Fausti XF4 Sporter

Για να γλυτώνουν την ταλαιπωρία από τα πήγαινε έλα τα όπλα που έχουν θεματακια στην Ιταλία για 10 Χρόνια!!!
ίσως και για να πουλάνε ανταλλακτικά μετά την 2ετια από το να ασχολούνται με την Ιταλία ;)
 
ίσως και για να πουλάνε ανταλλακτικά μετά την 2ετια από το να ασχολούνται με την Ιταλία ;)
Συμφωνω Μάκη! Και κατα την γνώμη μου το πιο πιθανό ειναι αυτό.παντως εδω κυκλοφορούν 2-3 guerini,φαίνονται πολυ αξιόπιστα όπλα με κορυφαίο κατα την γνώμη value for money.
 
μπορεί ο τύπος να είναι σούπερ , ( δεν ξέρω ) αλλά εγώ από την πρώτη φορά που τον είδα θέλω να του τσιμπήσω το μαγουλάκι και να του πω.......

-τσου ρε Λάκη ...............
Ρε τι λεει ρε κουκλα κουκλα ειναι φαντασου να θες να βαλεις το γιο σου στο αθλημα να ερθει με το ζορι και να δει αυτον αχαχαχαχαχαχ
 
Τολη δεν εχεις ακουσει perazzi γι αυτο το λες ή κανα browning..σαν να κλεινει το χρηματοκιβωτιο της Τραπεζας της Ελλαδος ακουγοντε
Perazzi οχι αλλα browning ακουσα μ ερεσε το dt11 ηταν και καινουριο γουστα ειναι αυτα o_O
 
Αμα ειναι ξενο το οπλο και περνανε φουλ η φασσες να δεις κντουπ που κανει οτι και να νε! Αν πεινασεις να το παρεις βουτηρενιο κλεισιμο παιδια ετσι πανε αυτα
 
Εμενα αυτο το xf4 σαν καλοφτιαγμενο bettinsoli μου φενετε
Τα fausti εχουν πολυ καλυτερη ποιοτητα απο τα bettinsoli...ναι μεν ειναι σχετικα προσιτα σε τιμη αλλα και σε ποιοτητα..ανετα θα χτυπαγα ενα xf4
 
Τα fausti εχουν πολυ καλυτερη ποιοτητα απο τα bettinsoli...ναι μεν ειναι σχετικα προσιτα σε τιμη αλλα και σε ποιοτητα..ανετα θα χτυπαγα ενα xf4
Με τοσα ρε Μιλτο υπαρχουν πολυ καλυτερα τι φταιμε αν αυτες ειναι τρις αδερφες και δε τους φτανουνε τα ευρα
 
Με τοσα ρε Μιλτο υπαρχουν πολυ καλυτερα τι φταιμε αν αυτες ειναι τρις αδερφες και δε τους φτανουνε τα ευρα
Αναλογα και με το τι διαθετει ο καθενας παει φιλε..αν δεν εισαι για πολλα παραπανω τοτε τα διαθετεις σ αυτο να κανεις το κεφι σου..επιλογες υπαρχουν..μια χαρα ειναι και οι αδερφες Fausti να πεινασουν;ειδικα η μεγαλη ειναι πολλα κυβικα εργαλειο δεν την χορταινεις ευκολα
 
Back
Top