Remington Team

Μιας και το φερε η κουβεντα ,εχω περασει το κατωφλι αρκετων κυνηγομαγαζων της χωρας αυτης γνωστων και μη ,και παντα ειχα και εχω την λοξα να πηγαινω στην γωνια με τα μεταχειρισμένα ειτε για οφθαλμολουτρο ειτε για προσωπικό γκάλοπ. Τα παντα ολα εκτος απο Mossy ειτε αυτοματη ειτε επαναληπτική μα ποτε να μην πετυχω καμια !!!!!
Εννοεις οτι δεν τις πουλανε Κων/νε?
 
Το κοντακι του Τζονυ βαλεριανο σκηνοθετεί όλα τα έργα γουέστερν φίλε, το ξέχασες ;;;;;
Εννοείται πως όχι.
Ο Γιαννης έχει κάνει πολύ όμορφη δουλειά.
Όσο περισσότερο το Ρίχνω, βλέπω ομορφιές :)
 
Η Μοσυ αν και εκανε την κουτσουκελα της στο Μεξικο once upon a time μετα το γυρισε παλι στο made in America στα αυτογεμη, ποζε made in sutzuk kiofte.
Και το αυτογεμες mossberg super 1000 που κατασκευαστηκε το '87 στην Ιαπωνια για λογαριασμο της...
Ακριβως Αλέξανδρε.
Ολα τα οπλα καποτε πωλουνται κ ολα καποτε αγοραζονται....
Aλλα το ερωτημα ειναι ποιος να ειναι ακριβως ο λογος γιατι δεν εχω καταλαβει...
Εστω ενα οπλο επρεπε να το ειχες δει κ σε τετοια καταστηματα κιολας...
 
Και το αυτογεμες mossberg super 1000 που κατασκευαστηκε το '87 στην Ιαπωνια για λογαριασμο της...

Ολα τα οπλα καποτε πωλουνται κ ολα καποτε αγοραζονται....
Aλλα το ερωτημα ειναι ποιος να ειναι ακριβως ο λογος γιατι δεν εχω καταλαβει...
Εστω ενα οπλο επρεπε να το ειχες δει κ σε τετοια καταστηματα κιολας...

Δεν τα πουλάνε γιατί ξέρουν ότι σε λίγα χρόνια δεν θα υπάρχει καν Ρεμινγκτον .yel.
 
Last edited:
Από την Τετάρτη στα χέρια μου η ν3 synthetic. Δεν με ενθουσίασε σε τουφέκια γενικά αλλά σε τουφεκια σε σχέση με όλες τις Αμερικανικες εταιρίες που πέρασαν από τα χέρια χερια μου. Φανερή σταθερότητα σε μεγάλες αποστάσεις ακόμα και στο λαγό με 4 άστρα τσοκ και ψηλά σκάγια. Το οντι φανερά το όπλο υπεράνω.
Καλά κυνήγια το ολλο φέτος ελπίζω να το κατάευχαριστηθώ
 
Ο φίλος μου επριζε διαρκώς μόλις την πήρα στα χέρια μου να βάλουμε χαρτόνι. Δεν ασχολήθηκα με συγκριτικό τεστ από άποψη. Ήταν αυτός που στο λαγό και στις καρακαξες αμφισβήτησε όλα όσα έλεγε. Πλέον ψάχνει για 1100
 
Από την Τετάρτη στα χέρια μου η ν3 synthetic. Δεν με ενθουσίασε σε τουφέκια γενικά αλλά σε τουφεκια σε σχέση με όλες τις Αμερικανικες εταιρίες που πέρασαν από τα χέρια χερια μου. Φανερή σταθερότητα σε μεγάλες αποστάσεις ακόμα και στο λαγό με 4 άστρα τσοκ και ψηλά σκάγια. Το οντι φανερά το όπλο υπεράνω.
Καλά κυνήγια το ολλο φέτος ελπίζω να το κατάευχαριστηθώ
Με γεια......δλδ δεν ειναι σαν την 1100 λες?
 
Back
Top