Setter Gordon

Άλλες 2 φορές είχα επιχειρήση να το κάνω και όλο κάτι προέκυπτε κ το ανέβαλα....
Πλέον είμαστε συνεπείς ως προς την αναγνώριση του κατηκοιδίου/φίλου/συν κυνηγού μας. :)
Τσιπαρίστεικε η κοπελιά!!

Screenshot_20200405-123017.jpg20200907_113719.jpg
 
Άλλες 2 φορές είχα επιχειρήση να το κάνω και όλο κάτι προέκυπτε κ το ανέβαλα....
Πλέον είμαστε συνεπείς ως προς την αναγνώριση του κατηκοιδίου/φίλου/συν κυνηγού μας. :)
Τσιπαρίστεικε η κοπελιά!!

View attachment 15747View attachment 15748
ΩΩΩΩΩ.... αυτό δεν το είχα πάρει πρέφα!
Κώστα να την χαίρεσαι, είναι κούκλα.
 
Ευχαριστώ Γιώργο μου να είσαι καλά.
Αν και ανύπαντρος ακόμη, έχει γίνει το παιδί μου.....!! .love.
Θα δεις πόσο θα δεθείτε, δε θα σε νοιάζει κυνηγετικά! αλλά σαν σύντροφος! και όσο ποιο πολύ δένεστε τόσο καλύτερη θα γίνεται και στο κυνήγι!
φτου φτου να της βάλεις ματάκι στο λουρί.
 
Ευχαριστώ Γιώργο μου να είσαι καλά.
Αν και ανύπαντρος ακόμη, έχει γίνει το παιδί μου.....!! .love.
Με έκανες και βουρκωσα ρε... Θα σου βρούμε ένα καλό κορίτσι να παντρευτείς .sarcastic. Η μικρή έχει γίνει κορμαρα πάντως!!
 
οι γνωριμίες σου θα απογειωθούν.!!!
Γιατί την πέρνω στην παραλία νομίζεις.....my man..sarcastic.
Θα σου βρούμε ένα καλό κορίτσι να παντρευτείς .sarcastic.
Ήσχα συ ρε...ποιός σου είπε πως θέλω να γίνω ολυμπιονίκης Λευτέρης Πετρούνιας στους κρίκους...(στέφανα)....sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Θα δεις πόσο θα δεθείτε, δε θα σε νοιάζει κυνηγετικά! αλλά σαν σύντροφος! και όσο ποιο πολύ δένεστε τόσο καλύτερη θα γίνεται και στο κυνήγι!
φτου φτου να της βάλεις ματάκι στο λουρί.
Πολύ σωστά ένα γερό δέσιμο είναι το έναυσμα για μία καλή συνεργασία με απώτερο σκοπό την βελτίωση και των δύο!!
 
Κάναμε σήμερα την 1η μας έξοδο από τις 07:30 μέχρι τις 10:00....να δυναμώνουμε σιγά σιγά....:)...ψάξαμε 4 κομμάτια για κανά ορτύκι αλλά τίποτα...
Πήρα 2 φέρμες σε δυό σημεία αλλά εκεί υπήρχαν μπεκατσίνια τα οποία προφανώς μας την έκαναν νωρίς το πρωί με το χάραγμα του ήλιου.....την επόμενη φορά ίσως τα βρούμε εκεί... :) ;)

20200927_085247.jpg
20200927_092257.jpg
20200927_091609.jpg
20200927_091745.jpg
 
Κάναμε σήμερα την 1η μας έξοδο από τις 07:30 μέχρι τις 10:00....να δυναμώνουμε σιγά σιγά....:)...ψάξαμε 4 κομμάτια για κανά ορτύκι αλλά τίποτα...
Πήρα 2 φέρμες σε δυό σημεία αλλά εκεί υπήρχαν μπεκατσίνια τα οποία προφανώς μας την έκαναν νωρίς το πρωί με το χάραγμα του ήλιου.....την επόμενη φορά ίσως τα βρούμε εκεί... :) ;)

View attachment 16524
View attachment 16523
View attachment 16525
View attachment 16526
Πανεμορφο το σκυλακι σου φιλε φτου φτου
 
Κάναμε σήμερα την 1η μας έξοδο από τις 07:30 μέχρι τις 10:00....να δυναμώνουμε σιγά σιγά....:)...ψάξαμε 4 κομμάτια για κανά ορτύκι αλλά τίποτα...
Πήρα 2 φέρμες σε δυό σημεία αλλά εκεί υπήρχαν μπεκατσίνια τα οποία προφανώς μας την έκαναν νωρίς το πρωί με το χάραγμα του ήλιου.....την επόμενη φορά ίσως τα βρούμε εκεί... :) ;)

View attachment 16524
View attachment 16523
View attachment 16525
View attachment 16526
Κούκλα Κώστα......φέτος ειναι η χρονια της......δωστης εξόδους..... .shake hands.
 
