Αγορά super pose

Αλλά cal 20 και 81 δεν ταιριάζει , ήταν τόσο εμπροστοβαρο Που ήταν πρακτικά άχρηστο

Έβαζες δύναμη προς τα πάνω για να κάνεις σουίνγκ ! θέλει πολύ βαριδομα πίσω και θα φτάσει τα 3.5 κιλά ίσως και παραπάνω δεν κάνει ούτε για καρτέρι κατά την γνώμη μου κρίμα το όπλο αν ήταν 71 θα το είχα πάρει

Νίκο έχω το sporting με 81 και για τα δικά μου γούστα απλά τέλειο, έρχεται στον στόχο με την σκέψη ακόμα και σε βιαστικές μπιχτες τουφεκιές.
Εδώ γίνεται σαφές πόσες διαφορές υπάρχουν μεταξύ μας, αυτό που για κάποιον είναι 'πρακτικά άχρηστο', για τον άλλον 'έρχεται στον στόχο με την σκέψη'
Γι'αυτό, επειδή υπάρχουν διαφορετικά γούστα και αντιλήψεις, είναι επιβεβλημένο να το χουφτώσει ο καθένας μόνος του (το κάθε υποψήφιο όπλο) και να δει ποιό τον βολεύει χωρίς να επηρεάζεται από γνώμες τρίτων.
Ευτυχώς που είναι έτσι δηλαδή, γιατι αλλιώς θα υπήρχαν δυό-τρία όπλα όλα κι όλα και πολλές ένθερμες συζητήσεις στο φόρουμ δεν θα είχαν λόγο ύπαρξης... :p
 
Εδώ γίνεται σαφές πόσες διαφορές υπάρχουν μεταξύ μας, αυτό που για κάποιον είναι 'πρακτικά άχρηστο', για τον άλλον 'έρχεται στον στόχο με την σκέψη'
Γι'αυτό, επειδή υπάρχουν διαφορετικά γούστα και αντιλήψεις, είναι επιβεβλημένο να το χουφτώσει ο καθένας μόνος του (το κάθε υποψήφιο όπλο) και να δει ποιό τον βολεύει χωρίς να επηρεάζεται από γνώμες τρίτων.
Ευτυχώς που είναι έτσι δηλαδή, γιατι αλλιώς θα υπήρχαν δυό-τρία όπλα όλα κι όλα και πολλές ένθερμες συζητήσεις στο φόρουμ δεν θα είχαν λόγο ύπαρξης... :p
Έτσι είναι Παντελή όπως τα λες .
 
Εδώ γίνεται σαφές πόσες διαφορές υπάρχουν μεταξύ μας, αυτό που για κάποιον είναι 'πρακτικά άχρηστο', για τον άλλον 'έρχεται στον στόχο με την σκέψη'
Γι'αυτό, επειδή υπάρχουν διαφορετικά γούστα και αντιλήψεις, είναι επιβεβλημένο να το χουφτώσει ο καθένας μόνος του (το κάθε υποψήφιο όπλο) και να δει ποιό τον βολεύει χωρίς να επηρεάζεται από γνώμες τρίτων.
Ευτυχώς που είναι έτσι δηλαδή, γιατι αλλιώς θα υπήρχαν δυό-τρία όπλα όλα κι όλα και πολλές ένθερμες συζητήσεις στο φόρουμ δεν θα είχαν λόγο ύπαρξης... :p
Ακόμα και σε αυτό που λες που είναι πολύ σωστό η εμπειρία παίζει ρόλο ,αρκετές φορές έχω δει ανθρώπους να επιλέγουν όπλο επωμίζονται στο μαγαζί και όλα να τα βλέπουν τέλεια και μετά στο πεδίο να καταλαβαίνουν ότι το κοντάκι τελικά θέλει βελτιώσεις .
 
Νίκο έχω το sporting με 81 και για τα δικά μου γούστα απλά τέλειο, έρχεται στον στόχο με την σκέψη ακόμα και σε βιαστικές μπιχτες τουφεκιές.
Ίσως ρε Κωστή το Σπόρτινγκ είναι και καλύτερα ζυγισμένο αλλά με τόσο βάρος ρίχνω και με 12αρι χάνει το νόημα του 20αριου



Γούστα είναι αυτά βέβαια δεν το συζητάμε
 
Ίσως ρε Κωστή το Σπόρτινγκ είναι και καλύτερα ζυγισμένο αλλά με τόσο βάρος ρίχνω και με 12αρι χάνει το νόημα του 20αριου



Γούστα είναι αυτά βέβαια δεν το συζητάμε
Να σου πω την αλήθεια δεν κοιτάζω ζυγαριες, σε δύο τρία sporting που έχω δοκιμάσει σε cal 20 το 725 μου έδωσε την αίσθηση ότι κάνει για τα πάντα, αυτό που λες το ένιωσα στο summit .
 
Ακόμα και σε αυτό που λες που είναι πολύ σωστό η εμπειρία παίζει ρόλο ,αρκετές φορές έχω δει ανθρώπους να επιλέγουν όπλο επωμίζονται στο μαγαζί και όλα να τα βλέπουν τέλεια και μετά στο πεδίο να καταλαβαίνουν ότι το κοντάκι τελικά θέλει βελτιώσεις .
Ε στο πεδιο πολλα οπλα στραβα βγενουνε τελεικα αχαχαχαχαχαχαχα
 
καλησπερα σκεφτομαι να αγορασω ενα super poze τι μου προτεινεται στα 800 ευρο
Τπτ κανε υπομονη να δεις τι θα γινει με αυτους που μπλεξαμε και να μαζεψεις κι λιγα παραπανω γτ σε αυτη την κατηγορια € ειναι μονο τα τουρκικα τα οποια και δεν εχουν αποδειξει κατι αξιοσημειοτο
 
καλησπερα σκεφτομαι να αγορασω ενα super poze τι μου προτεινεται στα 800 ευρο
Αν πας αποκλειστικά για καινούργιο, κάνε ότι σου είπε ο Τόλης, εγώ όμως θα σου έλεγα να δείς για μεταχειρισμένο. Υπάρχουν όπλα σαν καινούργια, που πωλούνται στο 50-60% της αξίας του. Με λίγη υπομονή και τύχη μπορείς γύρω στο χιλιάρικο να πάρεις όπλο άνω των 2000
 
Καλησπέρα. Θα ήθελα την γνωμη σας. Μέχρι 1200 ευρώ τι super pose προτείνετε;
Μπαινεις στο car και ψαχνεις οτι ξεκιναει απο browning winchester beretta και εχει σε αυτα τα λεφτα μπιμπελα ρωτα και κανα δυο παλικαρια να σου πουν τι να προσεξεις οπως οι @leo @chevy z71 και καπια αλλα παιδια που ασχολουντε και με τα ενδοτερα των μηχανισμων δε τουφεκανε μονο δηλαδη και κατι παραπανω ξερουν
 
Back
Top