω να κατανοείς τι λέω, εκτός αν θες να παίξουμε το παιχνίδι μερικών που βαφτίζουν perazzi τους ντενεκεδες
 
Γιάννη επειδή έχεις σκοπό να δώσεις ένα πολύ καλό όπλο που το ξέρεις για ένα όπλο που γουστάρεις αλλά δεν το ξέρεις μην βιαστείς
Το ξέρω ότι το κόλλημα είναι κόλλημα αλλά ζούμε και σε εποχές που τα λάθη πληρώνονται ακριβότερα σε σχέση με παλιότερα
Χωρίς να θέλω να πω κάτι εναντίον της fabarm
 
Back
Top