Πανεμορφο το σκυλακι σου φιλε φτου φτου
Ευχαριστώ Παναγιώτη... :)
Κούκλα Κώστα......φέτος ειναι η χρονια της......δωστης εξόδους..... .shake hands.
Ευχαριστώ Γιάννη...:)
Φέτος ΝΑΙ είναι η χρονιά της....θα κάνω αγώνα φέτος γιατί λόγο δουλειάς δν θα έχω άνετα περιθώρια λόγο σπαστού οραρίου.
Εκτός κυριακές φυσικά, τις καθημερινές ημέρες τα μεσημέρια θα την κάνουμε τη 2ωρη βόλτα μας.....
 
Κάναμε σήμερα την 1η μας έξοδο από τις 07:30 μέχρι τις 10:00....να δυναμώνουμε σιγά σιγά....:)...ψάξαμε 4 κομμάτια για κανά ορτύκι αλλά τίποτα...
Πήρα 2 φέρμες σε δυό σημεία αλλά εκεί υπήρχαν μπεκατσίνια τα οποία προφανώς μας την έκαναν νωρίς το πρωί με το χάραγμα του ήλιου.....την επόμενη φορά ίσως τα βρούμε εκεί... :) ;)

View attachment 16524
View attachment 16523
View attachment 16525
View attachment 16526
Φτου φτου μην την ματιασο να την χαιρεααι με υγεια πολλαααααα χρονια ειχα και εγω γκορντον απο 7 μηνον μεχρει 12 χρονο μαζι μου καθε μερα απηστευτα σκυλια παιθανε στα ποδια μου του καναμε αυθανασια λογω προβλήματος στην καρδια.. ....
 
Ευχαριστώ Παναγιώτη... :)

Ευχαριστώ Γιάννη...:)
Φέτος ΝΑΙ είναι η χρονιά της....θα κάνω αγώνα φέτος γιατί λόγο δουλειάς δν θα έχω άνετα περιθώρια λόγο σπαστού οραρίου.
Εκτός κυριακές φυσικά, τις καθημερινές ημέρες τα μεσημέρια θα την κάνουμε τη 2ωρη βόλτα μας.....
Και αν χρειαστείς γαμπρό πηδα το αυλάκι και έλα Ρούμελη έχει στο Λιδωρίκι
 
Και αν χρειαστείς γαμπρό πηδα το αυλάκι και έλα Ρούμελη έχει στο Λιδωρίκι
Γαμπρός θα χρειαστεί από του χρόνου πρώτα ο θεός......θα σε έχω στα υπόψειν μου.
;) ;) ....γιατί στην Αμαλιάδα δν υπάρχει Gordon πουθενά. .hair.
 
Γαμπρός θα χρειαστεί από του χρόνου πρώτα ο θεός......θα σε έχω στα υπόψειν μου.
;) ;) ....γιατί στην Αμαλιάδα δν υπάρχει Gordon πουθενά. .hair.
Και εγώ δεν τον ξέρω προσωπικά τον άνθρωπο αλλά είναι παλιός και γνωστός γκορντονας είχε παίξει στην πρώτη ταινία μπεκατσα του Χριστογιαννη
 
Γενικότερα ως τη Μεσσηνία.... :cool: :cool: .yel..yel.

Εμείς Μεσσηνια περισσότερο φυτωριουχοι είμαστε στα δενδρυλλια για να κρατήσουμε την παράδοση και ιδιοκαταναλωτες για λόγους ποιοτικού ελέγχου. Εσείς από εκεί είστε οι επαγγελματίες που κρατάτε τα κανάλια διανομής και την παραγωγή ζωντανή... .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Εμείς Μεσσηνια περισσότερο φυτωριουχοι είμαστε στα δενδρυλλια για να κρατήσουμε την παράδοση και ιδιοκαταναλωτες για λόγους ποιοτικού ελέγχου. Εσείς από εκεί είστε οι επαγγελματίες που κρατάτε τα κανάλια διανομής και την παραγωγή ζωντανή... .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Α.Τ Μεσσηνιας μιλαει στο τηλ με Α.Τ Ηλειας...
Α.Τ Μ Εχουμε δει κατι καλαμια και ψαχνουμε να βρουμε τα δενδρυλλια....
Α.Τ Η Φερτε τα απο δω...Εχουμε βρει δενδρυλλια και προσπαθουμε να
τα στηριξουμε .sarcastic.
 
Back
Top