Status
Not open for further replies.
Μίλησα μαζί του στο τηλέφωνο και μου είπε ότι τα JK6 τα γεμίζει πλέον με την CH6. Είπαμε κι άλλα πολλά.
Πήρα ένα κουτί σε Νο7 μάλλινη τάπα και περιμένω να το δοκιμάσω 16/9 στις πέρδικες, οπότε και θα σας πω εντυπώσεις.
 
Καλημερα σας,ρε παιδια ξερει κανεις ποσο εχει ο κενταυρος τα σκοπευτικα του;πηρα κ κατι αλλα πραγματα κ μου φανηκε οτι τα χρεωσε 3,90 το κουτι!Πηρε κανεις προσφατα;

4,9 είχαν τα sporting μέχρι τον Ιούλιο που είχα φορτώσει κάμποσα γιατί είχαν πέσει τα αποθέματα ασφαλείας μου. Λες το αφεντικό να τρελάθηκε και να βρέθηκες στο σωστό σήμείο τη σωστή στιγμή; .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Ρε φιλε πηρα 2 super kill για ορτυκια 6,5+6,5 μια τσαντα μεταφορας του οπλου για να μη το κουβαλαω στη βαλιτσα της zark 13€ κ τα σπορτινγκ να τα δοκιμασω στη τσιχλα κ μου λεει 29,90.Αν κανεις την αφαιρεση βγαινει 3,90.Εκτος κ αν μπερδευτηκε ο ανθρωπος δεν ξερω!Παρεπιπτοντως τα εχει ριξει κανεις;λενε τπτ;
 
4,9 είχαν τα sporting μέχρι τον Ιούλιο που είχα φορτώσει κάμποσα γιατί είχαν πέσει τα αποθέματα ασφαλείας μου. Λες το αφεντικό να τρελάθηκε και να βρέθηκες στο σωστό σήμείο τη σωστή στιγμή; .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Δεν νομίζω να τρελάθηκε δεν βγαίνει ούτε τον κόστος πάντως εγώ που τα δοκίμασα είναι σούπερ 4,9 το κουτί πριν έναρξη και δίνει και ένα με την ίδια τιμη
 
Ρε φιλε πηρα 2 super kill για ορτυκια 6,5+6,5 μια τσαντα μεταφορας του οπλου για να μη το κουβαλαω στη βαλιτσα της zark 13€ κ τα σπορτινγκ να τα δοκιμασω στη τσιχλα κ μου λεει 29,90.Αν κανεις την αφαιρεση βγαινει 3,90.Εκτος κ αν μπερδευτηκε ο ανθρωπος δεν ξερω!Παρεπιπτοντως τα εχει ριξει κανεις;λενε τπτ;
4,90 ξέρω και εγώ,μια χαρά φυσίγγια είναι τώρα στα μπασιματα θα τα ευχαριστήσεις.
 
Πολυ καλά είναι. Ειδικά σε αναλογία τιμής ποιότητας. Όπως είπε ο Μανος πολύ μαλακά, λίγο ίσως πιο αργά από άλλα, αλλά με πολυ καλή συγκέντρωση.
Συμφωνώ απόλυτα με την συγκέντρωση τα δοκίμασα στον πίνακα και τα πάει πολύ μπάλα μέχρι τα 30 μέτρα,και με καλή διάτρηση
 
Ρε φιλε πηρα 2 super kill για ορτυκια 6,5+6,5 μια τσαντα μεταφορας του οπλου για να μη το κουβαλαω στη βαλιτσα της zark 13€ κ τα σπορτινγκ να τα δοκιμασω στη τσιχλα κ μου λεει 29,90.Αν κανεις την αφαιρεση βγαινει 3,90.Εκτος κ αν μπερδευτηκε ο ανθρωπος δεν ξερω!Παρεπιπτοντως τα εχει ριξει κανεις;λενε τπτ;
Σίγουρα είχαν 6,5 τα superkill ? Μήπως είχαν 5,5 .
 
Είχαν πέσει στα χέρια μου πέρισυ 10 superkill 32 για δοκιμή.Μια χαρά κλαμπανι κάνουν.
Τα 32 άρια του με την granular και εμένα πέρυσι που τα έριξα δεν μου άρεσαν καθόλου ,του oscar τα μαύρα 32gr granular πολύ καλύτερα φυσίγγια .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top