Αγορά super pose

Ρε....μας δουλεύεις;;;; .sarcastic.
Νωρίτερα είπες βουρ για 725...κ τώρα λες σούξου, μούξου να ούμε;;;; .sarcastic. .sarcastic.
Θα εμπλεκε ρε Κωστα ο φιλος , 30 εργαστηρια ψαχνουν να βρουν εμβολιο κ τπτ ακομα , ρωτα τον Λιπτον που εχει 725 τι εχει παθει
 
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά έχω αλλάξει δεκάδες οπλα στην έως τώρα ζωή μου αλλα κάθε φορά που παίρνω ενα ειναι σαν να είναι το πρώτο μου,δεν ξερω αν το νιωθετε έτσι εσείς εγω Ανυπομονώ νατο χουφτωσω

ΧΟΥΦΤΩΣΤΗ ......... ΧΟΥΦΤΩΣΤΗ.......... .yel. .yel. .yel. .yel. .yel.
 
Σωστος τα Βελγικα εκλειπουν..αληθεια για του χρονου βλεπω να σπιτωνω το συγκεκριμενο ελαφακι ανετα..το χαζευω εδω και καιρο αλλα πολυ με τρωει
Εγώ χαζεύω κ ξανά χαζεύω ένα μετέχειρο winchester select αλλά πούντα τα 1.200€.... hippo
 
Το όπλο έκλεισε παιδιά και το όνομα αυτού 686 sporting bfast Όχι από το επώνυμο μαγαζί αλλά επαρχίας τιμη 350 ευρώ κάτω τιμοκαταλόγου. 690 οπλαρα επωμιση σουινκ απαιχτο αλλα όσα δεν φτάνει η αλεπού, το φθηνότερο αγγίζει τα 3 παρά κάτι. 725 ωραίο χαμηλό προφίλ Όχι εντυπωσιακό εμφανισιακά έρχεται ομαλά ωραία σκοπευτικη γραμμή αλλά εντελώς προσωπική εκτίμηση ένα κλικ κάτω από 686 σε εμφάνιση. Υπάρχει περίπτωση να διαλέξω ξύλα στο 686 γι αυτό θα επισκεφθώ αύριο την αντιπροσωπεία στο Μοναστηράκι πιστεύω θα το έχω από Δευτέρα
Με το καλό Ηλία να παραλάβεις το εργαλείο!!!
 
Εγώ χαζεύω κ ξανά χαζεύω ένα μετέχειρο winchester select αλλά πούντα τα 1.200€.... hippo
Αστα φιλαρακι πρεπει να γινει το σ..το παξιμαδι για να πεις οτι θα παρεις ενα οπλο που σου αρεσει ή να μπεις στο δυσκολο κομματι να πουλησεις ενα αλλο για να το αποκτησεις
 
Πιστεύω ότι πρέπει να πουλάς για να παίρνεις άλλο έτσι κι αλλιώς. Μαζεύονται πολλά μετα λυπάσαι αυτα που δε χρησιμοποιείς κι εχεις και την πρεμούρα της ανανεωσης αδειων κατοχής καθε 3 και λιγο. Εχω καταλήξει πια οτι 2 οπλα ειναι αρκετά. Ενα all around καραμπινακι κι ένα καλό δικαννακι να βγάζεις γούστα. Τα υπόλοιπα πλεονασμός και μόνο για συλλογή...
 
Πιστεύω ότι πρέπει να πουλάς για να παίρνεις άλλο έτσι κι αλλιώς. Μαζεύονται πολλά μετα λυπάσαι αυτα που δε χρησιμοποιείς κι εχεις και την πρεμούρα της ανανεωσης αδειων κατοχής καθε 3 και λιγο. Εχω καταλήξει πια οτι 2 οπλα ειναι αρκετά. Ενα all around καραμπινακι κι ένα καλό δικαννακι να βγάζεις γούστα. Τα υπόλοιπα πλεονασμός και μόνο για συλλογή...
Έτσι ακριβώς!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Πιστεύω ότι πρέπει να πουλάς για να παίρνεις άλλο έτσι κι αλλιώς. Μαζεύονται πολλά μετα λυπάσαι αυτα που δε χρησιμοποιείς κι εχεις και την πρεμούρα της ανανεωσης αδειων κατοχής καθε 3 και λιγο. Εχω καταλήξει πια οτι 2 οπλα ειναι αρκετά. Ενα all around καραμπινακι κι ένα καλό δικαννακι να βγάζεις γούστα. Τα υπόλοιπα πλεονασμός και μόνο για συλλογή...

Εναλακτικα, όποιος δεν κυνηγά με νεροσωληνες .sarcastic. μπορεί να έχει 2 δικαννα 12αρια, ένα 66cm και ένα 71 cm, και ένα μικρότερου διαμετρήματος,cal.16 η cal.20,και να κάνει το κέφι του.my man.
Αυτό, θα πράξω εγω:cool:
 
Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος 20200601_152816.jpg20200601_152613.jpg20200601_152635.jpg20200601_152626.jpg20200601_152646.jpg
 
Last edited:
Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος View attachment 13571View attachment 13572View attachment 13573View attachment 13574View attachment 13577
Καλοριζικο ηλια. Να σου κανει παντα τα κεφια. Να σαι γερος να το χαρεις!
 
Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος View attachment 13571View attachment 13572View attachment 13573View attachment 13574View attachment 13577
Καλορίζικο...
 
Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος View attachment 13571View attachment 13572View attachment 13573View attachment 13574View attachment 13577
Καλοντουφεκο το εργαλείο!
 
Back
Top