Pointer

Καλησπέρα στην παρέα έχει κάποιος κουτάβια ποιντερ από καλά αίματα προς πώληση ή να έχει υποψην του κάποια γεννά??
ο κουμπαρος μου εκανε μια γενα με μια σκυλα δικια του και ενα γιο του ικγορ.
σα γενα πολυ ομορφη και οι γονεις πολοι καλοι στη περδικα στα δικα μας δισκολα βουνα..
εαν θες να τον ρωτησω εαν εχει μηνει κανενα τα κουταβια ειναι τωρα 25 μερων πανω κατωIMG-06d14d3e2dc4a619c947c50f48d34434-V.jpg
 
Αυτό που κοιμάται να πάρει... χαχαχαχα
Κι ωμος μου χει τυχει να κανω γενα και να εχω ενα κοιμησμενο και ντροπαλο να μου χει μεινει ερχετε ο τελεφτεος λεει οχι ρε φιλε αυτο εμεινε ??? Και τωρα εαν το δεις τα αλλα αδερφια ολα μαζι δε τη φτανουνε που λεει ο λογος
 
Ήρεμη δύναμη συμβαίνει συχνά
Νίκο...Τότε που πήγα να πάρω την κουτάβα μου, ο ιδιοκτήτης άνοιξε την πόρτα του κελιού να βγουν τα κουτάβια να τρέξουν, να τα δούμε και μετά να διαλέξουμε......τα 4 βγείκαν έξω αμέσως...η δικιά μου έμεινε ακριβώς πίσω από την πόρτα του κελιού κ κοιτούσε τα υπόλοιπα κουτάβια κ γρύλιζε........όταν τη διάλεξα με κοιτούσε "κάπως" με απορία και ο ιδιοκτήτης κ ο φίλος μου.......
Τίποτα δν είναι όπως φένεται!!!! :);)
 
Μου στελνει φωτο το φιλαρακι ολα μαυρα 1 πορτοκαλι
Το πορτοκαλι του λεω γιατι; με ρωταει, τοσα χρονια ειχα μαυρα ας παρω κ 1 πορτοκαλι του λεω , εχει ασχημο κεφαλι μου λεει, απο ομορφα σκυλια κ απο ομορφες γυναικες ειμαι καμενος του λεω, στειλτω πανω ολα τυχη ειναι...
Βαζω γεννα ολα μαυρα 1 πορτοκαλη , κραταω το πορτοκαλι παλι!
Τη βλεπει ο γειτονας ρε μου λεει αυτο που κρατησες εχει στραβη ουρα , θα στρωσει του λεω. Σοβαρα μου λεει γιατι το διαλεξες; Μολις την παρω αγκαλια του λεω κοιμαται αμεσως τα αλλα ειναι πιο νευρικα . Παγωτο ο γειτονας....
 
Last edited:
Καλημέρα ποιντεραδες. Ρε παιδιά επειδή έχω έναν ποιντερακο ενός χρόνου και ψαχνομαι για τροφή που να τον πιάνει πείτε μου εσείς που έχετε κατασταλάξει. Με ενδιαφέρει να πιάνει τον σκύλο και να είναι 'σωστα' τα κόπρανα του δλδ λίγα καιρος σφιχτά. Επίσης αν είναι και grain free ακόμα καλύτερα γτ μάλλον έχει αλλεργία και γεμίζει τσιμπλες με όσες του έχω δώσει πουλιά έχουν μέσα σιτηρα.
 
Καλημέρα ποιντεραδες. Ρε παιδιά επειδή έχω έναν ποιντερακο ενός χρόνου και ψαχνομαι για τροφή που να τον πιάνει πείτε μου εσείς που έχετε κατασταλάξει. Με ενδιαφέρει να πιάνει τον σκύλο και να είναι 'σωστα' τα κόπρανα του δλδ λίγα καιρος σφιχτά. Επίσης αν είναι και grain free ακόμα καλύτερα γτ μάλλον έχει αλλεργία και γεμίζει τσιμπλες με όσες του έχω δώσει πουλιά έχουν μέσα σιτηρα.
Ρώτησα έναν φίλο κυνηγό που έχει κατάστημα pet shop και μου πρότεινε τις εξής μάρκες κατά σειρά.
Orijen, Akana, Canivera, Hill's. Μου είπε να το ψάξεις με τα δημητριακά γιατί αν το σκυλί δεν έχει αλλεργία και του δίνεις τροφές χωρίς δημητριακά μπορεί να του προκαλέσει καρδιοπάθεια.
 
Back
Top