Status
Not open for further replies.
Έχω στα υπόψη το score και το silver αλλα δεν τα έχω ρίξει καθόλου. 1 από τα δύο μου έχουν πει ότι δουλεύει καλύτερα στο πολύ κρύο, δεν θυμάμαι ποιο.
Με το silver προσωπικά δεν τα βρήκα Μάνο.Το score μου άρεσε περισσότερο.
Πιο δυνατό μου είχε φανεί το πρώτο πάντως.
 
Γιάννη , για πες για το silver , τι εντυπώσεις είχες ?
Μου φάνηκε ότι απέδιδαν καλύτερα σε μέρες με αρκετή υγρασία.Κάποιοι γνωστοί τα βρήκαν περισσότερο μαζί τους,εμενα δεν μου ταίριαξαν.
Ισως έχει αλλάξει από τότε.
 
Μου φάνηκε ότι απέδιδαν καλύτερα σε μέρες με αρκετή υγρασία.Κάποιοι γνωστοί τα βρήκαν περισσότερο μαζί τους,εμενα δεν μου ταίριαξαν.
Ισως έχει αλλάξει από τότε.

έτσι έχω καταλάβει και εγώ , με κρύο και υγρασία θερίζουν.
 
έτσι έχω καταλάβει και εγώ , με κρύο και υγρασία θερίζουν.
Ακριβώς αυτό Γιώργο.Σε μέρες με καθαρό καιρό που τα περισσότερα φυσίγγια αποδίδουν το συγκεκριμένο δεν μου άρεσε ιδιαίτερα.
Ίσως αν το είχα ρίξει με κρύο και υγρασία όπως είπες να είχα σχηματίσει άλλη αποψη.
 
Δοκίμασα προχθες στον αγώνα τα 28αρια του Κένταυρου.. Μπορώ να πω πως έμεινα ευχαριστημένος.. Ειδικά όσον αφορά την σχέση τιμής-απόδοσης.
Και είναι και φονικοτατο σε φυσιολογικες θερμοκρασίες...κατω απο δεκα δεν παει καλα με το 155 ομως...σε δικανο ομως κυνηγας και ολο τον χρονο σχεδον!..
 
Silver την προηγουμενη εβδομάδα τελειωσαν τα 8αρια, σημερα μιλησα τελειωσαν και τα 9αρια....Δεν θα τα δοκιμασω λοιπον ουτε αυτο το ΣΚ...Σχετικα με την διαθεσιμοτητα μου ειπαν απο βδομαδα και βλεπουμε!
 
Έχει χρησιμοποήσει κάποιος την πυρίτιδα CH6 που αντικατέστησε την JK6?
Την έχω πάρει εγώ Κωστή κ την προορίζω για υδρόβια!!
Δν την έχω δοκιμάσει ακόμη λόγω έλειψης χρόνου!!
Εν αναμονή λοιπόν... ;)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top